TVN24 (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
ali_cia
Obserwator

TVN24 (HD)

Postautor: ali_cia » 25 lis 2017, 19:42

Będzie to prawdopodobnie, anonsowana już na Instagramie p. Kasi, rozmowa z Krystianem Lupą.
https://www.instagram.com/p/BbuVhnNBZ3y/?taken-by=kasiakolendazaleska
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

TVN24 (HD)

Postautor: Jantar » 26 lis 2017, 0:07

Podałam już info w temacie programu, ale powtórzę też tutaj. Jutro gościem w Kawie na ławie będzie prezydent Andrzej Duda. Zapowiadali dziś wieczorem co jakiś czas.
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

TVN24 (HD)

Postautor: Jantar » 26 lis 2017, 21:36

N-O-R-O-N pisze:Wojciech Bojanowski z TVN24 laureatem nagrody Radia ZET im. A. Wojciechowskiego za reportaż "Śmierć w komisariacie", wyemitowany 20 maja br. na antenie stacji: https://businessinsider.com.pl/media/nagroda-radia-zet-im-a-woyciechowskiego-2017-bojanowski-z-tvn/cbscpqb

Bojanowski laureatem także nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej w kategorii Najlepszy materiał dziennikarski za ten reportaż. Info: pasek TVN24.
marek963
Użytkownik

TVN24 (HD)

Postautor: marek963 » 30 lis 2017, 21:02

Wie ktoś może, kto dzisiaj w dniu na żywo prowadzili ?
Memorex_94
Poster

TVN24 (HD)

Postautor: Memorex_94 » 30 lis 2017, 23:34

Od 10 nie było relacji, bo pokazywano komisję sprawiedliwości, od 13 do wznowienia obrad prowadziła Justyna Kosela.
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

TVN24 (HD)

Postautor: Jantar » 02 gru 2017, 21:19

Jantar pisze:
N-O-R-O-N pisze:Wojciech Bojanowski z TVN24 laureatem nagrody Radia ZET im. A. Wojciechowskiego za reportaż "Śmierć w komisariacie", wyemitowany 20 maja br. na antenie stacji: https://businessinsider.com.pl/media/nagroda-radia-zet-im-a-woyciechowskiego-2017-bojanowski-z-tvn/cbscpqb

Bojanowski laureatem także nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej w kategorii Najlepszy materiał dziennikarski za ten reportaż. Info: pasek TVN24.

Kolejne nagrody dla Wojciecha Bojanowskiego za reportaż "Śmierć na komisariacie". Tym razem: nagroda Mediatory 2017, a także nagrodę im. Dariusza Kmiecika.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontaktowanie:

TVN24 (HD)

Postautor: mateusz_71 » 11 gru 2017, 14:07

KRRiT po przeanalizowaniu sposobu prezentacji w TVN24 wydarzeń w Sejmie RP i pod Sejmem RP w dniach 16 – 18 grudnia 2016 r. stwierdziła, że sposób relacjonowanie naruszył artykuł 18 ust. 1 i 3 ustawy o radiofonii i telewizji poprzez propagowanie działań sprzecznych z prawem i sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu. KRRiT upoważniła Przewodniczącego do wydania decyzji o nałożeniu kary w wysokości 1 479 000 złotych.
http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnos ... znej-.html
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

TVN24 (HD)

Postautor: AtoMan » 11 gru 2017, 15:23

Grubo. Idą na konfrontację i mogą się przeliczyć.
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

TVN24 (HD)

Postautor: Frontowiec » 11 gru 2017, 15:27

Dawno takiej wysokiej kary (i to w milionach złotych) to chyba KRRiT nigdy nie nałożyła.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN24 (HD)

Postautor: Karol » 11 gru 2017, 15:47

Zaczyna się zamykanie ust mediom. Nie na ustawy o repolonizacji i dekoncentracji, to przez fiskusa i KRRiT będzie się dobijać nadawców. Kara dla TVN to zapewne ostrzeżenie dla wszystkich, którzy nie będą się zgadzać z linią polityczną rządu.

Szkoda, że do tej pory takiej samej kary nie dostała TV Republika czy TV Trwam, za tendencyjne materiały i relacje na korzyść skrajnej prawicy. Szkoda także, że obecna Rada nie widzi nic złego w działalności TAI.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

TVN24 (HD)

Postautor: AtoMan » 11 gru 2017, 15:57

Wszyscy symetryści powinni teraz dostać kolektywnie w twarz, żeby sobie przypomnieli, jak za poprzedniej Rady szkalowano i prześladowano TV Trwam, ustawiając pod nich konkurs na miejsce w DVB-T.

Ciekaw jestem reakcji TVNu, bo może być wesoło.
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

TVN24 (HD)

Postautor: Frontowiec » 11 gru 2017, 16:04

Karol pisze:Szkoda, że do tej pory takiej samej kary nie dostała TV Republika czy TV Trwam.

Przecież TV Trwam nie raz dostawała kary od KRRiT za kadencji Dworaka i Lufta, w efekcie czego były ''marsze w obronie TV Trwam''.

Czyli co, czas już teraz na ''marsze w obronie TVN24'', tak jak to kiedyś powiedział Morozowski w ''Newsweeku''?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN24 (HD)

Postautor: Karol » 11 gru 2017, 18:23

Kary w tysiącach czy dziesiątkach tysięcy złotych nie były współmierne do kwot, jakimi obraca Lux Veritatis i inne instytucje związane z Tadeuszem Rydzykiem :-) Poza tym nie zapłacił on, a wspierający go widzowie i słuchacze, dzięki którym oficjalnie TV Trwam i Radio Maryja się utrzymują.

Marsze w obronie TVN24? Wątpię. Ludziom tęskno do PRL, do trzymania ich za (że tak to ujmę) za twarz. Nie ma w nas asertywności, jedności czy wiary w wolność. Coraz wyższe wykształcenie młodych nie przekłada się na inteligencję czy mądre postępowanie. Dalej idziemy głosować na tych samych polityków, którzy powołują się na swoją podziemną działalność w PRL, czy walkę o demokrację, którą dziś sami niszczą. I niestety, nie ma kto poprowadzić społeczności ku ponownej walce o lepsze życie, o wolne media czy stabilność gospodarczą. Co rząd dajemy się okradać państwu, coraz bardziej odstajemy od zachodu i co najlepsze, wcale nie zbliżamy do wschodu. I to pasuje większości, która chodzi do urn wyborczych. Fajne czasy dostatku powrócą - w zamian za siedzenie cicho, będziemy dostawać 500 złotych miesięcznie na drugie dziecko, a drugie tyle oddawać w polisach OC, cenach żywności czy paliwa. Ale przecież będzie fajnie. Dlatego mało kto pójdzie za TVN24. Świadczą i tym także sondaże.

Człowiek chce być Polakiem patriotą, ale akurat ta cecha już nam dawno zanikła. Ludzie stali się prości, nie mają wymagań - chyba, że się ich kupi. Ostatnie wybory były chyba największą aferą korupcyjną w historii tej planety.
Awatar użytkownika
FinalAnswer98
VIP Expert

TVN24 (HD)

Postautor: FinalAnswer98 » 11 gru 2017, 19:30

Wiem, że dość poważnie zboczę z tematu, ale muszę to napisać. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej się obawiam o to co się dzieje w naszym kraju. W politykę się nie lubię mieszać, bo od niej idzie czasem ogłupieć, nie mam nawet (jeszcze) matury, średniego wykształcenia... ale ja doskonale widzę co się dzieje i to jest zwyczajnie smutne. Mógłbym teraz dużo mówić o tym jak to robi się coraz gorzej... ale po co? Co to mi, Tobie, Wam da? Może czasem nadzieja jest matką głupich, ale może przy okazji kolejnych wyborów...

Ta dzisiejsza kara od KRRiT dla TVN24 tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to wszystko zmierza w złym kierunku. I ogólnie podzielam opinię @Karola.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

TVN24 (HD)

Postautor: kacper3100 » 11 gru 2017, 20:00

TVN odwoła się od decyzji KRRiT, bo wg nich oskarżenia opierają się na niestarannym i nieobiektywnym raporcie.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 97733.html

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”