Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

Eleven udziela ekskluzywnej sublicencji platformie nc+ na pokazywanie wybranych spotkań Bundesligi. Od tego weekendu do rozgrywek 2020/21 Canal+ będzie transmitował 2 mecze podczas 30 kolejek i 3 w 4 kolejkach w każdym pełnym sezonie.


do tego Pan Danny Menken, Dyrektor Zarządzający grupy Eleven Sports powiedział : Chcąc wyjść naprzeciwko oczekiwaniom kibiców i pokazywać jeszcze więcej meczów na żywo, rozważamy uruchomienie kolejnego kanału jeszcze w tym roku. Szczegóły wkrótce.

tak wiec wszystko czego pragnąłem staje się faktem kolejny kanał , coś czego jest stanowczo za dużo sprzedają i robi się miejsce na coś nowego(4 kanał) czy Liga Angielska ?? hee zobaczymy
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Na razie to Eleven zamiast właśnie uruchomić ten 4 kanał i zmiescić tam m.in. Bundesligę to robi w kija abonentów głównie CP, którzy np. zakupili ich pakiet dla Bundesligi.
Tradycjonalista

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Eleven Sports Polska wcale nie musi pokazywać wszystkich ośmiu spotkań niemieckiej Bundesligi. W zupełności wystarczy 4-5 spotkań. Nie zmienia to faktu że chyba wszyscy oczekujemy na uruchomienie czwartego kanału Eleven. Ciekawe, jak długo stanie na zapowiedziach?
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

Myślę że tak czy siak będzie 4 kanał , ciekawe jak to będzie rozwiązane finansowo bo ja mam pełen pakiet CP, czy po prostu dodadzą bo wolne miejsce jest na kanale 223 i 224 (225-227 - 3 kanały Eleven są teraz) i zostanie bez zmian jako klient z pełnym pakietem bo mam w cenie wszystko hmmm .

Co do Bundesligi nie przesadzajmy jest tego stanowczo za dużo pokazują prawie wszystkie mecze(co mogą) do tego jeszcze jakieś 2 Bundesligi zatem 2 mecze mniej mam nadzieję ze tych samych nie będą pokazywali w C+ i Eleven jednocześnie jest świetnym rozwiązaniem .

Zobaczycie Eleven kupi ligę Angielską i C+ wykupi potem po 2 mecze z wszystkich lig co Eleven ma i będą mieli ramówkę hehe

Kolego Pawel bez przesady w CP mamy Ligę Mistrzów i Ligę Europy na wyłączność w przyszłym roku t to do końca sezonu 2020/2021 + Eleven nie będziesz zawiedziony co ci tam zależy na tej Bundeslidze jak np jutro są o tej samej godzinie czyli 15-30 - 5 spotkań , nie ma opcji by były wszystkie na żywo , a tak to Eleven sprzeda 2 i się wzbogaca . Jeśli chcą 4 kanał to będzie kolejna duża liga tak sądzę .

We wrześniu pokazywaliśmy nawet do 27 meczów na żywo w kolejce powiedział Danny Menken, Dyrektor Zarządzający grupy Eleven Sports wychodzi 9 spotkań na kanał dzielone na 3 dni wychodzi 3 mecze dziennie na kanał , przy 4 kanale powinno być 36 meczy na kolejkę ;)
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Oczywiście że nie jest to żadne świetne rozwiązanie. Zresztą wystarczy popatrzeć na tt czy facebooka i niezadowolenie abonentów Eleven (a nie mogą lub nie chcą dokupywać dodatkowo przepłącanego Canal+), którzy wykupili go dla Bundesligi a teraz tracą mecz drugiego wyboru bo taki ma Canal+.
Fanatic pisze: Kolego Pawel bez przesady w CP mamy Ligę Mistrzów i Ligę Europy na wyłączność w przyszłym roku t to do końca sezonu 2020/2021 + Eleven nie będziesz zawiedziony co ci tam zależy na tej Bundeslidze jak np jutro są o tej samej godzinie czyli 15-30 - 5 spotkań , nie ma opcji by były wszystkie na żywo , a tak to Eleven sprzeda 2 i się wzbogaca . Jeśli chcą 4 kanał to będzie kolejna duża liga tak sądzę .
Nie pisz tego do mnie, bo ja nie korzystam z żadnej tv linearnej. Mam tylko Netflixa i HBO GO.

Natomiast jestem w stanie zrozumieć abonentów CP czy kablówek, którzy wykupili Eleven dla Bundesligi. I jak ktoś jest fanem tej konkretnej ligi to nawet Liga Mistrzów mu tego nie zrekompensuje, tym bardziej że LM to Polsat Sport (zobaczymy jeszcze czy nie jakiś dodatkowo płatny) a nie Eleven.

Co innego gdyby już przy zakupie praw zrobili to wspólnie z Canal+ i od początku jasne byłyby reguły transmisji. No ale Eleven to dla mnie bardzo chaotycznie zarządzany twór, o czym pisałem już tutaj wcześniej.
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

Ok Pawel , nie jesteś abonentem nie wiedziałem - masz tu całkiem sporo do powiedzenia , a na co dzień to Ciebie nie dotyczy ;) hmm

"Eleven zamiast właśnie uruchomić ten 4 kanał i zmiescić tam m.in. Bundesligę to robi w kija abonentów głównie CP"(mnie nikt w kija nie robi nikt przy podpisywaniu umowy mi nie zagwarantował ile spotkań ligi Niemieckiej będzie w Eleven ) 4 kanał dał by max 1 mecz więcej w danej godzinie transmisji , a meczy jest dajmy na to 4- 5 w tym samym czasie (samej Bundesligi) i tak ich nie pokazują na żywo , a są z odtworzenia co już nie ma dużej oglądalności .


"Natomiast jestem w stanie zrozumieć abonentów CP czy kablówek, którzy wykupili Eleven dla Bundesligi" - co się niby zmieni ?? meczów nie będzie mniej człowieku , dalej będą pokazywali tyle co było , a może nawet więcej ewentualnie z nowym kanałem .

Jest to ta sam sytuacja ludzi co kupili C+ dla Hiszpańskiej czy teraz LM & LE , okazuje się w czasie trwania umowy , że w nowym roku już nie zobaczą tego co ich przekonało do zakupu(a umowa jeszcze ponad rok) i co pieniądze im ktoś odda ?/ nie narzekać to wielu potrafi
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Że tak się wtrącę. Podczas cytowania konkretnych fragmentów wypowiedzi korzystaj że znacznika [quote][/quote] :-P
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

ok dzięki ;)
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Fanatic pisze: "Natomiast jestem w stanie zrozumieć abonentów CP czy kablówek, którzy wykupili Eleven dla Bundesligi" - co się niby zmieni ?? meczów nie będzie mniej człowieku , dalej będą pokazywali tyle co było , a może nawet więcej ewentualnie z nowym kanałem .
Czytaj posty ze zrozumieniem. Nie mówie ogólnie o ofercie Eleven tylko konkretnie o Bundeslidze. Abonenci Eleven tracą dostęp do meczu 2 wyboru (jak pokazuje przykład najbliższych kolejek spotkań Borussi Dortmund). Cały czas piszę o osobach, które wzięły Eleven dla Bundesligi.

Jest to ta sam sytuacja ludzi co kupili C+ dla Hiszpańskiej czy teraz LM & LE , okazuje się w czasie trwania umowy , że w nowym roku już nie zobaczą tego co ich przekonało do zakupu(a umowa jeszcze ponad rok) i co pieniądze im ktoś odda ?/ nie narzekać to wielu potrafi
Nie, nie jest to ta sama sytuacja. Canal+ stracił prawa do ligi hiszpańskiej czy LM i LE w wyniku nowych przetargów. Eleven dopiero co pozyskało w wyniku przetargu Bundesligę - samo - więc fani Bundesligi mieli prawo myśleć że będą mieli tę ligę na wyłączność.
To co napisałeś można porównać do Eurosportu. To oni stracili Bundesligę w wyniku nowego przetargu.

Gdyby była to sublicencja na zasadzie takiej że Canal+ może pokazywać mecze Bundesligi ale te same mecze może pokazać również Eleven (coś jak z jednym meczem LM w TVP) to nie byłoby sprawy.
Fanatic pisze:Ok Pawel , nie jesteś abonentem nie wiedziałem - masz tu całkiem sporo do powiedzenia , a na co dzień to Ciebie nie dotyczy ;) hmm
i
Z telewizji linearnej zrezygnowałem rok temu. Na forum jestem, jakbyś nie zauważył, od 2006 roku, więc tak mam sporo do powiedzenia bo rynek tv mnie dalej interesuje. A że dla mnie przegrywa on w obecnym czasie z ofertami VOD to korzystam z tego co jest dla mnie lepsze.
Ale np. Eleven pozwala na zakup ich kanału i oglądanie przez serwis w necie. I teraz jakbym kupił Eleven dla Bundesligi to bym został przez nich okrojony z meczów drugiego i czwartego wyboru z każdej kolejki.

PS. Panie Mirosławski, to naprawdę Pan? XDDD
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

Pawel pisze:
Fanatic pisze: "Natomiast jestem w stanie zrozumieć abonentów CP czy kablówek, którzy wykupili Eleven dla Bundesligi" - co się niby zmieni ?? meczów nie będzie mniej człowieku , dalej będą pokazywali tyle co było , a może nawet więcej ewentualnie z nowym kanałem .
Czytaj posty ze zrozumieniem. Nie mówie ogólnie o ofercie Eleven tylko konkretnie o Bundeslidze. Abonenci Eleven tracą dostęp do meczu 2 wyboru (jak pokazuje przykład najbliższych kolejek spotkań Borussi Dortmund). Cały czas piszę o osobach, które wzięły Eleven dla Bundesligi.

Jest to ta sam sytuacja ludzi co kupili C+ dla Hiszpańskiej czy teraz LM & LE , okazuje się w czasie trwania umowy , że w nowym roku już nie zobaczą tego co ich przekonało do zakupu(a umowa jeszcze ponad rok) i co pieniądze im ktoś odda ?/ nie narzekać to wielu potrafi
Nie, nie jest to ta sama sytuacja. Canal+ stracił prawa do ligi hiszpańskiej czy LM i LE w wyniku nowych przetargów. Eleven dopiero co pozyskało w wyniku przetargu Bundesligę - samo - więc fani Bundesligi mieli prawo myśleć że będą mieli tę ligę na wyłączność.
To co napisałeś można porównać do Eurosportu. To oni stracili Bundesligę w wyniku nowego przetargu.

Gdyby była to sublicencja na zasadzie takiej że Canal+ może pokazywać mecze Bundesligi ale te same mecze może pokazać również Eleven (coś jak z jednym meczem LM w TVP) to nie byłoby sprawy.
Fanatic pisze:Ok Pawel , nie jesteś abonentem nie wiedziałem - masz tu całkiem sporo do powiedzenia , a na co dzień to Ciebie nie dotyczy ;) hmm
i
Z telewizji linearnej zrezygnowałem rok temu. Na forum jestem, jakbyś nie zauważył, od 2006 roku, więc tak mam sporo do powiedzenia bo rynek tv mnie dalej interesuje. A że dla mnie przegrywa on w obecnym czasie z ofertami VOD to korzystam z tego co jest dla mnie lepsze.
Ale np. Eleven pozwala na zakup ich kanału i oglądanie przez serwis w necie. I teraz jakbym kupił Eleven dla Bundesligi to bym został przez nich okrojony z meczów drugiego i czwartego wyboru z każdej kolejki.

PS. Panie Mirosławski, to naprawdę Pan? XDDD
Ja też wiozłem dla Bundesligi ale bez przesady nikt nie podawał ile meczy będzie , nikt nie podał będzie 5 czy 2 spotkania na żywo .

Liga na wyłączność twoje myślenie na poziomie psa ogrodnika , mają tyle dobroci i tak nie są wstanie ich pokazać bo Hiszpańska , Włoska i Francuska gra o tych samych godzinach nie ma i nigdy nie było opcji by pokazali wszystkie mecze z Bundesligi chcą jakąś drogę znaleźć bo są notorycznie hejtowani że kupili tyle lig a ich nie pokazują - to chyba lepiej przekazać komuś prawo do pokazania i zgarnięcia kasy ale nie Pan co nie ma Eleven wie lepiej , lepiej pokazać np 3 -4 mecze z Niemczech 4 nie pokazać wcale bo mamy wyłączność


aa przepraszam jesteś geniuszem , masz sporo słuchaczy , nigdy się nie mylisz , jesteś idealny , nikt Ciebie tu nie "przegada" bo jesteś od 2006 roku kłaniam się w pas mistrzu klepiący posty wszędzie o wszystkim


Ja obiecuję , że już posta nie napisze by Ciebie nie drażnić bo ty możesz sobie kupić w necie Eleven i wiesz wszystko na temat telewizji linearnej chociaż jej od roku nie posiadasz ale się interesujesz . Jesteś taką siostrą miłosierdzia co rozumie klientów CP i kablówek hee

Jeśli masz miękkie serce to obyś d*py nie miał szklanej .

tyle w temacie słuchajcie dalej tego idealisty


peace
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Chciałem jakoś skomentować ten bełkot, ale w każdym zdaniu pokazujesz że nie wiesz nawet na co odpowiadasz. A osobiste wycieczki świadczą tylko o twoim braku argumentów.

BTW, nie cytuje się w całości poprzedniego posta. To tak na przyszłość, chociaż nie wiem czy ci się przyda ;).
Tradycjonalista

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Oferta programowa Eleven coraz bogatsza. Od dzisiaj na Eleven Koszykarska Liga Mistrzów. Od 18:25 mecz: Stelmet Zielona Góra - Sidigas Avellino, jutro AEK Ateny v Rosa Radom.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Od 20 listopada kanały Eleven zmieniają swoje nazwy na:
Eleven Sports 1 (dotychczas jako Eleven)
Eleven Sports 2 (Eleven Sports)
Eleven Sports 3 (Eleven Extra)

:-)

Logotypy dostępne są na stronie Vectry w komunikatach o zmianach programowych. Jestem na telefonie, więc ciężej mi wrzucić link.

EDIT:
Screenshot_20171103-155047.png
Pawel

Eleven Sports 1 / 2 / 3 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

No i bardzo dobrze. Uporządkowane nazwy. Dodatkowo pewnie teraz nie będzie już tak że głowny Eleven (teraz jako Eleven Sports 1) będzie pokazywał tylko piłkę nożną, teraz pewnie jak będzie trzeba to i na głównej antenie dadzą jakąś inną dyscyplinę sportową.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4473
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

Eleven Sports 1 / 2 / 3 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Eleven na głównej antenie pokazywało też F1. Po prostu zamiast kanału stricto piłkarskiego będzie kanał sportowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: szymek48 i 7 gości