TVN24

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To też zależy jaką oglądalność miał i ma PpO, podejrzewam, że nie zachwycającą i kto wie czy serwis nie byłby lepszy.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Przyznam, że decyzja zaskakująca. Tym bardziej, że pracuje w liderującej stacji, która w minionym tygodniu osiągnęła niemal 5% w rynku tv, z którą jest od początku, w której prowadzi najchętniej oglądany niedzielny program publicystyczny. Ale w sumie czasami niektórzy chcą zmian, czego przykładem może być rezygnacja Smokowskiego i Twarowskiego z pracy w Canal+.

Według mnie dość sporo może stracić sam tvn24. Z tego co pamiętam to rozmowy z Panią Premier Beatą Szydło czy obecnie urzędującym Prezydentem RP Andrzejem Dudą miały miejsce właśnie w jego programach. Nie przypominam sobie by odwiedzali "Fakty po faktach", "Kropke nad i" czy inne programy tvn24 prowadzone przez innych prezenterów stacji.
A i u Piaseckiego się nie pojawiali. (jeżeli było inaczej proszę o poprawkę)

Co do kontynuacji "Kawy na ławę" to trudno stwierdzić. Ogólnie zawsze ten program prowadził. Ostatnie zastępstwo - pojawił się Kajdanowicz - zdarzały się niezwykle rzadko, a na wakacje program znikał (zastępowano go "Ławą polityków", który był prowadzony przez prezenterów "Faktów"). Chociaż np. "Loża prasowa" jest przez wakacje emitowana i prowadzi ją, np. Morozowski.

Pewnie wkrótce dowiemy się więcej.
2008-2023
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Większe zmiany w programach prowadzonych przez Rymanowskiego?
Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl, z powodu zmiany prowadzącego stacja TVN24 będzie rozważać zmianę nazw cyklu porannych rozmów z politykami oraz cotygodniowego podsumowania wydarzeń społecznych i politycznych (w niedzielę przed południem). Być może formuły tych audycji zostaną odświeżone.
http://[link zakazany]/artykul/ko ... go-w-tvn24

Scenografia KnŁ mogłaby się zmienić, po tym jak TVP odgapiła ją, warto się odróżnić, szczególnie od takiego gniota jak W17, no chyba że też się upodobnią znów, w końcu te praktyki są dalej obecne w TVP :)
Leon
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 09 maja 2018, 18:31

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leon »

Kolejny dziennikarz opuszcza TVN24. Ze stacji odchodzi Marcin Żebrowski https://www.press.pl/tresc/53426,marcin ... i-z-tvn-24
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

No to już była kwestia czasu, o ile niemal zejście na margines i prowadzenie samodzielne weekendowych wydań, jeszcze było do zniesienia. Tak widać było, że już naprawdę potwornie się męczył robiąc ten program w duecie, ja w ogóle za panią O.O nie przepadam, mam wrażenie, że on również. Mam tylko nadzieję, że zostanie w TV, może Polsat, może niższa stacja, ale jako prowadzący serwisy, albo autorski program. Zobaczymy.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Ciekawe co się takiego dzieje w samej stacji, że kolejna znana twarz z niej odchodzi?
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Memorex_94 pisze:Mam tylko nadzieję, że zostanie w TV, może Polsat, może niższa stacja, ale jako prowadzący serwisy, albo autorski program. Zobaczymy.
Żebrowski ma największą smykałkę do sportu, może czas pomyśleć o tym kierunku? :huh: W odróżnieniu od redakcji „Łapu-capu” nie jestem wielkim miłośnikiem jego poczucia humoru, ale decyzja dość zaskakująca.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Zważając na poczucie humoru redaktora Żebrowskiego - dobrze, że odchodzi, bo nie byłem jego miłośnikiem. W pojedynkę jak dla mnie był nie do strawienia, odkąd zaczął prowadzić Poranki z Olgą Olesek to zaczęło to zgrabnie wychodzić.
Czy przejdzie do innej stacji - śmiem wątpić. Z wielu wywiadów wiadomo, że pracował tylko w weekendy dlatego, że w dni powszednie zajmuje się domem, bo to żona głównie pracuje. A takie cotygodniowe podróże z Trójmiasta do Warszawy mogą być męczące więc nie zdziwiłoby mnie jakby pracował gdzieś lokalnie.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Piotr Jacoń też mieszka w Trójmieście (w Gdyni) i jakoś dojeżdża do Warszawy na ''Dzień po dniu'', gdzie dla niego podróż nie jest męcząca - a prowadzi ten program od poniedziałku do czwartku.

Co do Żebrowskiego, to po odejściu Kuźniara był do tej pory najstarszym prowadzącym ''Wstajesz i wiesz''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

To czy dla Piotra Jaconia podróż nie jest męcząca to tego nie wiesz - to pozostaje w sferze domysłów tak samo jak mój post o Marcinie Żebrowskim gdzie napisałem, że takie podróże mogą być męczące, a nie że są. To znaczna różnica. I piszę o tym z autopsji, bo ja codziennie dojeżdżam kilkadziesiąt kilometrów do innego miasta a w niektóre dni w miesiącu nawet 250 kilometrów dziennie w 2 strony więc wiem jakie to potrafi być uciążliwe. A podróże z Trójmiasta do Warszawy do krótkich nie należą.

Co do prowadzących - ostatnio już było nietypowe zastępstwo za Żebrowskiego, gdyż był to Łukasz Jedliński - facet który w sobie nie ma kszty luzu i nie widzę go w tym paśmie. Facet, któremu współprowadząca (Joanna Kryńska) prawie nie dopuściła do głosu. Okropnie się to oglądało. Pytanie tylko czy to już jakieś przymiarki co do pasma czy może był w zastępstwie dlatego, że inny z gospodarzy - Radosław Mróz tego samego dnia brał ślub i nie mógł zastąpić Żebrowskiego.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Jutro ostatnie wydanie „Jednego na jeden”. Gościem Rymanowskiego będzie Zbigniew Boniek.
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Dziś kawę na ławę prowadzi Bogdan Rymanowski.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

No skoro program jeszcze nie zszedł na wakacyjną przerwę, to widocznie dalej on to prowadzi. :

Zmiana nastąpi kiedy program zejdzie na przerwę, może na stałę z anteny kiedy odświeżona zostanie forma, a to kwestia 2-3 tygodni, bo zazwyczaj ostatni odcinek jest tuż przed, lub w trakcie kalendarzowego lata.
luki118
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 12 paź 2014, 8:06

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: luki118 »

Wpadka w TVN24 " Jeden na jeden" o 7:20 gościem synoptyk TVN Meteo.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Yyyy..., ale jaka wpadka?. Programu Rymanowskiego już nie ma od tygodnia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości