[TVP2/TVP1/TVP Info/TVP3] Warto rozmawiać (2004-2011, 2016-2021) / Bliżej (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Bardzo ciekawy wywiad J.Pospieszalskiego na : http://www.rp.pl/artykul/307546,585420- ... yczna.html Zgadzam się z tezami zawartymi przez Jana Pospieszalskiego. Sama Schymalla powiedziała panu Pospieszalskiemu,że zdjęcie jego programu to decyzja polityczna.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
arnold44
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 23 lis 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arnold44 »

Polityczna decyzja też się z tym zgadzam bo program był jak najbardziej polityczny i strasznie jednostronny - gdzie nie było pytań tylko już były ułożone odpowiedzi które musiał zmoderować pewien wódz(domniemam). Szkoda gadać nawet dobrze się stało, nie można chwalić rządu bo tak naprawdę nie ma za bardzo za co ale i nie można tak rzucać błotem jak to miało miejsce.
Pozdrawiam i bez urazy.
tworzenie prezentacji multimedialnych - prezentacje multimedialne
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

A oglądałeś ten program?? Chyba nie.. Ja tam nie widzę żadnego obrzucania błotem premiera,prezydenta czy rządu. Tu zawsze była rozmowa o konkretnej sprawie..
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
arnold44
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 23 lis 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arnold44 »

Tak oglądałem nie raz ostatnio od września wszystkie odcinki ostatnio wczoraj na powtórki Poloni, było tak że oglądałem na TVP2 i nie mogłem uwierzyć w to co widzę i słyszę więc jeszcze oglądałem powtórki na Poloni i nadal nie mogłem w to uwierzyć.
tworzenie prezentacji multimedialnych - prezentacje multimedialne
Awatar użytkownika
marcel84
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2011, 21:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcel84 »

Ech jak jeszcze latem odwiedzałem miejsce przed pałacem prezydenckim to osoby broniące krzyża wspominały o tym że program Pospieszalskiego zniknie - to znaczy nie ruszy z początkiem Września a tu miła niespodzianka jest i się zapowiada że długo jeszcze nie zniknie - podobno w TVP krążyła petycja(lista poparcia) żeby programu nie zdejmowano z wizji w końcu ma dobrą oglądalność i chyba i o to chodzi telewizji a że sprawy są naginane w jedną ze stron - trudno wszystkim nie dogodzisz.
Pozdrawiam i miłego oglądania.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Wczoraj był ostatni program "Warto Rozmawiać" J.Pospieszalskiego. Dziękuję za prawdę.. Pluralizm w mediach umarł..
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Qgn111
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 20 lut 2011, 16:49
x 3
x 20

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Qgn111 »

:lol: Janek Pospieszalski i pluralizm? :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak właściwie to dzisiaj, bo program był emitowany po północy :).

Żegnając się Jan Pospieszalski wspomniał o 255 wydaniach programu emitowanego przez prawie 7 lat (pierwsze wydanie ukazało się 19 kwietnia 2004 roku w TVP2). Powiedział, że być może wróci do TVP (prawdopodobnie z nową nazwą, i być może w innej stacji) i ma nadzieje, że nie żegna się na zawsze. Nie wie, czy na miesiąc, kilka miesięcy, może na rok, a może na 7 lat.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
lotuss
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 08 lut 2011, 14:31
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lotuss »

Szkoda, szkoda program był ciekawy - tzn. można było posłuchać ciekawych wywodów - oczywiście nie zgadzałem się z ta retoryką w 90 % ale jako program rozrywkowy spełniał swoje zadanie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Być może program Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" wróci do TV, ale tym razem miałby być emitowany w TVP Info. Jak napisał sam Pospieszalski trwają na ten temat rozmowy z TVP. Więcej: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pospiesz ... omosc.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Ja uważam,że program reprezentujący poglądy konserwatywne w TVP powinien być,tak dla równowagi.. Bo nie ma w mojej ocenie "obiektywnych"(czyt. apolitycznych) programów publicystycznych,które dotyczą polityki. Jeśli jest powszechne przekonanie(do którego ja akurat nie mama),że ten program reprezentuje poglądy największej partii opozycyjnej,to uważam,że jedna trzecia część społeczeństwa biorąca udział w wyborach zasługuje na program w TVP. Tylko tyle bez zbędnej napinki i mam nadzieję,że nie będę obrażany.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Teraz już oficjalnie: czeka nas powrót na antenę TVP1.
„Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego od marca w TVP1

Jan Pospieszalski wraca na antenę TVP1, która od marca br. będzie nadawać nową edycję programu „Warto rozmawiać” - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jan Pawlicki, dyrektor Jedynki. Publicystyczna audycja zastąpi we wtorkowej ramówce stacji „Debatę”.
http://[link zakazany]/artykul/wa ... rca-w-tvp1
Przy okazji proszę o przeniesienie tematu do działu "Programy informacyjne i publicystyczne".

No cóż. Oglądałem program Pospieszalskiego o mediach (emitowany na początku stycznia) i mimo, że goście to pluralizm na 100% (Dworak i Dąbrowa, Wildstein i Skowroński) to program był tak bardzo o niczym, że szkoda było oglądać. Nie wyobrażam sobie publicystyki, gdzie dwie osoby prawie się kłócą przez kilka minut, a prowadzący nie dość, że staje po jednej stronie, to nie reaguje na to. Według mnie nieprofesjonalne były także apostrofy (np. "Janku" do Jana Dworaka). Jako widz nie dowiedziałem się o mediach zbyt wiele (poza tym, że Dworak z Wildsteinem żyli jak pies z kotem) i oby pod tym względem nowa audycja została poprawiona. Nie żebym na to liczył ;)

[żart]Ciekaw jestem, czy w ramach pluralizmu doczekam się audycji lewicowego publicysty w TVP2 w prime-time, czy może w Info o 23 :D [/żart]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No i program powrócił - w nowym - większym studio i z nową czołówką (która jest chyba nową wersją czołówki z programu "Bliżej"). Tylko sam logotyp średnio wygląda.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
Posty: 1299
Rejestracja: 27 wrz 2009, 12:31
x 13

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kossa »

Ładne studio. Chyba zupełnie inne niże te , które było dotychczas w TVP Info. Chodzi mi, że raczej znajduje się w innym miejscu. Jestem ciekaw czy program dalej realizują ludzie z firmy "Paweł Nowacki" czy pracownicy z TVP.
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
Awatar użytkownika
janekpogwad
VIP Expert
Posty: 1534
Rejestracja: 09 paź 2010, 17:05
Lokalizacja: Kraków
x 249
x 520
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Warto rozmawiać

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janekpogwad »

I merytorycznie bardzo dobrze. Temat Wyklętych na czasie, ale i tak ciągle za mało o Nich się mówi.

W studiu, na jednym ekranie, jest tło zielono-żółte, takie samo, jak u końcu programu w 2011 r. ;) Ciekawa jest również odświeżona formuła programu. A studio... nie zdziwiłbym się, gdyby w tym samym jeszcze niedawno był realizowany Tomasz Lis Na Żywo. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości