TVN7

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Serial nie był zły! Lubię oryginał i spodobała mi się polska wersja chociaż jedynie mnie Zakościelny irytował za to Kwiatkowska genialna i Kamińska fajna :)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

"Reguły gry" mogły się podobać i szkoda, że tak szybko zakończył swój żywot. Teoretycznie była to produkcja idealna pod target Siódemki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Ostatnio byłem na urlopie w Polsce i aż się dziwię że te sądy jeszcze powtarzają... Jest tyle lepszych pomysłów na ramówkę. Np mogli by wrzucić Agentów Tarczy w tych godzinach. Jakieś seriale disneya np. Star wars czy jeszcze inne. Naprawdę emitowanie ciągle tego od pierwszego odcinka jest nudne. Swoją drogą kiedyś robili to saMo w Polsat 2 na okrągło Trudne sprawy, Dlaczego ja, Pamiętniki z wakacji. Ale tam w jakimś stopniu zmądrzeli no chyba że znów powtarzają a nie wiem? Ale przynajmniej dali filmy czy coś a TVN7 jedzie ciągle z tym samym swoją drogą czy za takie coś nie ma jakiejś kary czy coś po iluś latach? Nawet stacje dla dzieci nie powtarzają tak wszystkiego do znudzenia cóż...
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Ja bym chciał zobaczyć w tej stacji powtórki Milionerów od 1 odcinka i Chwili prawdy. Tego drugiego już dawno nie powtórzyli (8 lat temu w czerwcu skończyli), a tego pierwszego chyba wcale w Siódemce nie było.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

No Milionerów starych mogliby jak najbardziej tam powtórzyć, Chwila Prawdy też bym chętnie zobaczył. Oraz Milion w Minutę też bym z chęcią zobaczył znów. Mogliby powtórzyć Majkę bo też nie powtarzali na TVN7 chyba w ogóle ale zamiast tego to wolą w kółko męczyć tym do znudzenia... ja już nawet TVN nie piszę bo kiedyś pisałem ale mało co czytają a przede wszystkim sugerują się opiniami widzów zresztą to samo w sumie Polsat.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Milion w minutę i Majka są na Playerze. Napisałem o Chwili prawdy i starych odcinkach Milionerów, bo ich tam nie ma, a chętnie bym zobaczył to jeszcze raz. Co do Milionerów - nie wszystkie odcinki widziałem, a chciałbym.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21729
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Stare programy jeśli już, to powinny być dostępne wyłącznie w sieci. Rzecz w tym, że trzeba je digitalizować, a to dość czasochłonne i nie wiadomo czy się opłaci :-) TVN7 nadaje w HD i powinno celować w programy nagrane w tej rozdzielczości, a nie sięgać do archiwum.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Powtórki sądów mają same zalety dla stacji. Są za darmo, są w HD, pomagają wypełniać ustawowy procent audycji w j. polskim, a na dodatek się oglądają. Czego chcieć więcej patrząc od strony nadawcy?

Co do najstarszych odcinków "Milionerów", to nie wiem, czy ktoś na dłuższą metę by je oglądał. "Milionerzy" z 1999 roku byliby zbyt siermiężni na dzisiejsze czasy. Kiepskie z obecnej perspektywy studio, minimalna gra świateł, niedoświadczony Hubert i widownia piejąca z zachwytu już przy kwotach rzędu 64 tysięcy, do tego momentami ślimacze wręcz tempo gry. Wtedy to się oglądało z wypiekami na twarzy, ale dziś...
2009-2021
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

TVN powinien raczej stworzyć kanał TVN Gold, w którym mogliby tam nadawać swoje stare programy i seriale. W Niemczech są podobne kanały RTLplus i SAT.1 Gold, jednak ten ostatni kanał nie jest już archiwalny a zbyt serialowy.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Też to kiedyś tutaj zaproponowałem, że fajnie byłoby, aby TVN stworzył kanał z powtórkami najstarszych programów. Moja propozycja nazwy to TVN Archiwum.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Też bym był za tą propozycją a kanał bym nazwał TVN Rozrywka. Archiwum nie bardzo pasuje
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Sądy są jedną z najpopularniejszych pozycji, które przy ewentualnych premierowych odcinkach na głównym TVN-ie wciąż by miały świetne wyniki. Nie ma się więc czemu dziwić, że Siódemka chętnie po to sięga.
Obrazek
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Bardzo dobry spot wiosenny ma TVN7 - nie pokazane są wprost żadne produkcje, ale klimat genialny :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Stacja pokaże takie produkcje jak „Lucyfer”, „American Horror Story: Asylum”, „Strzelec”, „Antonio Lopez 1970: Sex, Drugs, Disco”, „Cicciolina – Matka Boska skandalu” czy „Kurt Cobain – życie bez cenzury”.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

TVN7 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

W TVN7 w kwietniu cała trylogia Hobbita w tym po raz pierwszy (Hobbit Pustkowie Smauga i Hobbit Bitwa Pięciu Armii) Emisje kolejno 1 kwietnia, 8 kwietnia i 16 kwietnia - SuperSeans godzina 20:00
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość