Polsat News

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Warto dodać, że "Prezydenci i premierzy" byli w bardzo zbliżonym paśmie emitowani już w czerwcu - wtedy program przeniesiono z piątku 21:00 na niedzielę 21:10. Widocznie pasmo się sprawdziło.
2008-2023
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

"Godziny szczytu" to z kolei nazwa pasma popołudniowego stosowana już w przeszłości przez TOK FM. Niemniej zmiany rzeczywiście rewolucyjne.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Czyżby "Dzień na świecie" to ta hucznie zapowiadana nowa formuła TBDNŚ? ;)

Jeśli chodzi o zmiany ogólne, to ja uważam je za nie tyle rewolucję, co nowe otwarcie. Na minus jednak podział "Informacji" na "W rytmie dnia" i "Obraz dnia". Nazwy sugerują raczej całościowe programy (czyli coś w rodzaju dziennego NDZPN), a nie serwis informacyjny. No i także brak "Tak czy nie?" - chociaż mogę to zrozumieć, bo przez 4 lata niemal codziennej emisji formuła miała prawo się zużyć.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2018, 14:52 przez Manieq, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja z kolei nie rozumiem po co ta Interwencja Extra po 20:00 - chyba ten program wraz z zwykłą Interwencją to koło u wozu dla stacji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Akurat umieszczenie "Interwencji Extra" o 20:00 nie jest wcale takim złym pomysłem. Stacje informacyjne TVP i TVN w tym czasie emitują rozmowy z politykami. Polsat w tym czasie proponuje pasmo reportażowe jako alternatywę dla konkurencji.

Co do podziału pasm to bardziej sensowne wydawało mi się podział na "Nowy dzień", "To jest dzień" i "To był dzień".
2008-2023
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Tak, zgadzam się, że poprzednie nazewnictwo było lepsze. I to tak bardzo, że powrót do sprawdzonej nazwy „Informacje” wydaje się tylko kwestią czasu.
Poland pisze:Ja z kolei nie rozumiem po co ta Interwencja Extra po 20:00 - chyba ten program wraz z zwykłą Interwencją to koło u wozu dla stacji.
Zważywszy na liczbę powtórek „Interwencji” - z pewnością tak jest.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Zmiany in minus. Kwestią czasu było wywalenie "Tak czy nie", bo Gozdyra nie jest po myśli Gawryluk. Nowe nazwy są nijakie i na pewno nie pasują do stacji informacyjnej (ewidentna inspiracja TVP Info i po części TVN24). Naprawdę, lepiej byłoby wrócić do starych, dobrych nazw pasm, czyli "To jest dzień" i "To był dzień". Rezygnacja z marki Informacji przykra, bo z przerwą na lata 2004-2008 obchodzi ona w tym roku 25 lat.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

A kto poprowadzi "Politykę na ostro"? Nie wiem, jak Wam, ale mnie to pasuje do Gozdyry. No chyba, że pewnym jest, że Gozdyra nic nie dostała.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ja myślę, że ''Tak czy Nie'' będzie jako ''Polityka na ostro''. Natomiast co do zmian, to moim zdaniem są rewolucyjne - nawet znika z ramówki ''Dobry Wieczór Polsko'' Grzegorza Jankowskiego.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Zmiany są rewolucyjne. Szkoda mi pani Gozdyry, która straci już za dwa tygodnie "Tak czy nie", jednak mam nadzieję, że ona będzie prowadzić "Politykę na ostro". Szkoda też likwidacji marki "Informacje", choć pewnie ta nazwa utrzyma się co do serwisów w trakcie NDzPN. Szkoda również tego, że pani Gawryluk parę miesięcy temu wycofała "Tematy dnia" (dawniej "To jest dzień), by w październiku... przywrócić tak naprawdę ten program z inną nazwą w podobnych godzinach i pewnie w podobnej formule! Gdzie jest logika?! Można było ten program utrzymać, przecież nikomu nie wadził. Jeżeli chodzi o program "Cztery strony prasy". Pewnie pamiętacie, jak paręnaście miesięcy temu PN emitował program pani Sieger "Pod pressją", gdzie gościli dziennikarze z redakcji stojących obecnie po obu stronach barykady i tam tak naprawdę zrównoważono, bo było po dwóch z każdej ze strony. Myślę, że to będzie to samo, może i nawet z panią Sieger. No chyba, że będzie pan Rymanowski, ale bardziej on będzie w "Śniadaniu w Polsat News".
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

rafik pisze:Jeżeli chodzi o program "Cztery strony prasy". Pewnie pamiętacie, jak paręnaście miesięcy temu PN emitował program pani Sieger "Pod pressją", gdzie gościli dziennikarze z redakcji stojących obecnie po obu stronach barykady i tam tak naprawdę zrównoważono, bo było po dwóch z każdej ze strony. Myślę, że to będzie to samo, może i nawet z panią Sieger. No chyba, że będzie pan Rymanowski, ale bardziej on będzie w "Śniadaniu w Polsat News".
Faktycznie - "Pod pressją" było dobrym programem, ale pasmo emisji było, według mnie, fatalnie. Z resztą całe pasmo publicystyczne od poniedziałku do piątku o 21:00 było kiepskim pomysłem. W sumie codziennie mieliśmy autorskie podsumowanie wydarzeń tygodnia, a nie dnia. Te programy powinny trafić do weekendowej ramówki. Widz jednak oczekuje podsumowania wydarzeń mijającego dnia.
Sam pomysł na autorskie programy publicystyczne nie był zły, ale według mnie lepiej to wyglądałoby jako autorskie podsumowaniem dnia w ramach "To był dzień" - codziennie inny prowadzący.
Frontowiec pisze:Ja myślę, że ''Tak czy Nie'' będzie jako ''Polityka na ostro''. Natomiast co do zmian, to moim zdaniem są rewolucyjne - nawet znika z ramówki ''Dobry Wieczór Polsko'' Grzegorza Jankowskiego.
I dobrze, że znika. Moim zdaniem był to najsłabszy punkt ramówki Polsat News.
2008-2023
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

rafik pisze:Jeżeli chodzi o program "Cztery strony prasy". Pewnie pamiętacie, jak paręnaście miesięcy temu PN emitował program pani Sieger "Pod pressją", gdzie gościli dziennikarze z redakcji stojących obecnie po obu stronach barykady i tam tak naprawdę zrównoważono, bo było po dwóch z każdej ze strony. Myślę, że to będzie to samo, może i nawet z panią Sieger. No chyba, że będzie pan Rymanowski, ale bardziej on będzie w "Śniadaniu w Polsat News".
Z tego co wiem, to Bogdan Rymanowski zaprzeczył jeśli chodzi o prowadzenie ''Śniadania w Polsat News''. A co do ''Czterech stron prasy'', to szykuje się konkurencja dla ''Loży Prasowej'' - oby była taka sama jak w ''Pod Pressją'', czyli 50/50 poglądowo zapraszanych gości-dziennikarzy.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

kamil2505 pisze:Plus za codzienne podsumowanie dnia na świecie w programie "Dzień na świecie" - codziennie o 22:30 (swoją drogą TVN24 BIS jeszcze do niedawna miało pasmo o identycznej nazwie.
W TVN24 BIS dalej jest takie pasmo.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Wirtualne podały, że "Politykę na ostro" prowadzić będzie wspominana wcześniej Gozdyra na zmianę z Grzegorzem Jankowskim. Jak widać, godzi się na dziennikarstwo tabloidowe.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

O rany, jeszcze jego brakowało w codziennych programach w Polsat News... Może to nie będzie prawda. Ja poczekałbym na newsa z tvpolsat.info, może oni będą więcej wiedzieć ;)
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości