Cyfra+

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Nowości Cyfry +

Post autor: Nomik »

kochaś pisze:Niezbyt dokładne to pytanie, ale raczej każdy (bez promocji) opłaci te 29 zł, a od lipca 29.90 zł.
Ja sie dopiero zastanawiam nad TV cyfrowa i zbieram info,i tak sam nie wiem o co jeszcze pytac ;-)
arecky
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2009, 23:07

Nowości Cyfry +

Post autor: arecky »

albo ja nie umiem czytać danych na tej stronie cyfry + albo faktycznie żeby mieć HBO to musisz mieć pakiet prestiżowy za 147 zł, przecież to są chore pieniądze ! oświeci mnie ktoś jak to z tym jest bo aż mi się nie chce wierzyć w takie złodziejstwo skoro na n ce chociażby płacisz 38 zł na wstępie za wszystko.
sqnek
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 19 wrz 2008, 8:56

Nowości Cyfry +

Post autor: sqnek »

Pakiet HBO możesz dokupić do pakietu podstawowego, kosztuje wtedy 29,90 (+opłata za wybrany pakiet).
http://www.cyfraplus.pl/_pro_opcje-dodatkowe-pro.html
W N za 38 masz pełny pakiet, ale bez opcji dodatkowych (HBO, Cinemax, Filmbox)
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Nowości Cyfry +

Post autor: Nomik »

sqnek pisze:Pakiet HBO możesz dokupić do pakietu podstawowego, kosztuje wtedy 29,90 (+opłata za wybrany pakiet).
http://www.cyfraplus.pl/_pro_opcje-dodatkowe-pro.html
W N za 38 masz pełny pakiet, ale bez opcji dodatkowych (HBO, Cinemax, Filmbox)
No tak ale wtedy ile płacisz juz za całosć łacznie w C+?
dokładnie te 140 cos.
sqnek
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 19 wrz 2008, 8:56

Nowości Cyfry +

Post autor: sqnek »

Tak, jesli chcesz mieć pakiet prestiżowy to 150,90zł.
Pytanie na które odpowiadałem dotyczyło jednak troche innej kwesti. Mianowicie, czy HBO jest tylko w prestiżowym, czy też jako opcja dodatkowa. Więc, by mieć HBO musisz wydać minimalnie 72,80 (podstawowy+HBO) a nie 150,90.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Nowości Cyfry +

Post autor: Nomik »

sqnek pisze:Tak, jesli chcesz mieć pakiet prestiżowy to 150,90zł.
Pytanie na które odpowiadałem dotyczyło jednak troche innej kwesti. Mianowicie, czy HBO jest tylko w prestiżowym, czy też jako opcja dodatkowa. Więc, by mieć HBO musisz wydać minimalnie 72,80 (podstawowy+HBO) a nie 150,90.
To ile minimialnie moge zapłacic zeby miec tylko te podstawowe programy ?
sqnek
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 19 wrz 2008, 8:56

Nowości Cyfry +

Post autor: sqnek »

Zależy co rozumiesz przez 'podstawowe programy'. Najniższy pakiet kosztuje 19,90zł, polecam stronę cyfraplus.pl tam jest wszystko dość dokładnie opisane.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Nowości Cyfry +

Post autor: Nomik »

sqnek pisze:Zależy co rozumiesz przez 'podstawowe programy'. Najniższy pakiet kosztuje 19,90zł, polecam stronę cyfraplus.pl tam jest wszystko dość dokładnie opisane.
O wasnie o taka cene mi chodziło.Ile najmniej przy najmniejszym pakiecie moge zapłacic.Ale z tego co widze nie wiele jest do ogladania.
Rafał K.
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:26

Nowości Cyfry +

Post autor: Rafał K. »

Nie wiem czy pytam w dobrym poście, ale mam kilka pytań odnośnie najnowszych ofert Cyfry+ :)

Wg. moich obliczeń, to przy umowie na 24 miesiące będą następujące opłaty:
31,95 * 12 + 63,90 * 12 = 383,4 + 766,8 = 1150,2 - pakiet komfortowy+
14,95 * 24 = 358,8 - opcja Canal+
6 * 0 + 18 * 29,90 = 538,2 / 24 = 22,425 - opcja HBO
1150,2 + 358,8 + 538,2 = 2047,2 / 24 = 85,3 średnio co miesiąc
Jeżeli teraz chciałbym skorzystać z Multiroomu to muszę płacić 20zł (wg. sprzedawców w punkcie sprzedaży Cyfry+ w moim mieście) co miesiąc dodatkowo. Mamy więc 85,3 + 20 = 105,3 średnio co miesiąc
Pakiet Komfortowy+, opcje Canal+ i HBO oraz Multiroom uprawniają to otrzymania TV za 1zł (może się to wydawać dziwne, ale jeżeli chcemy ten TV za 1 zł, to z Multiroomu trzeba skorzystać, czy się tego chce czy nie).
Te obliczenia robiłem kilka dni temu, od tego czasu może coś się zmieniło? Dziwne jest to, że oficjalna stron Cyfry+ http://www.cyfraplus.pl/ nie działa. Wczoraj nie działał przez cały dzień.

Na tej stronie http://www.cyfra.tv (ale nie jest to oficjalna strona Cyfry+, tylko chyba jakiegoś sklepu) jest od niedawna bardzo ciekawa promocji:
http://www.cyfra.tv/cyfra_tabela_swiate ... owanie.gif
Nie wiem czy dotyczy to nowych klientów, czy tylko tych którzy byli abonentami Cyfry+?
Ta promocja jest opisana w ten sposób:
Zapraszamy do naszego sklepu firmowego w C.H. Auchan przy ul. Puławskiej na ofertę specjalną !
Podpisz umowę na pakiet Komfortowy+ a otrzymasz:
Canal+ 18 miesięcy za darmo !
HBO przez 5 miesięcy za darmo!
2 dekodery na własność za 1 grosz !
Usługę MULTIROOM (2 dekodery + 2 karty) GRATIS !

* promocyjna cena pakietu Komfort+ z Canal+ przez cały okres umowy tylko 49.90 !
** (Multiroom - w cenie 1 abonamentu oglądasz niezależnie rózne kanały na 2 telewizorach)
Źródło: http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_10.html

Wg moich obliczeń będą następujące opłaty:
18 * 49,90 = 898,2 - Komfortowy+
opcje Canal+ GRATIS
13 * 29,90 = 388,7 - opcje HBO
(898,2 + 388,7) / 18 = 1286,9 / 18 = 71,49 - tyle średnio na miesiąc

A więc w ofercie z TV za 1zł i multiroom za 20zł zapłacimy średnio więcej o 33,81 zł (105,3 - 71,49) więcej. W skali 2 lat będzie nas to kosztowało 811,44 zł (24 * 33,81) więcej. Ten TV który oni dają za 1zł jest gdzieś wart w granicach 900-1200zł, więc w sumie odrobinę bardziej opłaca się ta oferta z TV.

PS Czy wg. Was są w tych obliczaniach jakieś błędy?
martnet
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2009, 20:46

Nowości Cyfry +

Post autor: martnet »

Rafał K.- wiesz ja bym na twoim miejscu skontaktował się z biurem obsługi klienta Cyfry +, ale wydaje mi się, że promocja z tej strony również powinna obowiązywać,
napisz jak się czegoś dowiesz
Rafał K.
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:26

Nowości Cyfry +

Post autor: Rafał K. »

martnet pisze:Rafał K.- wiesz ja bym na twoim miejscu skontaktował się z biurem obsługi klienta Cyfry +, ale wydaje mi się, że promocja z tej strony również powinna obowiązywać,
napisz jak się czegoś dowiesz
Dzwoniłem dzisiaj do Cyfry+ w sprawie tej najnowszej promocji zwanej "Świąteczne doładowania" i potwierdzili, że:
Canal+ wraz z pakietem Komfortowym kosztuje 49,9 zł miesięcznie
HBO jest przez 5 miesięcy za darmo
2 dekodery można kupić na własność po 1 grosz
Usługę Multiroomu dają gratis do pakietu Komfortowego+ (jak jest z innymi pakietami nie wiem, nie pytałem)

Z tego co wiem (ale to już mi powiedział Sprzedawca w sklepie Cyfry+ w moim mieście) to do Multiroomu potrzebna jest jakaś lepsza antena, za 90-100 zł chyba.

Jeżeli tu nie ma jakichś haczyków, to jak dla mnie jest to super promocja! W tej chwili płacę 55 zł za kablówkę od Multimedii, a w porównaniu z tą ofertą Cyfry+ za 49,9 zł jest to - przepraszam za wyrażenie - wielki syf!
martnet
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2009, 20:46

Nowości Cyfry +

Post autor: martnet »

no to rzeczywiście jest fajna oferta, i faktycznie opłacało by Ci się w porównaniu z tą kablówką,
Los_Dawidos
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 lis 2009, 22:20

Nowości Cyfry +

Post autor: Los_Dawidos »

Rafał K. pisze:Z tego co wiem (ale to już mi powiedział Sprzedawca w sklepie Cyfry+ w moim mieście) to do Multiroomu potrzebna jest jakaś lepsza antena, za 90-100 zł chyba.
Powinna wystarczyć zwykła 60cm z konwerterem twin. Do HD musiałbyś mieć większą antenę (bodajże 80cm).
Rafał K.
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:26

Nowości Cyfry +

Post autor: Rafał K. »

Nie wiem tylko, czy w tej ofercie nie ma haczyka, że aby skorzystać przez cały okres umowy z niższych cen, nie można po pięciu miesiącach gratisowego oglądania HBO zrezygnować z niego. Czyli trzeba by było dopłacać 29,9 zł co miesiąc, a więc średnio miesięcznie wyszłoby:
18 * 49,90 = 898,2 - Komfortowy+
opcje Canal+ GRATIS
13 * 29,90 = 388,7 - opcje HBO
(898,2 + 388,7) / 18 = 1286,9 / 18 = 71,49 zł

Co i tak moim zdaniem się nadal bardzo opłaca, bo mimo, że trzeba będzie płacić średnio około 22zł miesięcznie więcej, to przecież można będzie oglądać HBO przez całe 18 miesięcy :)
martnet
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2009, 20:46

Nowości Cyfry +

Post autor: martnet »

ja nie zauważyłem żadnych haczyków, więc polecam naprawdę warto za tę cenę i z takimi możliwościami
Zablokowany

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości