Polo TV

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
pamk22
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 12 mar 2016, 19:46
Lokalizacja: Mazowieckie
x 11
x 1

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pamk22 »

Wczoraj po zakończeniu finału 5. edycji Disco Star zamiast DPL puszczono występ zespołu Akcent z tegorocznej Przebojowej Majówki w Stężycy.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ale kombinują w tym Disco Studiu - wczoraj była piaskownica i prowadzący bawili się łopatkami. Ciekawe kto wymyślił taką formułę programu (zdziecinnienie) no i na ile starczy im pomysłów, bo coraz dziwniejsze te odcinki się robią :)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Jaka stacja, takie pomysły :P
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
luki118
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 12 paź 2014, 8:06

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: luki118 »

Na antenie POLO TV trwa program imprezownia z pozdrowieniami sms . Sms tylko 62 grosze coś tanio . Na epg pisze że powinno iść videomix

Na antenie Polo TV trwa program "Imprezownia" z pozdrowieniami SMS. SMS tylko za 62 grosze, coś tanio. W EPG jest napisane, że powinno iść "Videomix"
Ostatnio zmieniony 16 cze 2017, 20:51 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Upominam o poprawną pisownię, inaczej ostrzeżenie!
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster
Posty: 1794
Rejestracja: 30 gru 2015, 11:15
Lokalizacja: Słupsk
x 8
x 46

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper130700 »

Na każdych programach TV w internecie też jest napisane, że powinno być "Videomix". Ach ten ZPR Media. Aż przypomniały mi się Święta Bożego Narodzenia w 8TV.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Edyta Folwarska czyli prezenterka stacji Polo TV zagrała w filmie "Botoks" Patryka Vegi: https://www.onet.pl/rozrywka/muzyka/pop,509g05
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Od niedawna w ramach pasma "Dance Mix w Polo TV" emitowany jest pasek z pozdrowieniami, że tak ujmę, tematycznymi (zresztą widać na zapie) - taki jak w "Imprezowni".
Załączniki
Screenshot_2017-11-15-15-51-41.png
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Dziwne to dla mnie. W takich momentach właśnie zdaję sobie sprawę, że nie rozumiem kompletnie świata mediów, telewizji, biznesu. Polo TV była takim kolorowym ptakiem na rynku TV, aż tu nagle myk i do Polsatu - w dodatku wyczytałem, że Kaczorowska podobno chce zostać nową twarzą tego kanału - teraz wszyscy co tworzyli ten kanał od podstaw won, bo nadchodzą polsatowskie gwiazdki - mam nadzieję, że kanał ostanie się jednak w niezmienionym kształcie. Wydawało mi się jednak, że ZPR jest na tyle dużym graczem, że będzie trzymało swoje kanały jeszcze długo. Hmm, szkoda.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Myślę, że to raczej brak perspektyw innych stacji ZPR niż Polo TV.

103 miliony piechotą nie chodzi, a Polsat pewnie jasno postawił warunki - albo wszystkie stacje muzyczne, albo nic. Skoro już kupują cały pakiet to pewnie chciałby, aby wśród nieudanych projektów był choć jeden, który odniósł sukces. Tym bardziej, że tematyka nawet kojarzy się z ich marką, pomimo prób zaprzeczania przez jakiś tam okres. Nie bez powodu nowinę ogłoszono w momencie urodzin ;).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

W moim odczuciu Polsat zainwestował w pudrowanie trupa. Zmierch kanałów muzycznych w dobie Internetu jest nieukniony, a gatunek disco polo też już powoli balansuje na granicy wypalenia.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

bustram pisze:Dziwne to dla mnie. W takich momentach właśnie zdaję sobie sprawę, że nie rozumiem kompletnie świata mediów, telewizji, biznesu. Polo TV była takim kolorowym ptakiem na rynku TV, aż tu nagle myk i do Polsatu - w dodatku wyczytałem, że Kaczorowska podobno chce zostać nową twarzą tego kanału - teraz wszyscy co tworzyli ten kanał od podstaw won, bo nadchodzą polsatowskie gwiazdki - mam nadzieję, że kanał ostanie się jednak w niezmienionym kształcie. Wydawało mi się jednak, że ZPR jest na tyle dużym graczem, że będzie trzymało swoje kanały jeszcze długo. Hmm, szkoda.
A tu jest ten news: https://www.pudelek.pl/artykul/121381/t ... a_polo_tv/
No to jeźeli Kaczorowska ma zostać twarzą Polo TV to chyba twarzami Eski TV w takim razie zostaną pewnie... dziewczyny z My3 :lol:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Co ty masz do tego My3?

A Kaczorowska to mnie nie dziwi, o ile to nie jest wymysł mediów. Wszak ostatnio to etatowa prezenterka widowisk disco polo...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Poza tym na pewno Polsat będzie chciał uzupełniac produkcje ZPR'u swoimi programami czy też gwiazdami w takim Polo TV czy też swoich innych, nowych nabytkach.
Poland - Aktywnie najlepszy!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Kamilo pisze:W moim odczuciu Polsat zainwestował w pudrowanie trupa. Zmierch kanałów muzycznych w dobie Internetu jest nieukniony, a gatunek disco polo też już powoli balansuje na granicy wypalenia.
Pamiętaj, że piszesz o "trupie", który w krótkim czasie wykończył i wywrócił do góry nogami cały rynek muzycznych TV. Discopolo przez ostatnią dekadę rozwinęło się niesamowicie - bardzo dynamicznie i z przytupem. Być może nastąpi jakiś chwilowy przesyt, ale nie sądzę, by miał on znacząco wpłynąć na pozycję tego gatunku na polskim rynku. YouTube też się rozwinęło - to trzeba przyznać, jednak miejsce dla telewizji jeszcze długo będzie, bo na razie internet nie jest w stanie kompleksowo przejąć wszystkich jej funkcji. Wiadomo, że gdy nie mam ochoty na wybieranie teledysków to włączę sobie TV, tak bym po prostu mógł coś obejrzeć/posłuchać, nierzadko coś nowego, co w necie bym ominął. No i transmisje live, na razie na tym polu też telewizje wygrywają ;)
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

bustram pisze:
Kamilo pisze:W moim odczuciu Polsat zainwestował w pudrowanie trupa. Zmierch kanałów muzycznych w dobie Internetu jest nieukniony, a gatunek disco polo też już powoli balansuje na granicy wypalenia.
Pamiętaj, że piszesz o "trupie", który w krótkim czasie wykończył i wywrócił do góry nogami cały rynek muzycznych TV. Discopolo przez ostatnią dekadę rozwinęło się niesamowicie - bardzo dynamicznie i z przytupem. Być może nastąpi jakiś chwilowy przesyt, ale nie sądzę, by miał on znacząco wpłynąć na pozycję tego gatunku na polskim rynku. YouTube też się rozwinęło - to trzeba przyznać, jednak miejsce dla telewizji jeszcze długo będzie, bo na razie internet nie jest w stanie kompleksowo przejąć wszystkich jej funkcji. Wiadomo, że gdy nie mam ochoty na wybieranie teledysków to włączę sobie TV, tak bym po prostu mógł coś obejrzeć/posłuchać, nierzadko coś nowego, co w necie bym ominął. No i transmisje live, na razie na tym polu też telewizje wygrywają ;)
I tu wracamy do punktu wyjścia. Gdy pojawiło się radio wieszczono śmierć prasy, gdy pojawiła się telewizja wieszczono koniec radia i teraz, gdy pojawił się Internet mówi się o końcu telewizji. Nic bardziej mylnego, to tylko kolejny etap multimedialności, który będzie współdziałał z innymi i nawet prasa w formie papierowej nigdy nie umrze i będzie miała jakąś, nawet nie taką małą grupę odbiorców.

A wracając do tematu, to jestem ciekaw co zrobią z konkurencyjnością Disco Polo Music i PoloTV, którą było widać ostro w ostatnich latach, np. gdy festiwale przeskakiwały z jednego kanału na drugi.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości