[Ankieta] Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

W tym dziale można zakładać ankiety.

Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

Czas głosowania minął 09 sty 2018, 12:35

TVP
2
7%
Polsat
9
32%
TVN
15
54%
TVN7
0
Brak głosów
TV Puls
1
4%
Puls 2
1
4%
inna (jaka?)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 28
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[Ankieta] Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

1. TVN - mimo iż po raz kolejny stacja zaserwowała nam motyw live-action, to tym razem za sprawą elementu haftu i udziału Doroty Wellman wyszło lepiej niż w ubiegłym roku, choć początkowo byłem nieco rozczarowany małą spójnością między jinglami reklamowymi i samym haftem, jednak ostatecznie sylwestrowe jingle reklamowe mnie mocno przekonały.
2. Polsat - oprawa prosta, jednak za sprawą dobrze dobranych podkładów muzycznych wyszło bardzo klimatycznie i nastrojowo, a wersja wieczorna mnie wręcz urzekła.
3. TVP - w tym roku przygotowano świąteczny spot, który również wypadł całkiem nieźle, jednak wg mnie byli po prostu lepsi.
4. Puls 2 - całkiem ładnie prezentują się jingle z trójwymiarowym logo, lecz już wersja dziecięca dosyć przeciętna i brak konsekwencji. Nie mniej dużo lepiej niż w latach ubiegłych w tej stacji.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[Ankieta] Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Wybór jest tylko jeden - TVN. Dla mnie ta oprawa była lepsza od tej z Chajzerem i z fajniejszą muzyką. W dodatku były sylwestrowe dżingle reklame, w przeciwieństwie do poprzedniej oprawy.
TVN7 też miał fajną oprawę.
Lex

[Ankieta] Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

kacper3100 pisze:Wybór jest tylko jeden - TVN.
Dlaczego mnie to nie dziwi ;/
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[Ankieta] Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak dla mnie Polsat, choć tym razem stacje telewizyjne specjalnie się nie wysiliły się jeśli chodzi o oprawy świąteczne. Rok temu świąteczne ID TVP1 i TVN-u zaskakiwały, a w tym okresie tego zabrakło.
Pozdrawiam, Trzeciak
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[Ankieta] Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Wg mnie to TVN stworzył najlepszą oprawę - zwłaszcza za wykorzystanie haftu i udział pani Doroty Wellman, a także dominację zieleni i czerwieni zamiast żółci i błękitu.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Pawel

[Ankieta] Która stacja przygotowała najlepszą oprawę na okres świąt Bożego Narodzenia ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Nie interesują mnie takie pierdoły. Liczy się kontent a nie to jak to jest opakowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości