TVP INFO

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Pawel

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

TVP ujawnia informacje o tym komu wynajmuje członek PO swoje mieszkanie, a totalna opozycja jedyne co potrafi zrobić to wyjść ze studia :lol: .
https://twitter.com/Andruszkiewicz1/sta ... 3360288768
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
Posty: 1518
Rejestracja: 07 maja 2012, 7:01
x 60
x 161

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz44 »

Temu panu powyżej mnie, chciałbym przypomnieć co potrafił zrobić PiS.
https://www.youtube.com/watch?v=7jT_GBrvWOs
Akurat prawda jest taka, że to co Info robi woła o pomstę do nieba. Szczególnie redaktor Rachoń.
[ Spoiler ]
Pawel

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Widzę że niektórzy negują wpisy "a bo za PO", a jak trzeba to sami piszą "a PiS to a tamto" :D.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Po pierwsze - nie "TVP ujawniła", tylko "dziennikarze Radia Szczecin", ale nikt się pod materiałem nie podpisał.
Po drugie - żona posła zdementowała już te informacje, więc wszystko wskazuje na to, że mamy identyczną kłamliwą wrzutkę Lepszego Sortu, jak w przypadku Jakiego - z tą różnicą, że Rachoń się za immuniuniu nie schowa, więc - mam nadzieję - dojdzie do procesu za rozprowadzanie fake newsów, co przekona też innych (w kolejce jest już Lech Wałęsa).
Po trzecie - powoływanie się na posła, który wyłudzał kilometrówki i nadal ucieka przed odpowiedzialnością, to idealna autokompromitacja :P
dość
Pawel

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

TVP ujawnia informacje do którego dotarli dziennikarze Radia Szczecin. Zwykły skrót, bo przecież chyba nie trzeba na tym forum tłumaczyć wszystkiego jak dla 3 latków?

Żona posła będzie twierdzić że deszcz pada, nawet jak sam wiesz co.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Przy okazji ujawniono autora "rewelacji", który okazał się kuzynem jednego ze szczecińskich "Misiewiczów", a jednocześnie współpracownikiem GPC... no surprise there xD
Żona przebywającego w areszcie posła PO poinformowała PAP, że mieszkanie wynajmowała kobieta działająca w branży gastronomicznej. W niedzielę - mówiła Gawłowska - zrezygnowała z wynajmu. - W grudniu przeżyła najazd agentów. Napisała mi, że nie chce w tym uczestniczyć, w takim zamieszaniu, że to jest duża sprawa, a ona chce mieć święty spokój - dodała.

Mecenas Wiechecki (jeden z pełnomocników Stanisława Gawłowskiego) będzie jutro u męża, weźmie upoważnienie do prowadzenia spraw cywilnych, jutro zostanie wniesiona sprawa przeciwko Radiu Szczecin i telewizji publicznej - powiedziała PAP Listowska-Gawłowska.
Czyli jutro dowiemy się więcej.

Żeby była jasność - nawet jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, to sposób działania łże-mediów w tej sprawie jest żałosny. Nikt nie pofatygował się, żeby skonfrontować tę wiedzę z bezpośrednio zainteresowanymi, a przecież to są podstawy dziennikarstwa. Chociaż fakt, że Rachoń akurat ma prawo tego nie wiedzieć xD
dość
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 180

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

No i mamy nowe informacje. Okazuje się, że ta "agencja towarzyska" w mieszkaniu posła to była jedna kobieta w trudnej sytuacji życiowej, która dorabiała sobie za pomocą sponsoringu.
Dziennikarzowi Onetu udało się dotrzeć także do samej wynajmującej. - No powiem panu prawdę. Było tak… Ja miałam działalność gospodarczą, gastronomiczną. Wzięłam duży kredyt, przestałam spłacać. Komornik na mnie wisiał. No i zaczęłam się spotykać z mężczyznami na sponsoring. Tak sobie po prostu dorabiałam. Muszę spłacać kredyt, mieszkanie to też niemały koszt i tak to wyglądało. Po prostu nie dawałam rady - mówiła Kamilowi Dziubce.

Sama wynajmująca zapewniła także, że Gawłowscy nie wiedzieli o jej działalności. - Nic nie wiedzieli. Kompletnie nic. Zarówno z panią Gawłowską, jak i panem Gawłowskim widziałam się raz – gdy spisywaliśmy umowę. Gdyby nie ta cała afera, nikt o niczym by się nie dowiedział - mówiła.
Cały artykuł: https://szczecin.onet.pl/pelnomocnik-ga ... go/h8vwdcf
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

No jak to dla Radia Szczecin "agencja towarzyska", to prostytutyki na drodze, to musi być już wielka polska korporacja, na którą poniekąd sami łożymy, bo z naszych podatków idzie na ich miejsce pracy.

Poziom dziennikarstwa TVP osiągnął taki poziom, że nawet nie będę tego komentował. Oczywiście zbieg nazwisk nie jest przypadkiem zapewne, bo pan od tego materiału ma to samo nazwisko co pan przewodniczący (?) radnych PiS w Szczecinie. Ale wiadomo, czysty pluralizm i zero polityki. Zero.

Rozmowa Lewandowskiej z Rachoniem o tej kwestii z W17, to powinna zostać nagrana i pokazywana na wszystkich dziennikarskich uczelniach w kraju jak nie powinno się prowadzić apolitycznej dyskusji. Dosłownie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

^Politycy w opozycji domagają się odwołania Rachonia (propagandzisty) z funkcji prowadzącego program "Woronicza 17". No i mają rację, ale pewnie prezes TVP przymknie na to oko: https://www.press.pl/tresc/53276,polity ... w-tvp-info
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Kurski w życiu nie wyrzuci największą gwiazdę TVP Info jaką jest Rachoń, nawet pod naciskiem posłów opozycji.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Pawel

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Politycy opozycji to sobie mogą iść do TVNu, tam dostaną odpowiednio wcześniej kartkę z pytaniami i będą mogli się nauczyć odpowiedzi. A nie domagać się zwolnienia jakiegoś dziennikarza bo ten im nie odpowiada. To już nie te czasy kiedy PO robiło sobie co chciało w TVP. I dobrze.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

No dokładnie. Zgadzam się w pełni.

Dużo przejrzysciej być byłym rzecznikiem i człowiekiem w prost związanym z jakąś partią i później prowadzić bardzo merytoryczne rozmowy z osobami owej opcji politycznej.

Viva pluralizm i obiektywizm. TVP rulez.

Myślę, że poziom geniuszu stacji z Woronicza jest tak wysoki, że prowadzący tam już nawet nie muszą zadawać pytań. Mogą po prostu siedzieć i pozwalać rozmowcom na takie 15-20 minutowe monologi, ewentualnie dopytywac oczywiście w wygodny sposób tak by czasem niechcąco nie wyszedł brak profesjonalizmu i kierowanie sympatii na dowolnie inną opcje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Według TVP Michał Rachoń cieszy się sympatią widzów. Nie ma to jak kreowanie sobie alternatywnej rzeczywistości. ;D: http://centruminformacji.tvp.pl/3721224 ... czenie-tvp
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Memorex_94 pisze:Myślę, że poziom geniuszu stacji z Woronicza jest tak wysoki, że prowadzący tam już nawet nie muszą zadawać pytań. Mogą po prostu siedzieć i pozwalać rozmowcom na takie 15-20 minutowe monologi, ewentualnie dopytywac oczywiście w wygodny sposób tak by czasem niechcąco nie wyszedł brak profesjonalizmu i kierowanie sympatii na dowolnie inną opcje.
https://oko.press/holecka-ukradla-show- ... ikarskich/ - przecież to już tak właśnie wygląda xD
dość
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Rzeczywiście Holecka ukradła show Kaczyńskiemu, że nawet zostało to pokazane w ''SNL Polska'' :D.

A co do oświadczenia TVP ws. Rachonia to było do przewidzenia, że będą go bronić. Kurski nie zwolni wielkiej gwiazdy TVP Info jaką jest Rachoń - wszak prowadzony przez niego program ''Minęła 20'' robiony jest w stylu amerykańskim ;). A co do ''Woronicza 17'', to pewnie zamiast polityków opozycji (PO-PSL-Nowoczesna) będą gościć dziennikarze typu Stankowski czy Jachowicz lub politycy z SLD i JKM-a.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości