[TVP2/TVP1/TVP Info/TVP3] Warto rozmawiać (2004-2011, 2016-2021) / Bliżej (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP2/TVP1/TVP Info/TVP3] Warto rozmawiać (2004-2011, 2016-2021) / Bliżej (2011-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pierwszy raz od dawna oglądam "Warto rozmawiać" w TVP2. Nic się nie zmieniło. Pospieszalski cały czas jest gburem, gówniany z niego gospodarz, narzuca swoje zdanie tym, którzy się z nim nie zgadzają i większość gości, których zaprasza podziela jego prywatne zdanie, które często wyraża na antenie.
elefant
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2008, 10:14

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elefant »

Karolu też wczoraj obejrzałem ten program od x czasu i bylem załamny. Prowadzący narzucał swoje zdanie gosciom, goście ni w pieć ni w dziesieć dobrani brak ładu i składu. Prowadzenie tragedia niech go znów Majewski sparodiuje, bo parodia jest lepsza od oryginału. Chciałbym z tego miejsca oznajmić, że jestem pewien podziwu dla pana Cejrowskiego zachował się jak prawdziwy katolik bronił naszej wiary.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Ja przez przypadek trafiłem na powtórkę w TVP Polonia. Obejrzałem fragment, w którym pokazany został ten sprośny hiszpański rysunek. Nie dziwię się Palikotowi, którego bardzo to oburzyło. Na jego miejscu wyszedłbym od razu ze studia. A o tym jaki jest Pospieszalski wiadomo od dawna... Ale cóż, to w końcu "telewizja publiczna".
Obrazek
mak_12
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 09 lut 2009, 10:22

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mak_12 »

elefant pisze:znów Majewski sparodiuje.
Parodie Warto Rozmawiać :

http://www.youtube.com/watch?v=17O1YVPPRn4
http://www.youtube.com/watch?v=z1TdkN1uwb0
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Od marca program emitowany jest w nowej oprawie graficznej, nowej oprawie muzycznej, z nową czołówką i w nowej scenografii (która jest nowocześniejsza od poprzedniej). Ostatni raz takie zmiany miały miejsce w marcu 2008 roku, czyli 2 lata temu. Nowością jest także to, że program jest nadawany w formacie 16:9

Przy okazji proponuję zmienić temat na "Warto rozmawiać", gdyż tutuł wątku jest już nieaktualny.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

wolałem starą grafikę .
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A ja uważam zupełnie inaczej. Oprawa jest wręcz rewelacyjna, szczególnie czołówka (która przypomina czołówki programów publicystycznych na Zachodzie). No i w studiu jest więcej interakcji. Nie chcę szczegółowo opisywać tych zmian, więc gdyby był na TVP.pl odcinek programu z nową oprawą, to dałbym link. A go dać nie mogę, ponieważ od początku marca nie są umieszczane tam odcinki programów.

EDIT: link do nowej oprawy programu : http://www.youtube.com/watch?v=hKW6J3L0 ... re=related
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Oprawa rzeczywiście jest świetna.
TVP ma teraz własnych dobrych grafików którzy się tym zajmują.

Świetnie, po prostu świetnie.
marekkopala
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 kwie 2010, 11:17

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marekkopala »

W sobote rozbil sie polski samolot z Prezydentem. W poniedzialek rosjanie rzadowi twierdza ze nie z winy samolotu, tylko pilota. I robia z nas glupkow, pokazujac swoja wyzszosc nad podleglymi im kiedys panstwami. Jak to mozliwe zeby pilot doswiadczony nie wyprowadzil samolotu z nawrotu. Czyzby zostaly zablokowane stery? Samolot byl remontowany w Rosji ponad rok temu i teraz oni zwalaja wine na pilota a nie pracownikow remontujacych samolot. Abysmy unikneli zaleznosci od Rosji uruchomilem strone http://www.polacypobudka.pl ktora czytajac bedziecie wiedzieli jak patrzacego na Nasza Ojczyzne i polski Narod mozecie wybrac Prezydenta. Przeciez lepiej wybrac kandydata piszacego, ktorego bardzo szybko mozecie rozliczyc z pracy i dbalosci o Kraj i Narod, na bazie jego ksiazki. Wybranego kandydata wiszacego na plakatach mozecie tylko rozliczyc z wygladu. Przeczytanie tej ksiazki wraz z wlasnymi przemysleniami zajmie Wam okolo 3godz. Reszta Waszego,
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Program ma się nie pojawić w zimowej ramówce.Szkoda.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Na razie jest taka możliwość - nie jest to potwierdzone na bank, bo ustalenia w sprawie zimowej ramówki ciągle trwają. Pewne rzeczy mogą się zmienić.

Od czasu, kiedy sterowanie nad TVP przejęła koalicja PO-SLD wiadomo było, że ten program (oprócz "Misji Specjalnej" i "Bronisław Wildstein przedstawia") będzie przeznaczony do usunięcia. Pro-PiS-owski sposób prowadzenia programu przez pana Pospieszalskiego najwyraźniej mocno przeszkadzają partii, która ma zarządzać telewizyjną Jedynką.
Pozdrawiam, Trzeciak
wlazlkotek
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2010, 18:52

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wlazlkotek »

osobiście nie popieram Platformy, a pana Pospieszalskiego i tak bym zdjął. dobrze by było zachowywać chociaż jakiekolwiek pozory obiektywności, choć troszeczkę się wysilić, zamiast na chama wciskać ludziom kit.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Nie wiem czy Panowie tak naprawdę oglądali ostatnio ten program. Moim zdaniem w TVP powinien być program pokazujący nieco inny punkt widzenia,pozwalający się wypowiedzieć drugiej stronie sporu jak chociaż obrońcom krzyża,których szkalowano bez możliwości przedstawienia swojego stanowiska.Moim skromnym zdaniem jest to program ambitny,który nie podejmuje płytkich tematów np.kto komu nie podał ręki..Czy uważacie,że Tomasz Lis jest obiektywny czy Monika Olejnik są super obiektywni?? Wydaje mi się,że teraz pojęcie obiektywizmu polega na tym,że ten jest obiektywny, z którym się zgadzam..
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Jan Pospieszalski ma pozostać na na antenie TVP1 w okresie zimowym,jednak zmienią mu porę emisji na późniejszą.
Dobrze,że będzie,szkoda,że będzie nadawany jeszcze później,to widać działanie na oglądalność,później powiedzą,że program spada,bo ma słabą oglądalność. Ciekawe jaką oglądalność miałby Lis gdyby był o 23.20??
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Już wiadomo,że programu Jana Pospieszalskiego nie będzie,bo jest nieobiektywny,nie przedstawia różnych punktów widzenia. Ja oglądam regularnie program J.Pospieszalskiego i nie patrzę na ten program poprzez pryzmat filmu dokumentalnego "Solidarni 2010".I uważam,że zarzuty są niesprawiedliwe. No cóż oczywiste dla mnie było,że musi zniknąć. Dlaczego dla jednych dziennikarzy jest miejsce ,a i innych trzeba wyeliminować,bo ich poglądy nie odpowiadają obecnym włodarzom. Róźnica między "pisowską TVP",a "POowską TVP" jest taka,że w tej PiS-owskiej było miejsce na programy nieprzychylne(program Lisa jest AntyPisowski,a nie nieprzychylny) danej formacji,a w tej PO nie ma miejsca.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości