Canal+ Sport

Wątki poświęcone autorskim kanałom Canal+.
Pawel

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Koniec Canal+ jakiego znamy dzieje się na naszych oczach.

Co do tego nowego projektu to ciekawe jest to że Stanowski kilka dni temu zapowiedział dosyć dużą rekrutacje do jakiegoś projektu. A i tweet Borka zacytowany przez @wiatriwoda odnoszący się do plotek o nowym projekcie też ciekawy, aczkolwiek może to być zwykłe żartowanie ze strony Borka.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Z jednej strony decyzja bardzo zaskakująca. W końcu są numerem jeden w Canal+. Jeżeli ktoś zapytałby mi się z kim kojarzę Canal+ to bez problemu od razu podałbym nazwiska Smokowskiego i Twarowskiego. Ten duet wydawał mi się nieśmiertelny. Z drugiej - jednak pracują już tam ponad 20 lat. Może faktycznie potrzebują jakiejś zmiany i stąd ta chęć zrobienia czegoś swojego i nowego. Dziwi mnie jednak trochę, że nie udało im się dogadać z Canal+ by kontynuować współpracę (np. prowadzenie "Ligi+Extra" co drugą kolejkę) - to jednak twarze stacji.

Pojawiają się w sieci głosy, że chcą przejść do konkurencji. Raczej wątpię. Szczególnie w przypadku Twarowskiego, który mógłby komentować swoją ulubioną ligę jeszcze przez dwa lata w Canal+.. Kto wie jednak jak się ich losy potoczą. Swój własny projekt nie przekreśla okazjonalnej współpracy chociażby z Polsatem przy okazjonalnym komentowaniu LM.

Będzie mi ich brakować - zarówno w "Lidze+Extra", jak i podczas "Multiligi+". Duet nie do zastąpienia.

Co do Canal+ niestety chmury piętrzą się od dawna. Kiedyś kojarzeni byli głównie z piłką nożną. Utrata trzech lig zagranicznych, teraz jeszcze dodatkowo Ligi Mistrzów i Ligi Europy co zapewne będzie jeszcze dotkliwsze. Wystarczy chociażby popatrzeć na wyniki oglądalności. Zaczynają inwestować w inne sporty jak chociażby PGNiG Superliga, którą mam wrażenie, chcą zrobić produktem na miarę Ekstraklasy. Póki co - do tego droga daleka. Nieciekawie zaczyna się też dziać z prawami filmowymi, gdzie serwisy internetowe zaczynają je podbierać. Przykładem może być sytuacja z Kinem Świat na początku roku. Film "Planeta singli" był zapowiadany już na antenie C+, a do premiery po dziś dzień nie doszło. Wylądował w Showmax.
2008-2023
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Dzisiaj na Twitterze pojawiła się informacja, że Canal+ Sport od tego sezonu pokaże Puchar Rosji. Chociaż coś.
Obrazek
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Też mi prawa. Nieważne, że zawsze coś. Ważne, że upadli aż tak nisko. Biorą drugorządne rozgrywki. Niedługo w takim tempie to będzie bral rozgrywki w szachach i warcabach...
Pawel

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Dokładnie. Kiedyś abonenci Canal+ naśmiewali się z ligi rosyjskiej czy holenderskiej w Polsacie Sport, a teraz Canal+ bierze nawet nie ligę rosyjską tylko marny Puchar Rosji. To nawet nie upadek. To totalna katastrofa, wyrżnięcie o glebę.
Tradycjonalista

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Ja tam jeszcze Ligę Rosyjską obejrzę. Tylko kogo teraz zachęci kupowanie Opcji dodatkowej Canal+ bez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego? Nieważne czy to w NC+ czy w kablu.
Pawel

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja tam uważam że dany kanał się kupuje dla kontentu a nie nazwisk. Inna sprawa że obecnie w C+ kontent sportowy też kuleje.
Awatar użytkownika
brzoza13
Obserwator
Posty: 327
Rejestracja: 28 sie 2017, 20:15
x 28

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brzoza13 »

Najpierw zabrali większość praw sportowych konkurencji, a teraz odchodzą ludzie. Szkoda, bo Twarowski był niemalże od początku istnienia CANAL+. Jakby by tu dodać - był główną twarzą sportu w tej stacji. Całe szczęście nasza Ekstraklasa jeszcze jest, ale to tylko kwestia czasu, zanim ją usuną...
Dobrego dnia!
Tradycjonalista

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

NC+ broni Ekstraklasy kosztem Piłkarskiej Ligi Mistrzów. A przecież to Piłkarska Liga Mistrzów miała w Canal+ większą oglądalność od Piłkarskiej Ekstraklasy. Nie zdziwię się jak będą kolejne odejścia z Canal+.
Alek1224
Thinker
Posty: 5524
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Nie wiem czemu ale mam takie ciche marzenie że przynajmniej na czas przyszłorocznego mundialu zatrudni ich TVP. Oglądać mundial z ich komentarzem albo przynajmniej Studiem byłoby czystą przyjemnością :)
Pawel

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Zbychu51 pisze:NC+ broni Ekstraklasy kosztem Piłkarskiej Ligi Mistrzów. A przecież to Piłkarska Liga Mistrzów miała w Canal+ większą oglądalność od Piłkarskiej Ekstraklasy. Nie zdziwię się jak będą kolejne odejścia z Canal+.
Mimo wszystko to jednak Ekstraklasa napędza sprzedaż pakietów Canal+. LM to był taki meteor, przyszła dzięki połączeniu z N i jak szybko przyszła, tak szybko zniknie.

Inna sprawa to że może i z Ekstraklasą być ciężką im ją utrzymać.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski mają odejdą z Canal+ wcześniej niż zakładano. Mieli pracować w stacji do końca rundy jesiennej, a nie będzie już ich w ten weekend. Program poprowadzi duet Marciniak - Dębiński.

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22491 ... edium=push
Pawel

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Info od Stanowskiego. Cały czas mam wrażenie że to on stoi za ich odejściem i przejdą oni do tego jego nowego projektu, do którego szukał nowych publicystów i komentatorów. Tylko co to miałoby być?
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Szkoda tylko, że CANAL+ nie dał się pożegnać Smokowskiemu i Twarowskiemu na wizji.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Canal+ Sport (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Canal+ Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości