TVN Turbo

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

TVN Turbo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

TVN TURBO męska jazda :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Męska, ale i żenująca - szczególnie w nocy.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Co ty masz do TVN Turbo? Jak dla mnie to jest jeden z lepszych polskich kanałów. To właśnie na nim możemy oglądać takie programy jak Top Gear, Uwaga Pirat, Gadżet, Ale dziura, i wiele innych super programów. Jedyne co mnie w nim irytuje, to turbo erotyk.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

"Gadżetu" niestety już nie będzie - a szkoda :/
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

No właśnie oglądałem odcinek, w którym prowadzący się żegnałz widzami, ale na pewno nie będzie już gadżetu? Bo wydawało mi się że gość mowił że teraz będzie kto inny prowadził ten program ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Dzisiaj w "Raporcie Turbo" pokazywali relacje z wreczenia nagrody dla tworcow programu "Gadzet" i powiedzieli ze nowy program bodajze wyemitowany 20 lutego bedzie sie nazywal "Gadzet Labolatorium".
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

A pamięta ktoś może, jakiej firmy był nóż, co testowali go w tym programie? Testowali go w pierwszych odcinkach tego programu tylko zapomniałem nazwę tego noża :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Witu. Co do twojego pierwszego postu w tym temacie, to napisałem, że TVN Turbo żenujące jest w nocy - i chodziło mi właśnie o wspomniany przez Ciebie Turbo Erotyk, no i call-tv pt. Turbo Granie.

Na TVN Turbo oglądam w sumie Zakup Kontrolowany, bo jest to dość edukacyjny program dla kierowcy, który chce kupić sobie samochód. Lubię też program Ale dziura i Uwaga! Pirat.
Damian
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2006, 20:49

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian »

Ja też oglądam tylko zakup kontrolowany :cool:
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

Według mnie najlepszy jest Top Gear
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

Wiosenne nowości TVN Turbo:
28 SEKUND
Jest to tytuł polskiej serii reality o pracy straży pożarnej. Widzowie zobaczą prawdziwych bohaterów, ludzi, którzy nierzadko narażają swoje życie, by ratować innych. Dzięki TVN Turbo widzowie będą uczestniczyć w akcjach ratowniczych. Emisja programu we wtorki o 21.00 od 27 lutego.

OPERACJA TUNING
„Operacja tuning” to program o tuningu samochodów prowadzony przez popularnego polskiego rapera - Tede, który pokaże, jak bardzo można ulepszyć, ale też zepsuć samochód. W programie, prezentowane będą nowości car audio i relacje z imprez. Emisja programu w niedziele o 9.30 od 25 lutego.

SZYBKA JAZDA
Program dla miłośników szybkiej, ale bezpiecznej jazdy. Znany rajdowy kierowca Rafał Marton pokaże techniki efektownej jazdy. Zdradzi też przydatne sztuczki, które pozwolą szybko i bezpiecznie wyprowadzić auto z opresji. Emisja w soboty o 9.30, od 24 lutego.

GADŻET LABORATORIUM
To program dla ludzi kochających gadżety. Gubisz się w świecie gadżetów? Wahasz się, czy kupić telefon komórkowy naszpikowany przeróżnymi funkcjami, czy też jego uboższą wersję? Redakcja TVN Turbo sprawdzi, przetestuje, wykryje każde kłamstwo producenta. Emisja w soboty o 21.00, od 24 lutego.

SPORRRT
Jest to propozycja dla miłośników szybkości, w którym prezentowane będą wszystkie możliwe odmiany sportów motorowych: począwszy od rajdów samochodowych, poprzez wyścigi górskie, rajdy pustynne, rallycross, skończywszy na mniej popularnych dyscyplinach motosportu. Fachowy komentarz zapewnią: prowadzący Wojciech Garbarz i jego goście, m.in. Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc czy Leszek Kuzaj. Emisja w niedziele o 22, od 25 lutego.

DAKAR 2007
Program ten jest opowieścią o Grzegorzu Baranie i Rafale Martonie - załodze ciężarówki Unimog startującej w rajdzie Dakar 2007 w barwach Diverse Extreme TVN Turbo Team. Emisja w soboty o 17.30, od 3 marca.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Mam pytanie
TVN Turbo już nie transmituje we wtorki LM ? ,bo dziś właczyłem i nie było.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

teraz nsport transmituje ligę mistrzów.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Ostatnio w niedziele na TVN Turbo ogladalem program "Ale dziura" i jak sie okazalo byl to juz ostatni odcinek tego programu nad czym ogromnie ubolewam bo byl to jeden z moich ulubionych programow w calej historii polskiej telewizji :( Na szczescie mam nagranych kilka odcinkow to za jakis czas z sentymentu bede sobie ogladal z lezka w oku.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Nigdy nie zapomnę, jak gość wkładał swoją stopę w dziurę z kałużą by pokazać widzom, jak głęboka jest dana dziura :P
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości