n - telewizja nowej generacji (2006-2013)

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

No ma być, swoją droga ciekawe kiedy. I tak większość wybiera opcję - wypowiedzenie umowy i zawiązanie nowej, bo jak nie patrzeć to mieć mulitirooma na rok za free a nie mieć to jest różnica. Swoją drogą ciekawe jak się sprawuje. Ktoś z nowych klientów nki testuje może już?
Awatar użytkownika
redi
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 15:36

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: redi »

Ja załapałem się na ofertę promocyjną Full z Multiroom. Trochę miałem kłopotów z podłączeniem, niby w porządku rozpisane, ale nie dla mnie. Na forum nki mi pomogli. Jestem w tym nowy i wszystkiego nie rozgryzłem, ale jest spoko. Myślę, że to wypas.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

http://satelitarne.tv/index.php?readmore=11706

Pewnie kolejna plotka, ale właśnie pokazuje, jak Polsatu brakuje w n-ce.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Komu brakuje, temu brakuje.
Ta informacja to plotka.
Dlaczego?
TVN S.A. czyli właściciel "n" jako spółka notowana na giełdzie, wszelkie zmiany w sposobie funkcjonowania spółki musi upublicznić, a później wysłać do PAPu - skąd prosta droga do mediów.
Czego nie ma w komunikatach prasowych najczęściej nie jest prawdą.
Wiem to z samego źródła.
kaeres
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2010, 9:15

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kaeres »

n`ce brakuje polsatu ?
Tylko tym co uciekli do n dla BBC :)
Polsat mogę mieć wyciągając nogę ze skarpety i dotykając TV palcem u ręki ;)
AlexLL
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:28

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AlexLL »

Miała być przecież wymiana między nką a CP - Polsat HD za TVN HD.
I jakoś nie doszła do skutku póki co.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dość ciekawa informacja odnośnie funkcjonowania platformy N. Z oferty dziecięcej znikają dwa programy telewizyjne, a zarządzanie kanałami filmowymi zostało uproszczone:

[quote=""Presserwis"]Z oferty platformy satelitarnej N (ITI Neovision) mają zniknąć dwa kanały: Da Vinci Learning i JimJam. Operator zamierza zrezygnować też z internetowych rozgłośni: nRadio HD i nFilm HD.
Platforma N udostępnia edukacyjny Da Vinci Learning jako jedyny operator satelitarny (kanał dostępny jest w sieciach kablowych, m.in. UPC Polska), od połowy września 2007 roku. Kanał ma zniknąć z jej oferty z końcem marca br. N wycofa też prawdopodobnie z oferty dziecięcy JimJam, który u pozostałych operatorów występuje już jako Polsat JimJam - tworzony przez spółkę joint venture Telewizji Polsat i JimJam. Po ich usunięciu pakiet Dzieci platformy N będzie się składać z siedmiu kanałów tematycznych: Baby TV, Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network, Boomerang i dostępnego od lutego br. CBeebies.
Natomiast od kwietnia br. abonenci platformy N nie będą mogli słuchać internetowych stacji radiowych nRadio HD (klasyka m.in. rocka i jazzu) oraz nFilm HD (muzyka filmowa).
To kolejne zmiany w platformie w ostatnim czasie. Inne dotyczyły stryktury zarządzania - w ich wyniku za kanały filmowe tworzone przez ITI Neovision odpowiada dyrektor programowy platformy Grzegorz Płaza. Tym samym stanowiska stracili kierujący nimi: Tomasz Raczek (nFilm HD i nFilm HD 2), Urszula Obarska (MGM HD) i Katarzyna Jesień (Wojna i Pokój). Obarska i Jesień nadal są związane z platformą N.[/quote]
Usunięcia kanałów dziecięcych nie uważam za rażąco złą decyzję, bo być może nie cieszyły się wystarczającym zainteresowaniem - mało tego JimJam mógł sam nie przedłużać umowy o dystrybucję z uwagi na spółkę z Polsatem, a Da Vinci Learning, to nie oszukujmy się - niewypał! Za to dziwię się, że nFilm HD pożegnał się z Tomaszem Raczkiem, bo najpierw promowali się niepotrzebnie jego wizerunkiem, a teraz niego rezygnują. Co prawda do tworzenia kanału filmowego nie jest potrzebny jakiś wybitny krytyk, bo oferta kanału premium nie zależy od jego widzimisię tylko od umów podpisanych z wytwórniami...
Awatar użytkownika
Anoda
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 sty 2011, 18:43

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anoda »

Karol pisze:Co prawda do tworzenia kanału filmowego nie jest potrzebny jakiś wybitny krytyk, bo oferta kanału premium nie zależy od jego widzimisię tylko od umów podpisanych z wytwórniami...
Niby racja, mam nadzieję, że nie wpłynie to na jakość nadawanych tam filmów bo akurat Wojna i pokój, nfilm czy MGM HD oglądam często. Brak kanałów dziecięcych mnie nie martwi bo nie jestem targetem ;).
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

A ja lubiłem czasem obejrzeć Da Vinci ale jego brak na pewno nie będzie powodem do wielkiego niezadowolenia. Choć jak znam życie to zaraz odezwą się kolejni "stale narzekający". Ciekaw jestem co dostaniemy w zamian? Bo to że platforma zmienia się to widać.
Co do kanałów dziecięcych to jest teraz cbeebies a to lubiany przez dzieciaków kanał.
Awatar użytkownika
Anoda
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 sty 2011, 18:43

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anoda »

Trudno powiedzieć, że to w zamian za DaVinci ale mamy nowy kanał National Geographic, mnie to cieszy bo bardziej interesuje mnie taki kanał niż DaVinci. A wcześniej dołożyli pakiet BBC- co też jest na plus. Czasem lubię obejrzeć Top Gear czy programy dokumentalne na BBC Knowledge. Np w kwietniu ma się rozpocząć seria Dzieje religii chrześcijańskiej- zobaczymy, co to.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Kobieta ogląda "Top Gear"? :) No, no, no...
Jakiś dzień, dwa temu wypłynęła informacja o planie aby do końca 2011 nka miała 30 kanałów HD. Licząc tvp1+1 mamy 26 tak? A co do NG HD, to pamiętam jak wielu internautów uważało info o dołączeniu tego kanału jako prima aprilisowy żarcik. A tu proszę. A co sądzicie o obecnych promocjach? Skusilibyście się?
Awatar użytkownika
Anoda
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 sty 2011, 18:43

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anoda »

Na pewno nie jestem jedyną babą ogladającą Top Gear- choć muszę przyznać, że oglądam głównie ze względu na sposób prowadzenia programu :). Co do obecnych promocji średnio się orientuję, wiem tylko, ze jest oferta dla przechodzących z innych platform- 3 miesiące bez abonamentu- akurat znajomi zastanawiają się, czy nie skorzystać. Ja bym się może raczej zastanawiała nad multiroomem ale to dopiero jak się nam będzie umowa kończyć.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

http://media2.pl/media/77905-kanaly-pol ... zji-n.html - 10 kanałów Polsatu dołączy do n. Oczywiście w tej dziesiątce nie ma kanałów sportowych, ale to żadne zaskoczenie.
2009-2021
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

http://satkurier.pl/news/65591/10-kanal ... u-w-n.html

Już od 6 maja Polsaty w n-ce, w tym nawet Polsat HD! Ciekawe, czy w CP znajdzie się TVN HD (wymiennie za Polsat HD).
Awatar użytkownika
Anoda
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 sty 2011, 18:43

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anoda »

Szczerze mówiąc nie bardzo mnie interesuje, czy w CP pojawią się tefałeny ;). A jakoś szczególnie mi kanałów polsatu w n-ce nie brakowało, no ale jeśli dołączą to ok. Ciekawe, co będzie na polsat film, mam nadzieję, że będą tam filmy na poziomie a nie tylko "hity" kinowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości