TVN24

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Tak. Za czasów Kuźniara były już różne przymiarki do przebudowy porannego pasma, ale zawsze wracali do punktu wyjścia. Teraz obcięli przede wszystkim Kantereita.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Paweł Szot dołącza do stacji, gratulacje za ścignięcie i przyjęcie propozycji :)

http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 70110.html
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Jeszcze do TVN 24 mają dołączyć Grzegorz Łakomski i Jan Kunert (ten ostatni był związany z Polsat News).

https://satkurier.pl/news/173632/pawel- ... tvn24.html
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Kamilo pisze:Tak. Za czasów Kuźniara były już różne przymiarki do przebudowy porannego pasma, ale zawsze wracali do punktu wyjścia. Teraz obcięli przede wszystkim Kantereita.
Ja bym poszedł o krok dalej i zrobił podział Poranka na stricte newsową część, która zaczynałaby się już o 5 rano jak poranek w Tok FM a od 8:00 publicystyka tak jak to ma miejsce teraz.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Ten podział pasma porannego wygląda trochę jak zrobienie miejsca dla Rafała Wojdy po zlikwidowaniu programu "Świat" w BiS.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Zgodzę się. Ech, czego niektórzy są na siłę pakowani do telewizji?
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

A mnie się zdaje, że zmiany w TVN24 BIS po prostu były szykowane od dawna i to program „Świat” został nagrany w roli uniwersalnej powtórkowej zapchajdziury – jako ostatnie zadanie dla Wojdy w BIS-ie przed przejściem do „Wstajesz i wiesz”.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Zarząd TVN musi przeprosić Joannę Szczepkowską za przypisanie jej homofobii w materiałach o jej tekście nt. gejowskiego lobby w teatrze

Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że zarząd TVN musi przeprosić Joannę Szczepkowską za przypisanie jej poglądów homofobicznych w dwóch materiałach TVN24 opisujących felieton aktorki o lobby homoseksualnym w środowisku teatralnym. Sąd jeszcze raz zajął się tą sprawą na wniosek Sądu Najwyższego.

Proces dotyczył dwóch materiałów TVN24 z marca 2013 roku opisujących szeroko komentowany felieton Joanny Szczepkowskiej „Homodzieciństwo” w serwisie e-Teatr.pl. Aktorka polemizowała z tekstem Macieja Nowaka przedstawiającego się jako przedstawiciel środowiska homoseksualnego.

Szczepkowska opisała swoje dobre relacje osobiste z homoseksualistami, ale zaznaczyła, że „dyktat środowisk homoseksualnych musi się spotykać z odporem, tak jak pary gejowskie muszą się doczekać praw małżeńskich”. Morozowski porównał tę opinię do obwiniania Żydów za Holokaust W reportażu „Spór o ‘gejowskie lobby’ w teatrze” wyemitowanym w TVN24 27 marca 2013 roku opisano opisano m.in. mającą miejsce parę dni wcześniej rozmowę Szczepkowskiej z Moniką Olejnik w „Kropce nad i”. Reportaż zaczął się komentarzem: „Wiedziała, że takimi słowami wywoła burzę i wywołała”. Szczepkowska podkreśliła w pozwie, że pojawiała się w tamtym czasie w programach telewizyjnych, odpowiadając jedynie na zaproszenia. - W moim postępowaniu dotyczącym tej sprawy nie było żadnych symptomów chęci szokowania, nawoływania do akcji lub wychodzenia przed szereg w sprawie gejowskiego lobby - przekonywała.

Aktorka zwróciła też uwagę na takie stwierdzenia w reportażu: Joanna Szczepkowska zaskoczyła w poniedziałkowej ‘Kropce nad i’ mówiąc, że w jej branży lepiej być gejem, bo to oni dostają teraz rolę”, „Szczepkowska, mocno skonfliktowana z pewnym reżyserem-gejem, twierdzi, że jeśli ktoś nie jest gejem, to nie gra w spektaklach. W jej opinii, homoseksualni reżyserzy wykorzystują młodych aktorów, zaś w teatrach jest mobbing, wszechobecne i wszechmogące homoseksualne lobby”.

Szczepkowska oceniła, że w żadnej z jej wypowiedzi czy tekstów nie pojawiły się powyższe słowa. - Podkreślałam zawsze, że jako prezes ZASP w sytuacjach mobbingowych w środowisku, starałam się pomóc w drastycznych sprawach - stwierdziła. Szczepkowskiej nie spodobało się również stwierdzenie: „Na aktorkę - za te słowa - spadają gromy. Że przesadziła; że szuka mitycznego lobby; że wini innych za własne niepowodzenia”. - TVN24 nie podaje źródła ani nazwisk osób, które mówią o moich niepowodzeniach. Komentarz ma zasugerować widzom taki stan rzeczy. Sugeruje, a przez to sprowadza powód moich wypowiedzi do osobistych frustracji i złej sytuacji zawodowej, nie równoważąc komentarza informacjami o moich dokonaniach - skomentowała.

Ponadto aktorka wyraziła oburzenie na porównanie przez TVN24 jej rzekomej wypowiedzi z głośnym stwierdzeniem Lecha Wałęsy, że homoseksualni posłowie powinni być oddzieleni od innych murem. - Stacja TVN24 bez najmniejszych skrupułów, nie zważając na moje argumenty, powiela publicznie mój fałszywy wizerunek, jako tożsamy z poglądami Lecha Wałęsy, co godzi w moje uczucia, poglądy i funkcjonowanie w społeczeństwie - napisała aktorka.

Zaznaczyła też, że wątki z materiału TVN24 podjęły inne media, powielając jej fałszywy wizerunek stworzony przez kanał. Szczepkowską bardzo oburzyło stwierdzenie Andrzeja Morozowskiego, który w programie „Jeden na jeden” zestawił przypisywane jej słowa z opiniami obwiniającymi Żydów za Holokaust.

- Ta wypowiedź przywołująca ofiary holokaustu, powielana potem w jeszcze drastyczniejszej formie, jest szczególnym naruszeniem mojej osobistej godności. Po pierwsze, nigdzie w moim tekście nie ma sugestii o tym, że nie lubię homoseksualistów, jest sugestia więzi z nimi od dzieciństwa, nie można więc na podstawie tekstu zaliczać mnie do ludzi „nie lubiących gejów”. Poza tym, a raczej po pierwsze, między określeniem „nie lubią” a masową zbrodnią jest zasadnicza różnica, którą dziennikarze prowadzący program publicystyczny, wpływający na opinię publiczną, z całą pewnością rozumie - oceniła Szczepkowska w pozwie. - Budzenie tego typu skojarzeń jest drastyczną manipulacją, o wiele bardziej dynamiczną niż skojarzenie mojej wypowiedzi z wypowiedzią Lecha Wałęsy. Intencja Andrzeja Morozowskiego jest całkowitym, publicznym przekłamaniem prawdziwej sytuacji - dodała.

[...]

Jak podała „Rzeczpospolita”, Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał właśnie wyrok, nakazując TVN publikację przeprosin dla Joanny Szczepkowskiej. W komunikacie zarząd TVN ma przeprosić za „bezprawne naruszenie dobrego imienia oraz godności osobistej Pani Joanny Szczepkowskiej” oraz wyrazić ubolewanie, że w dwóch programach TVN24 naruszono jej dobra osobiste „poprzez przypisywanie Pani Joannie Szczepkowskiej wypowiedzi i poglądów homofobicznych, których nigdy nie wygłosiła ani nie napisała”.
Źródło: https://[link zakazany]/artykul/t ... -w-teatrze

I dla odmiany coś pozytywnego z tej TV - z Superwizjera (znaczy sama tematyka nie jest zbyt wesoła, ale dobrze, że telewizja z Wiertniczej tym zajęła się).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Andrzej Morozowski prowadził dzisiaj ''Tak jest'' w kołnierzu ortopedycznym.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Ciekawy jestem, czy po premierach nowych ramówek i studiami TVP INFO i Polsat News. Czy TVN24 zrobi jakieś lekkie odświeżenie u siebie co do grafiki i studia?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Na nic takiego się nie zanosi. Zresztą oprawa TVN24 mimu tylu lat wciąż prezentuje się świeżo. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Studia TVP Info i Polsat News prezentowały się ubogo, dlatego potrzebowały odświeżenia. Studio TVN 24 było i nadal jest najbardziej nowoczesne ze wszystkich, dlatego nie potrzebne jest żadne unowocześnienie.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

@kacper3100 przydała by się TVN24 zmiana belek i pasków. Bo to stary układ z BBC NEWS 24/BBC World News. I wszystkie kanały informacyjne poszły w ten nudny układ. Wystarczy popatrzeć na inne kraje że można inaczej.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Trzeciak pisze:Na nic takiego się nie zanosi. Zresztą oprawa TVN24 mimu tylu lat wciąż prezentuje się świeżo. :)
Czy ja wiem ;) Trzeba intro "Dnia na żywo" (które obecnie jest o pełnej godzinie) i serwisów poza tym pasmem wymienić. Przecież one mają taką słabą jakość i są bez żadnej modyfikacji od 11 lat.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wyniki oglądalności mówią wyraźnie co innego. Nie zapominajmy, że są "Fakty w południe" o 12:00 oraz "15:00 na żywo". ;)
morus1000 pisze:@kacper3100 przydała by się TVN24 zmiana belek i pasków. Bo to stary układ z BBC NEWS 24/BBC World News. I wszystkie kanały informacyjne poszły w ten nudny układ. Wystarczy popatrzeć na inne kraje że można inaczej.
I co z tego? Najważniejsze, że grafika jest czytelna i niearchaniczna.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości