[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Błagam niech ktos zrobi porzadek z tymi przepychnkami, no ludzie takie genialny koncert POSŁUCHAJCIE sobie
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nie wiem jak Wy, ale ja tu widzę przepychanki tylko z jednej strony, @Osiula jest jakby poza tym "konfliktem", a jej komentarze są kilka poziomów wyżej od tego, co serwuje w jej kierunku @dawid333.

Ifi Ude jak subtelnie, nie podejrzewałem jej o takie umiejętności interpretacyjne.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

@havanew, dzięki ;)

Podczas tego koncertu (i nie tylko tego) ujawniło się mnóstwo talentów, m.in. właśnie Ifi :)
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

havanew pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja tu widzę przepychanki tylko z jednej strony, @Osiula jest jakby poza tym "konfliktem", a jej komentarze są kilka poziomów wyżej od tego, co serwuje w jej kierunku @dawid333.

Ifi Ude jak subtelnie, nie podejrzewałem jej o takie umiejętności interpretacyjne.
Użytkowniczka, która zarzuca mi pogardę za coś czego nie zrobiłem bo nie potrafi interpretować wpisów, używa pod moim adresem kłamstw w żywe oczy na mój temat reprezentuje wyższy poziom.? Dobre.

Koniec tematu.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości