VOD na platformie N

Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Też można tak na to patrzeć - poczekasz dłużej, to możesz liczyć że obejrzysz na nFilmie. Ja jednak należę do tych niecierpliwych co nie lubią czekać zbyt długo. Widzę, że poszli tropem polskich produkcji i oprócz Rewersu pojawiła się kolejny - ENEN. Dziwnym trafem ostatnio czytałem dość spory art na temat tego filmu. Czyli co kolejne na co czekam to Dom zły.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

VOD na platformie N

Post autor: Nomik »

finwe pisze:
Nomik pisze:
Pawel pisze:Będzie można oglądać za free specjalną kolekcję złożoną z filmów od MGM, która dostępna jest od dziś.

Jak ktoś liczył na premiery VOD za darmo to powinien jeszcze raz przeczytać tego newsa, tyle że ze zrozumieniem.
Czyli jednak niektóre z filmów bedzie mozna ogladac w N za darmo?
W sumie i tak wypożyczenie niektórych filmów kosztuje tyle co w wypozyczalni.
nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale u mnie koszt wypozyczenia filmu w wypozyczalni to ok 4-5 zl a nie 11!!!
No wiec u mnie w stolicy wypożyczenie filmu to koszt 11-13 premiery
Wiec chyba rozumiesz czemu np. promocje VOD po 8 zł mnie odpowiadaja...
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

U mnie ceny podobne wahają się w granicach 10-15zł za film, a na nowości często musisz sobie poczekać. Doliczając dojazd, czas hm.. oj nie jestem za wygodny na takie zabawy.
Awatar użytkownika
wally
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2009, 10:38

VOD na platformie N

Post autor: wally »

Ostatnio właśnie nagminnie korzystam z tej możliwości wypożyczania za 8 zeta :P Bez kitu - to jest duży upust - mega promocja. Co ja zrobie ze też jednak należe do tych wygodnickich co to lubią sie rozsiąść na kanapie i pooglądać w spokoju dobry filmik. Jak ktoś nie widział to polecam Metro strachu , Zmieć i W Cywilu II.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Dokładnie, mnie akurat bardzo podoba się tak oferta - mogli by ja przedłużyć. Maj będzie moim filmowym miesiącem, a swoją drogą to się wstrzelili z tą promocją w majową, typowo domową pogodę. Metro strachu - obejrzane. Jeszcze film o Jacksonie sobie koniecznie zobaczę, w końcu tak głośno było o nim. Fajnie że się oferta poszerza, pozytywnie.
Awatar użytkownika
bambolo82
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:20

VOD na platformie N

Post autor: bambolo82 »

Ostatnio porównałem VOD na n i C+ które aktualnie posiadam. Na Cyfrze + oferta prezentuje się gorzej niż tragicznie. Jakość filmów porównywalna z kineskopowcem podpiętym do anteny z drutu. Koszmarrrrr.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Ja nawet nie porównuję, bo i po co. Mam tylko nadzieję, że promocja na premiery vod przedłużą na kolejne miesiące. Szczególnie przydałyby się nowe propozycje na okres wakacyjny, kiedy to wiadomo że w tv same powtórki.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

VOD na platformie N

Post autor: cargo »

Ja od niedawna posiadam enke i mam nadzieję, że okres wakacyjny nie będzie się różnił od typowego okresu. Wiadomo, że telewizji nie oglądam non stop ale jak już chcę coś oglądać to coś co by mnie zainteresowało. Odkąd mam enke często korzystam z wypożyczalni VOD cale nie uważam żeby ceny były wysokie, tym bardziej, że pojawiło się teraz kilka ciekawych premier.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Fakt faktem, że kilka filmów jest naprawdę ciekawych. Duży plus za Julia i Julia, moja kobieta przy okazji stwierdziła że urządzi sobie balsam (bal samic), tylko poczeka aż będzie dostępne To skomplikowane. Typowo kobieca filmoteka. Mnie nadal trochę brakuje czegoś mocnego, dobre męskie kino. A te różne ceny w zależności od filmu to już tak forever?
First
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 18 cze 2010, 11:28

VOD na platformie N

Post autor: First »

VOD w telewizjach możliwych kupienia w naprawdę niskiej cenie na:
http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=8704
-wystarczy zalogować się (podać adres itp) na powyższej stronie,
i mieć konto w banku z możliwością przelewu
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

VOD na platformie N

Post autor: cargo »

Tak rzeczywiście Julie& Julie bardzo dobry film, ale w planach mam jeszcze 2012 , Metro strachu . Znajdzie się jeszcze kilka pozycji. Widziałem w zapowiedziach Awatara co mnie bardzo cieszy. Bałem się, że na wakacje będą same powtórki, ale widzę, że co róż są proponowane nowości.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Hm... no tak teraz nam się zrobiło typowo takie "babskie kino". Moja kobieta jest bardzo zadowolona, plusa mają za dwa naprawdę dobre filmy z Meryl Streep. A na To skomplikowane, mieliśmy iść jeszcze niedawno do kina. A tu proszę. Widzę, że wakacje upłyną mi pod znakiem filmów animowanych bo w zapowiedziach kolejne filmy, które chciałem zobaczyć. Ciekawe, czy zrobią wakacyjną cenę na vod.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

VOD na platformie N

Post autor: cargo »

Sprawdzałem zapowiedzi i muszę powiedzieć, że nasza telewizja n się sprawdza. Wiadomo, że nie wszyscy wyjada na wakacje. Chociaż przed tv będzie miło.
Zawsze chciałem obejrzeć Inni, Między piekłem a niebem- wdziałem już kilka razy i wracam do niego jak mam tylko możliwość.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

No mnie akurat bardziej interesuję te pozycje, które są jeszcze w zapowiedziach. A konkretnie to ciekaw jestem jak będzie się oglądać Avatara, ma być w HD i z super dźwiękiem. Czy będzie nudny i okaże się, że urok tego filmu to tylko efekt 3D? Plus dla telewizji n, za dodanie Białej wstążki i Zombieland do vod. To ja ze swej strony poproszę jeszcze o super promocje na vod.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

VOD na platformie N

Post autor: cargo »

2012 masz za 8 zeta. Ceny jak dla mnie są przyzwoite i co róż są jakieś promocje cenowe.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości