Wątek polityczny (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Wątek polityczny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

N-O-R-O-N pisze:Ale ten link to najwyraźniej prowadzi nas do twoich postów... wręcz identyczny styl pisania tam widzę. Wtopa, niestety ;)
Nie, to nie ja pisałem ale słusznie zauważyłeś że tu na forum napisałem niemal identycznie co tamten. Po prostu można powiedzieć że go zacytowałem, tylko zmieniłem niektóre słowa.
Tak, znalazłem te informacje w necie i bardzo mnie poruszyły dlatego jak napisaliście że Tusk jest świetnym politykiem, to od razu przytoczyłem wam co ten człowiek planuje. Pewności nie mam że tak zrobi, ale na serio nie chciałbym bardzo, aby ponownie wrócił do sprawowania władzy w Polsce.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

Wątek polityczny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Post z jakiegoś forum ma być dowodem? :lol: Tym bardziej, że najprawdopodobniej sam jesteś jego autorem. Wpisałem podaną przez ciebie frazę w googlach (w sumie nie wiem po co) i tak jak się spodziewałem, jedyny link, który mówi coś na ten temat, to właśnie ten z forum, więc przestań się już kompromitować.
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Wątek polityczny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

To też ja napisałem? https://www.nieduzi.org/forum/viewtopic.php?f=9&t=757
Ciekawe co bym robił na forum ludzi niskorosłych, skoro sam jestem średniego wzrostu.
Uczepiliście się mnie jak rzep psiego ogona, bo nie popieram Tuska i PO tak jak wy. Na szczęście jest demokracja i mam prawo popierać kogo chcę!
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

Wątek polityczny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Uważam, że tak. Kolejny wpis w podobnym stylu i bez żadnych źródeł. Tak, to na pewno zbieg okoliczności. :D
Nikt się ciebie nie uczepił za poglądy, tylko za spamowanie wymyślonymi przez siebie historyjkami.
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Wątek polityczny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

Ja po prostu znalazłem te wpisy w sieci, a że znam Tuska na tyle, to doszedłem do wniosku że on by mógł takie coś wprowadzić.
No ale w porządku, Tusk może tego nie wprowadzi. Ale w sumie taka ustawa nie jest zabroniona i jeśli Tusk by stał na czele rządu, to mógłby spróbować taką ustawę wprowadzić. W konstytucji nie ma zakazu dyskryminowania ludzi za wzrost. Dlatego jakby Tusk się uparł i wprowadził taką ustawę, to miałaby ona szansę wejść w życie. Tak jak pisałem mężczyzn przed 50-tką o wzroście niższym niz 170 cm jest bardzo znikomy odsetek, więc bojkot nic by nie dał.
Przyznam się, że faktycznie osobiście nigdzie nie widziałem aby Tusk się wypowiadał że chce wprowadzić taką ustawę, więc w tym wypadku macie rację. Ale znam go na tyle i wiem że nie darzy on sympatią młodych mężczyzn niskorosłych poniżej 170 cm. I chociażby dlatego nigdy na niego nie zagłosuję ani go nie poprę. W wyborach prezydenckich mój głos oddam na Andrzeja Dudę.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Wątek polityczny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Szczerze mówiąc nie wiem jak mam zareagować, niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu xD
dość
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości