VOD na platformie N

Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

No dobra już nie marudzę. Co z premierowych filmów polecacie? Chyba skuszę się na rodzinnego Mikołajka. Czytałem recki na necie i film podobno przedni i śmieszny. Nawet dla ortodoksów książkowych. Czekam też na zapowiadanego Sherlocka - mogli by dać go w HD.
soks
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2010, 12:50

VOD na platformie N

Post autor: soks »

A i owszem. Ja też czekałam i się doczekałam. Filmik mistrz!! No i Hd - nic dodać nic ująć. A na luźniejszy, bezstresowy wieczór polecam Amerykańskie ciacho. Niby zwykła historia, ale film się bardzo dobrze ogląda - szczególnie kobitkom :)
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Czy ktoś z was oglądał może film Operacja Dunaj, tę produkcję sąsiedzką (polsko-czeską)?
Zauważyliście, że wkrótce pojawi się też całkiem nowy serial w nserialach - The Event. W Stanach ten serial ma mieć premierę 20 września, widzę że nka przykręca tempo. Opis serialu i zwiastun zachęcający: http://www.youtube.com/watch?v=j4vumb8J-x8
soks
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2010, 12:50

VOD na platformie N

Post autor: soks »

Ja mam małe dziecko i nie bardzo mogę sobie pozwolić na wyjścia do kina, dlatego VOD to dla mnie rewelacja. Wzoraj zaserwowałam sobie np. "Dom Zły". Ostraaa historia! Wart obejrzenia
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Też skorzystałem i obejrzałem. Mnie trochę dobił ten film ale taka nasza rzeczywistość. W ogóle to zauważyłem, że enka postawiła ostro na nasze rodzime produkcje i praktycznie co miesiąc jest jakiś nowy polski film. Z październikowych nowości najciekawsza produkcja to Kołysanka. Zabawna historyjka o wampirzym zabarwieniu. W zapowiedziach też kilka dobrych filmów. W serialach też nie zostają w tyle. Tylko czemu jeszcze Dextera nie ma?
artus
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 04 maja 2010, 14:57

VOD na platformie N

Post autor: artus »

już niedługo Dexter na naszych ekranach się pojawi coś w połowie listopada chyba, a ostatnio Repo Mem widziałem na vod. Na weekend pewnie znowu coś się obejrzy :)
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Obecnie jest co oglądać. W nserialach mamy osiem i w tym 2 naprawdę dobre propozycje. W filmowej wideotece dorzucili kilka ciekawych filmów. Osobiście polecam obejrzeć Pozdrowienia z Paryża. A jak wam się podoba pomysł z Fun VOD?
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

VOD na platformie N

Post autor: cargo »

ja to w sumie całe święta przesiedziałem przed tv i parę fajnych filmów obejrzałem . Mojej żonce bardzo spodobał się film Twój na zawsze, a mi w sumie tez się podobał ten film:)
Awatar użytkownika
redi
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 15:36

VOD na platformie N

Post autor: redi »

Ostatnio oglądałem Pozdrowienia z Paryża. Film spoko, fajna akcja, świetny John Travolta, miłe spędzenie czasu. Co do seriali to na pewno obejrzę następny odcinek Mentalisty.
Awatar użytkownika
Anoda
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 sty 2011, 18:43

VOD na platformie N

Post autor: Anoda »

Mentalista daje radę, ale wolę Dextera. A z ostanio wypożyczonych filmów polecam Templariusze- miłość i krew . Produkcja duńska, więc to już samo w sobie jest plusem.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Jak oceniacie ostatnie propozycje filmowe? Brakuje mi porządnego horroru. Widziałem, że w zapowiedziach jest Piła. Poza tym hm... filmy przyrodnicze?
Awatar użytkownika
Anoda
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 sty 2011, 18:43

VOD na platformie N

Post autor: Anoda »

Za horrorami nie przepadam. A ogólnie w VOD przeważnie odpowiada mi około połowa proponowanych tytułów. Wiadomo, gusta są różne. Cieszę się, że pojawiają się dobre polskie filmy, jak np. teraz Różyczka czy niedawno Matka teresa od kotów. A już niedługo ma być dostępny Essential killing :P . Nie wiem, jak Wy ale ja już sobie ostrzę zęby na ten film.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

VOD na platformie N

Post autor: Nomik »

No to masz racje, pojawiaja sie rzeczywiście same nowosci jesli chodzi o fimy na VOD.W sumie to dla mnie jest wielka wygoda,bo nie musze biegac po wypożyczalnyach tylko po postu mam to w domu,a cena jest taka jak w wypozyczalni.
baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

VOD na platformie N

Post autor: baku »

Aktualnie na nVOD są filmy w promocji już od 2 zł. Fajna obniżka. :)
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2006, 8:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

VOD na platformie N

Post autor: mir123bych »

Podobno od lisopada na vod ma wrócić Homeland. To prawda?

Ja czekam na Artystę, za kilka dni będzie na vod do obejrzenia!
Kiedyś uczyłem się chodzić, teraz latać...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości