Karol, dlaczego?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Bartek TV HD
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2018, 23:31

Karol, dlaczego?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartek TV HD »

Dzień dobry. Na tym forum funkcjonowałem jako Oprawy Graficzne, i było dobrze do czasu bana. Zgadzam się przesadziłem, ale nie aż na tyle żeby oskarżać mnie o to że ja jestem Telewizorkiem v2 oraz zamienienia tego w dożywotni ban? Proszę Karola o wyjaśnienie tej całej nieprzyjemnej sytuacji, bo wczoraj po imprezie pisałem durnoty. Przepraszam, uraziłem Was ale i przez Was też zostałem urażony.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Karol, dlaczego?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Zrobiłeś na forum syf, zostałeś ukarany adekwatną do przewinienia karą i temat uważam za zamknięty. Nie byłoby problemu, gdyby rozchodziło się o jeden głupi post - a tu okazuje się, że na kilkadziesiąt napisanych od dnia rejestracji wiadomości, 3/4 nadawało się do Kosza, a w szczególności te z wczoraj. Nie ma znaczenia czy byłeś po imprezie, wycieczce szkolnej czy mszy świętej - porządek musi być zawsze. Trzeba było myśleć zawczasu.

Ja Cię o nic nie oskarżam, tylko podobnie jak @kacper3100 nie wierzę w zabiegi okoliczności. Nagle z dnia na dzień na forum pojawia się cała brygada blisko powiązanych ze sobą użytkowników. Czary.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości