Windows Vista

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Windows Vista

Post autor: mad85 »

Ale ja naprzykąłd grałem w te wymienione gry wyzej przezemnie na moim starym kompie a mianowice P3 800 na 256 ramu i GF 5200 FX i chodziły one płynnie. Grałem to za duzo moze powiedziane, testowałem czy tam beda chodzic. I chodziły płynnie dało sie w nie grac ale nie ulega wtapliwosci, ze ronica w grafice jest zbaczna na lepszym sprzecie. Rapi Xp chodzi nawet na P 200 z 64 Mb Ramu. Roznica w szybkosci jest znaczna ale bez problemu mozna na nim pracowac. Co do wymienionych gier to Half Life miał w wymaganiach napsiany procesor 2.4 Ghz. Wiadomo czym lepszy procesor wiecej ramu itd to bedzie wszytko lepiej i szybciej chodzic jednak na sprzecie klasy P3 700 z 256 ramu karta graficzna obsługujaca Pixel i Vertex Shared da sie kazda gre odpalic i w nia zagrac.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Poland »

Z tego co wyczytałem na stronie Media2.pl już niedługo będzie można pobrać/kupić legalną Viste lub/i Offica :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: RaPi »

Ja mam już legalną wersję Vista Business Editon od kilku dni. MIiałem go zainstalowanego na komputerze przez kilka godzina. Niestety mam za słabego laptopa na ten system i wolę XP bo na 512 MB ramu pracuje bardzo dobrze.
Aby móc na Viscie pracować bez problemów potrzeba ok 2GB ramu. pozostałe podzespoły tez muszą być raczej dobre.
Nie zdążyłem się zbytnio przyjrzeć systemowi bo gdy zainstalowałem sterowniki do modemu GPRS system padł. Mój kolega zaliczył bluescreen'a po zainstalowaniu grafiki więc myślę że ludzie przez jakiś czas będą mieli spore problemy z poprawnym zainstalowaniem całego sprzętu w systemie....
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Witu »

Myślę, że te problemy z czasem miną tokilku aktualizacjach. Pamiętacie jak XP też kiedyś był beznadziejny? Ale z czasem się to zmieniło.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Poland »

Nie wiecie ile kosztuje Vista na poziomie Home Edition ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
rastyk

Windows Vista

Post autor: rastyk »

Vista 300 zł kosztuje wiec tanizna; polecam zakupy na Vobis.pl http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogramow ... em_pl.aspx
dominicky

Windows Vista

Post autor: dominicky »

ja od 2 tygodni użytkuje Vistę (kupilam przez net, wlasnie w Vobisie) i ladnie mi chodzi: nawet sie pokusze o stwierdzenie,że lepiej od XP; i to Aero dech mi zapiera :) [wiem te babskie radości]
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Axel »

A ja slyszalem ze jakos mozna sie zaktualizowac z Windows XP do Windows Vista poprzez aktualizacje - czy to mozlize ?
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Windows Vista

Post autor: gosc »

Chyba nie bo na stronie Windowsa jest mowa tylko o wysyłce:
http://www.microsoft.com/poland/gwaranc ... fault.mspx
Kupowałem niedawno system, ale dałem sobie spokój z Vistą, wolę żeby komp szybciej działał niż miał parę bajerów.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Witu »

Dokładnie Gosc sam ostatnio zainstalowałem sobie viste i chodziła gość powolnie. Nawet goście co mają po 1 GB RAM stwierdzają, że mają zamulenia na Viście, których na XP nie mieli.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: RaPi »

1GB ram to minimum. przy 4GB to można coś zrobić na tym systemie..... :lol:
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Axel »

Ae strach pomyslec jakie wymagania beda przy kolejnych nowszych systemach Windows...
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

Windows Vista

Post autor: Alan »

Na Viscie jeszcze nie chodzi sporo programów, że nie wspomnę np. o takim drobnym Total Commanderze. Ja bez tego programu nie umię poruszać sie po komputerze, tak sie do TC przyzwyczaiłem.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Witu »

Dla Mnie Total CMD nie ma aż takiego znaczenia. Tylko kopiuje nim pliczki na kompa bo muszę przyznać że szybciej kopiuje niż Windows :P
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Windows Vista

Post autor: Mario98 »

TC u mnie to podstawa.... ja dziecko wychowane na Norton Commanderze nie wiem co to okienka....
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości