n - telewizja nowej generacji (2006-2013)

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nomik »

shipus pisze:Faktycznie, n-magazyn jest przydatny wszystko masz tam kawa na ławę co i gdzie. Wcześniej to ciągle skakałem po kilku stronach by ogarnąć całość.
No dokładnie.
Zreszta ja sam codziennie jestem na stronie n.pl
chociazby po to zeby sobie sprawdzic co w danym dniu bedzie na nFilmie.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Oj co to nie, na takie co dzienne odwiedziny to ja jestem zbyt leniwy. Lubię mieć podane na tacy - najlepiej to jakby mi wysyłali takie niusy na komórkę chociaż z drugiej strony, pewnie z biegiem czasu drażniła by mnie ilość takich wiadomości. Pozostanę przy n-magazynie i newsletterze.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nomik »

shipus pisze:Oj co to nie, na takie co dzienne odwiedziny to ja jestem zbyt leniwy. Lubię mieć podane na tacy - najlepiej to jakby mi wysyłali takie niusy na komórkę chociaż z drugiej strony, pewnie z biegiem czasu drażniła by mnie ilość takich wiadomości. Pozostanę przy n-magazynie i newsletterze.
No w sumie to nie jest wcale taki zły pomysł z tymi newsami na komórke.
Ale z drugiej strony - to naprawde nie jest jakies uciazliwe kiedy mozesz sobie sprawdzic nowosci filmowe.
A jesli chodzi o LM to tutaj tez dzisala specjalna grupa na FB.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

No i jak podają media w maju powiększa się w końcu liczba dostępnych kanałów HD: BBC HD, FoxLife HD oraz TVN HD+1. Chyba najciekawszy z tych wszystkich jest FoxLife HD - a to ze względu na seriale. Jak dla mnie zbędny jest Tvn hd+1, skoro ma być to samo co na tvn HD. Ale dobrze, że w końcu się ruszyło byle więcej.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nomik »

shipus pisze:No i jak podają media w maju powiększa się w końcu liczba dostępnych kanałów HD: BBC HD, FoxLife HD oraz TVN HD+1. Chyba najciekawszy z tych wszystkich jest FoxLife HD - a to ze względu na seriale. Jak dla mnie zbędny jest Tvn hd+1, skoro ma być to samo co na tvn HD. Ale dobrze, że w końcu się ruszyło byle więcej.
No własnie, o co chodzi z tym kanałem TVN HD+1?
Bo jaki jest sens jego wprowadzania skoro jeden juz jest...
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Trochę doczytałem i jednak stwierdzam, że takie kanały ( z przesuniętym programem +1h) to standard np. uk. Zatem wprowadzenie takiego kanału jest, że tak nazwę "europejskie". ;) Jak się to sprawdzi na naszym rynku czas pokaże, w innych krajach się sprawdza. Po drugie nie każdy z nas ma przecież dekoder z twardzielem.
Awatar użytkownika
Honzikns
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 29 lis 2007, 9:33
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Honzikns »

Mnie osobiście TVN HD+1 podoba się. Już parę razy nie zdążyłem oglądnąć tego co chciałem i na tym kanale mogłem na spokojnie z godzinnym opóźnieniem zobaczyć. Trzeba się do tego kanału przyzwyczaić.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Tak jak pisałem, zanim się zacznie narzekać to warto się zastanowić. W moim przypadku nie będzie to kanał, z którego będę nagminnie korzystał - mam nagrywarkę, ale np. mój kolega z pracy jest zadowolony i to on w sumie mnie przekonał do użyteczności tego kanału. A jak wam się podobają pozostałe dwa kanały?
Awatar użytkownika
wally
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2009, 10:38

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wally »

W pierwszym momencie tez myslałem ze ten kanał jest bez sensu ale teraz powiem Wam ze nawet często z niego korzystam. Jak widze ze film juz trwa i jest np z 40 - 50 minut to sobie od razu przełączam na ten anał TVN HD +1 . CHce zaznaczyć że mam czarnego boxa dlatego wydaje mi sie ze oprócz tego że ten kanał jest dla osób które nie mają nagrywarki ale tez przyda się mimo wszystko dla "spóźnialskich" i "zapominalskich" .

A co myślicice o BBC HD :) Wypas nie?
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Ja akurat kanał BBC znam, więc nie narzekam. A słyszałem już opinie, że są tam słabe pod względem merytorycznym i tendencyjne. Ale z takimi problemami (opiniami) spotyka się większość stacji. Osobiście cieszę się z kolejnych kanałów HD.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cargo »

Jeszcze za bardzo nie mogę się wypowiedzieć na temat BBC, ale zaglądam czasami na tą stację i jak na razie nie mam zastrzeżeń. Bardzo mnie to cieszy , że oferta enki jest cały czas poszerzana.
First
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 18 cze 2010, 11:28

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: First »

Nowości do oglądania może w nowych telewizorach:
do kupienia w naprawdę niskiej cenie na:
http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=8704
-wystarczy zalogować się (podać adres itp) na powyższej stronie,
i mieć konto w banku z możliwością przelewu
finwe
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 07 kwie 2010, 11:23

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: finwe »

BBC HD to świetna okazja do osłuchania się z żywym brytyjskim akcentem. Nie dość że można się go nasłuchać to jeszcze obejrzy się brytyjskie kino - które jest całkiem niezłe, choć humor brytyjski jest specyficzny.
Awatar użytkownika
wally
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2009, 10:38

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wally »

Mogliby od przyszłego roku dodać jeszcze jakieś inne kanały BBC i najlepiej żeby od razu w jakości HD :) zresztą tak sobie myślę że teraz to kanał bez HD to własciwie nie ma większego sensu.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Teraz jest takie parcie na kanały jakości HD, więc może coś jeszcze w tym roku nam sprezentują. Odnośnie BBC, to na samaym początku nie korzystałem z tego kanału ale jak to zauważyliście, idealnie nadaje się na osłuchanie z angielskim. A które kanały BBC wam się marzą?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości