Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Tradycjonalista

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To prawda że wybór na dwóch kanałach jest, i są to ciekawe spotkania. Ale nie zmienia to faktu że skoro jest trzeci kanał, to powinien być jeszcze większy wybór spotkań nadawanych na żywo.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale czy w związku z uruchomieniem trzeciego kanału, opłata za pakiet Eleven wzrosła? Chyba nie, więc co Wam to przeszkadza?
Awatar użytkownika
Pither216
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 24 sty 2013, 19:47
x 2
x 4

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pither216 »

Dzisiaj będą na antenie Eleven Extra 4 mecze na żywo.

Weekend /na żywo/ Eleven Extra:
[ Spoiler ]
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

Wiecie co , ja kupiłem niedawno sobie w pakiet z kanałami Eleven i było ich 3(nie interesuje mnie czy cena była inna jak kupowałem to reklamowali się 3 kanałami) , w każdym reklamowali cały czas mecze na żywo dlatego nie podoba mi się ze na 3 kanale w piątek i sobotę nie było nic na żywo , a jakieś gwiazdy czy coś podobnego , przy czym mogli pokazać np mecz Monaco na tym 3 czy tam 3 inne mecze bo nie pokazali nic , a nie potem 2 powtórki robić . Mają potencjał którego nie potrafią jak na razie wykorzystać , moim zdaniem zbyt dużo Bundesligi mam nadzieję ze jak będzie Puchar Anglii to pokarzą , a nie będą robić powtórki z La liga czy Bundesligi . Co by dopiero było jak by kupili jeszcze Premier League to co pokazali by Real , Barce , Bayer , PSG a MU , MC , Liverpool , itd z powtórki albo wcale heheh . Mają za mało komentatorów za mało studia , porostu za mało ludzi zobaczymy z czasem czy coś się zmieni .
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:Ale czy w związku z uruchomieniem trzeciego kanału, opłata za pakiet Eleven wzrosła? Chyba nie, więc co Wam to przeszkadza?
Chodzi o to że przy tych prawach, które posiadają można o wiele lepiej zagospodarować trzeci kanał.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Ja wyraźnie napisałem, że chodzi mi o sposób zagospodarowania transmisjami a nie koszty. Chyba płacenie groszowych stawek nie oznacza, że mogą sobie robić co chcą, mają tyle praw a bardzo często z nich nie korzystają lub nie mają nawet gdzie wcisnąć.
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

zgadzam się nie potrafią zagospodarować tym co mają , dziś pierwszy raz widziałem Puchar Ligi Angielskiej do tej pory nie udało mi się na to trafić , poza tym mają prawa , a nie korzystają praktycznie wcale , jak nawet robią powtórki to 10 razy ten sam mecz PSG , BARCY czy REALU NO BEZ PRZESADY , mogli by robić powtórkę 1 max 2 razy , a resztę premiery z tego do czego mają prawa :
Scottish Premier League | liga szkocka
Jupiler Pro League | liga belgijska
Sky Bet Championship | 2. liga angielska
League One
League Two
FA Cup | Puchar Anglii
English League Cup | Puchar Ligi angielskiej no ok dziś 1 mecz był
Tarcza Wspólnoty (Community Shield)
Superpuchar Niemiec
Coupe de la Ligue | Puchar Ligi francuskiej

jest mega potencjał a cały czas powtórka Juventusu , Napoli czy "najlepsi piłkarze" w kółko
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

nie wspomniałem oczywiście o tych ligach : La Liga Santander | liga hiszpańska
Bundesliga | liga niemiecka
2. Bundesliga | 2. liga niemiecka
Serie A | liga włoska
Ligue 1 | liga francuska
czy tam (ale to raczej co jakiś czas leci) :
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL
Campeonato Brasileiro Série A | liga brazylijska
Campeonato Paulista Série A1 | liga brazylijska
International Champions Cup (wybrane mecze)
Arsenal TV
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Nie zapominajmy o innych rozgrywkach. NFL traktują po macoszemu. Szkoda że to właśnie oni kupili do tego prawa.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Mam wrażenie, że wiekszosc lig to kupiona bo kupiona byle przyciągnąć, a tak to traktują je słabo. Tak jak teraz, nie puszcza wielu świetnych meczów we Włoszech za to poleci mecz City z WBA, rozumiem bo Krychowiak, ale bez zartow. Juz pod hasztagiem włoska robota poleciała masa hejtu na nich za taką decyzję.
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

Niema się co dziwić że nie są w stanie całej Włoskiej pokazać bo praktycznie wszystkie mecze są o tej samej godzinie , co do WBA to się cieszę zobaczę w końcu w TV a nie na jakimś streamie tego Krychowiaka będzie jakaś odskocznia od ciągle lecącej Bundesligi . A z Włoskiej to i tak zazwyczaj jest kilka meczy Napoli , Juventus , Roma praktycznie zawsze do tego Inter , Milan , Lazio , Udinese , czasem nawet inny klub co jakiś czas .
dziś:
20:45 Kolejka 5 Atalanta - Crotone
18:00 Kolejka 5 Benevento - Roma
20:45 Kolejka 5 Cagliari - Sassuolo
20:45 Kolejka 5 AC Milan - Spal
20:45 Kolejka 5 Lazio - SSC Napoli
20:45 Kolejka 5 Juventus - Fiorentina
20:45 Kolejka 5 Verona - Sampdoria
20:45 Kolejka 5 Genoa - Chievo
20:45 Kolejka 5 Udinese - Torino

no nie ma jak pokazać 8 meczy jednocześnie , do tego o tej godzinie Bundesliga , Liga Hiszpańska i Puchar Anglii

Najlepiej wydaje mi się jest ustawiona Polska Ekstraklasa pod TV tam mecz po meczu leci zawsze na żywo . No ale jak wiadomo nie mają tylu praw co Eleven . Real i Barce zawsze na żywo pokarzą kiedyś nawet jeden z szefów się na ten temat wypowiadał , moim zdaniem powinien być 4 , 5 i 6 kanał tylko odpalany jak jest mecz na żywo w tym samym czasie co leci na 3 kanałach co są , do tego powinni odsprzedawać sublicencje do Polsatu , Eurosportu czy TVP zarobili by dodatkowo , a tak to nikt nie zobaczy , a do tego jeszcze tracą . NC+ odsprzedaje Ekstraklasę do Eurosportu , oraz LM do TVP proponował bym podobnie Eleven .
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ekstraklasa jest od kilku sezonów już tak ustawiona aby pokazać wszystkie mecze z kolejki live w telewizji. I nie ma tutaj znaczenia ile praw posiada Canal+, bo gdy miał jeszcze Serie A, La Ligę czy Lique 1 też tak to wygladało.

O dodatkowych kanałach Eleven (uruchamianych tylko w razie potrzeby) można zapomnieć. To nie Canal+, czy Polsat Sport który ma swoja platformę i w każdej chwili może sobie dosztukować trochę miejsca na dodatkowy serwis z transmisją.
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

No niestety tak własnie jest jak piszesz Pawel , ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Polsat Sport z Pucharem Polski mecze tak podporządkowane by wszystkie były na żywo , nie ma nawet 1 pominięte , a 1 liga też jest tak zrobiona by Polsat pokazywał ja na żywo nawet w poniedziałek podobnie do Ekstraklasy w C+ , Eleven powinno odsprzedawać cześć do Polsatu część do TVP i więcej wyboru by się zrobiło , a tak to np w niedzielę cały czas na jednym kanale ich priorytet F1- cała otoczka , treningi , kwalifikacje i sam wyścig , na 2 kanale 3 max 4 mecze live , na 3 najlepsi piłkarze + jak dobrze 2 - 3 mecze live . Studio tylko na 1 kanale zazwyczaj jak jest Bundesliga .
Pawel

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Na początku kupili Serie A i Lique 1. To było trochę mało więc dodali do tego ligę belgijską czy szkocką i kilka innych mniej ciekawych rozgrywek. Potem okazało się że jest okazja kupić La Ligę, w międzyczasie doszła F1, która ma dobrą oglądalność w Eleven, a teraz jeszcze Bundesliga. Efekt taki że ligi belgijskiej czy szkockiej praktycznie nie idzie uświadczyć. A i fani Serie A czy Lique 1 często mają pretensje że ich ligi przegrywają z Realem i Barceloną. Zresztą dobrze widać po Bundeslidze, którą kupili w pakiecie z 2 Budesligą. Jak nie było nic ciekawego to na początku pokazywali kilka spotkań 2 Bundesligi, teraz pewnie nie ma nic.

Trudno się dziwić że transmitują to co ciekawsze, ale zgadzam się że jeśli nie mają zamiaru zagospodarować dobrze 3 kanału, to niech część praw odsprzedadzą. Dla widzów byłoby to dobre. Chętnie bym zobaczył gdzieś mecze NFL z niedzieli wieczór naszego czasu, a w Eleven można o tym zapomnieć.
Fanatic
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017, 13:39

Eleven (HD) / Eleven Sports (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanatic »

Racja pokazują to co się sprzedaje świetnie , ja np chętnie oglądał bym Sky Bet Championship , League One , League Two - tak się chwalili jak to kupili , że mają prawa do końca sezonu 2021/2022 pytam się po co ?? bo jeszcze nawet 1 meczu nie było z tych lig
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości