Polsat News

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Kamilo pisze:Pytanie tylko o przyszłość Agnieszki Gozdyry.
Podobno ''Skandaliści'' wrócą w jesiennej ramówce Polsat News, więc przyszłość Gozdyry nie jest zagrożona.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Jeden program w tygodniu to za mało dla etatowego pracownika stacji newsowej.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Może Gozdyra wróci do "To był dzień"? "Tak czy Nie" jest już strasznie wtórne. Nie mówię, że każde wydanie tego programu takie jest, ale w większości goście w tym programie swoimi wypowiedziami zbyt wiele nie wnoszą do dyskusji na dany temat. Dodatkowo program psują te sondy internetowe, które w większości i tak są torpedowane przez różnorakich trolli i nijak się mają do tego, jaki pogląd na daną kwestią mają widzowie.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Jak informuje portal Press.pl, ''Tak czy Nie'' zostaje jednak w ramówce Polsat News - program zostanie we wrześniu przeniesiony na inną porę.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Prawdopodobnie "Tak czy nie" będzie emitowane o 20:00. Program będzie trwał 60 minut (brutto).
Dodatkowo zamiast "Rozmowy Wydarzeń" o 16:10 będzie "Więcej Wydarzeń". ;) "Popołudniowe Graffiti" zmieni godzinę- będzie o 18:00 (wcześniej 17:30).

Źródło: Program TV i Program TV
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Czyli "To był dzień" wylatuje? Szkoda.

"Więcej Wydarzeń" może to będzie po prostu "Rozmowa Wydarzeń" pod tą nazwą. No chyba, że chodzi o kontynuację w stylu weekendowych programów ;)
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

O nie, niech zostawią To był Dzień!
To jeden z moich ulubionych programów tej stacji :/
TbD, TakczyNie i Skandaliści są the best!
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Szkoda, że wylatuje z ramówki ''To był Dzień'' - program, który był od samego początku istnienia Polsat News.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Już w kwietniu pisałem w jednym z wątków o tym, że mogliby utworzyć takie pasmo publicystyczne z autorskimi programami i faktycznie takie powstanie (z "Milionerami" też udało mi się przewidzieć na wiele miesięcy wstecz - chyba powinienem zmienić profesję :) ).

Z opisu tych nowych pozycji niestety niewiele można stwierdzić. "Pod pressją" myślę, że będzie podobne do "Loży prasowej" TVN24 czy "Naczelnych" Polsatu News 2. Natomiast "Tło" Kurka póki co nie jestem nawet sobie w stanie wyobrazić.

Co do "Tak czy nie" to zawsze uważałem, że to jedna z najlepszych pozycji Polsatu News. Codzienny program trwający godzinę? Myślę, że to nie jest zły pomysł. Tym bardziej, że teraz często jest tak, że zanim na dobre rozpocznie się dyskusja to program już trzeba kończyć. Być może też wyniki sondy będą ogłaszane na koniec programu, a nie dopiero podczas "Informacji" o 23:00. Może będzie jakaś nowa formuła (np. więcej gości). Zobaczymy.

Szczerze mówiąc myślałem, że zostawią "To był dzień" i przeniosą go na 19:30, a "Tak czy nie" przeniosą na 20:30 zostawiając taką samą długość programu. Jednak "TBD" mi wcale nie szkoda. Program był na antenie stacji od samego początku, ale w żaden sposób nie wybił się na tle konkurencji. Lubiłem oglądać jego wersje poniedziałkową o nazwie: "To był dzień. Otwarcie." Szkoda, że zrezygnowali z tego programu.

Dziwi mnie przeniesienie programu "Graffiti popołudniowe" na 18:00. W siostrzanej stacji o 18:00 pokazywana jest "Rozmowa polityczna". Do tej pory można było najpierw zobaczyć "Graffiti popołudniowe", a potem zmienić kanał i zobaczyć "Rozmowę polityczną". Teraz wszystko będzie jednocześnie. Chyba, że również w tym drugim kanale informacyjnym Polsatu szykują się jakieś zmiany.
2008-2023
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

To teraz pytanie o przyszłość redaktora Kacprzaka. ;D
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Re: Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Czyżby miał dołączyć do prowadzących Tak czy Nie?
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Niegłupie byłoby rozszerzenie "To był dzień - otwarcie" na pozostałe dni tygodnia, ale pod inną nazwą. Myślę, że wpisuje się w ideę "Tak czy nie?", poza tym godzina pozwalałaby na zadawanie pytań od publiczności czy z Twittera. Takie połączenie tego, co najlepsze z dwóch programów.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Wg informacji press.pl, Marek Kacprzak nie będzie prowadził "Tak czy nie" w nowej formie. Wraz ze zdjęciem "To był dzień" straci swój regularny program. Będzie zajmował się szkoleniami, pracował jako wydawca programów i czasami będzie się pojawiał w paśmie informacyjnym Polsatu News: http://www.press.pl/tresc/49655,marek-k ... olsat-news
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Warto dodać, że wraz z nową ramówką zniknie też program "To jest dzień" emitowany dotychczas w paśmie 16:30-18:25 z przerwą na "Graffiti popołudniowe". W jego miejsce o 16:30 pojawi się nowy program "Tematy dnia". O 17:30 program "Światowidz" przeniesiony z godziny 15:35. Następnie zostanie pokazany serwis sportowy i prognoza pogody. No i o 18:00 "Graffiti popołudniowe". Natomiast program "Newstelegraf" emitowany o 15:00 zostanie wydłużony i potrwa łącznie 50 minut.

Sporo zmian tej jesieni w ramówce Polsat News.
2008-2023
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Jak informuje portal WirtualneMedia.pl, Marek Kacprzak otrzyma nowy program w Polsat News.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości