Canal+ Family

Wątki poświęcone autorskim kanałom Canal+.
AreQ
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 04 mar 2012, 17:43

Canal+ Family

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AreQ »

Fuzja nabiera rumieńców http://media2.pl/media/101070-Start-pla ... lplus.html
Prawdopodobnie będa to kanały w zastępstwie za nPremium
Obrazek
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odrodzony »

Proponuję przenieść temat do działu Polskie Stacje Telewizyjne.

Zrobione :). Przy okazji rozbudowałem trochę nazwę tematu, zawierając w niej Canal+ Family i Canal+ Family 2 z dopiskami HD. [Direct]
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:24
Lokalizacja: Józefów
x 20
x 29

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti »

Wczoraj ruszyły nowe kanały Canal+ i powiem szczerze, że jestem nieco zdziwiony strategią C+. Po co im kanał sportowy skoro najważniejsze transmisje sportowe i tak są w kanale Family? Skoro mają tak dużo transmisji to powinni zrobić dwa kanały sportowe. Tymczasem kanały Family przejęły rolę n Premium tylko, że ja zawsze myślałem, że wszystkie kanały C+ to kanały premium. Czyli teraz C+ Family to kanał premium premium. Kompletna paranoja
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Ja tam nie widzę, aby w Family były najważniejsze transmisje sportowe (chyba, że dla kogoś takowa jest polska kopanina), bo jednak Liga Fracuska, Hiszpańska, czy Włoska, to tylko pojedyncze mecze będą na Family.
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:24
Lokalizacja: Józefów
x 20
x 29

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti »

Do tej pory C+ tak traktowało Ekstraklasę.
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Ale chyba nareszcie C+ zrozumiało, że nasza Słaobklasa nie nadaje się do kanału premium. Najlepsze transmisje (czyli te z lig: angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej, a także Liga Mistrzów, Euroliga i NBA) zostają w C+ Sport.
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Fakt, że C+ Family przejęły rolę nPremium, jednak z drugiej strony ktoś nareszcie zajął się takimi widmami jak C+ Gol czy C+ Weekend, które tylko zabierały miejsce na satelicie i w sieciach kablowych nie nadając nic albo notując zerową oglądalność. Uruchamianie dodatkowych kanałów stricte sportowych nie ma sensu, bo nadmiar transmisji można upchnąć teraz w nSport, który zasięgiem technicznym goni Polsat Sport, a wyjątki zawsze mogą pojawić się na antenie głównej Canal+ lub w paczce C+ Family, jeśli nadawca chce się ograniczyć jedynie do własnych abonentów.

Cenowo nowe Canal+ mi nie odpowiadają, jednak filmowo nawet mogą być. Cieszy mnie, że nawet w "tańszym" C+ Family będą pojawiać się premiery filmowe, bo to poniekąd zachęca do wykupienia ich pakietu - jednak każdy z nich powinien być z 10zł tańszy.
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

A C+Cyfrowy wchłonie ITI i TVN czy odwrotnie czy też będzie partnerstwo na stałe? Bo ITI wydaje się być bardziej zaangażowane w nc+ i nie wynika aby ITI miało się rozpaść i zakończyć medialną działalnosć pozbywając się najcenniejszych aktywów.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
jaceknowak1975
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2013, 21:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaceknowak1975 »

No nieżle z tym wszystkim kombinują. Ja czekam cały czas za czymś konretnym miałem pełen pakiet w C+ za 130 zł a teraz aby miec te same kanały muszę dorzuć 30 zł wkurza mnie taka zmiana. Najlepsze że 2 miesiące temu dzwonił do mnie konsulatnt z cyfry i probował wepchnąć mi ten sam pakiet co miałem za 160 zł i przedłużyć umowę o 18 miesięcy jak mu kazełem się posłuchac co on do mnie mówi to obniżył do 130 zł ale i tak bezsensowna rozmowa wciskają to samo tylko za większa kase ;/. Mam nadziję że mienią te cenniki i będzie wreszcie to na co czekam w sensownej cenie.
Serdecznie zapraszam do Biuro rachunkowe poznań oraz Sklep mebly poznań
Pawel

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jak na razie Canal+ Family 1 i 2 mają najlepsze jingle ze wszystkich kanałów Canal+. No i w HD, bo na Sport, głównym C+ i Film nie wszystkie jingle są w HD.
Tradycjonalista

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Koszykarska Turkish Airlines Euroliga Mężczyzn po krótkiej przygodzie na FOX HD wraca do CANAL+ Family na dwa kolejne sezony, 14/15 i 15/16. Polskę będzie w Eurolidze w sezonie 14/15 reprezentować PGE Turów Zgorzelec. Link:
http://satelitarne.tv/nc-plus/item/1107 ... eague-w-nc
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Właśnie teraz na Canal + Family leci pierwsza część Epoki Lodowcowej która nie dawno była na Polsacie.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

W wielkanocny weekend (11-13 kwietnia) Canal+ Family będzie odkodowany w kilku sieciach, m.in. UPC i Netii. W ofercie np. "Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3", "X-Men: Mroczna Phoenix" oraz oczywiście sporo animacji - "Kaczki z gęsiej paczki", "Miśków 2-óch w Nowym Jorku", "Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru" i trzecia część "Jak wytresować smoka".
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Od lipca w kanale pojawią się reklamy https://www.press.pl/tresc/62016,od-lip ... al--family
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

Canal+ Family (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Przełomowa decyzja, ciekawe jak to ogarną - mam nadzieję, że programów nie będą przerywać tylko w przerwach będą puszczać.
Nie podoba mi się ten precedens oby nie przeniosło się to do pozostałych kanałów - chyba, że spowoduje to znaczącą obniżkę abonamentu - to wtedy tak - ale na to nie ma co liczyć
▲waldus_5
ODPOWIEDZ

Wróć do „Canal+ Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości