Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

ratel
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2011, 15:32

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: ratel »

Piszę ten post jako ostrzeżenie dla wszystkich przyszłych użytkowników Cyfry+ przed chamskimi praktykami Cyfry+.
Cyfrę+ mam już długo, myślę że zbierze się jakieś 10 lat. Problemy zaczęły się jak jakieś pół roku temu postanowiłem zmienić pakiet komfortowy na powitalny (ten najniższy). Przez następne trzy dni miałem PIĘĆ telefonów z jakimiś durnymi promocjami żebym tylko wrócił do pakietu komfortowego. Oczywiście już w pierwszej telefonującej osobie wyjaśniłem że nie zamierzam tego zrobić i POPROSIŁEM ŻEBY WIĘCEJ NIE DZWONIŁA Z ŻADNYMI PROMOCJAMI. W kolejnych rozmowach nie pomagało proszenie i straszenie - dzwoniący byli jak hieny (albo pijawki) i nie docierały do nich argumenty że KLIENT NIE ŻYCZY SOBIE TELEFONÓW Z CYFRY+. W końcu w piątym telefonie powiedziałem że nagrywam rozmowę i jeśli jeszcze raz do mnie zadzwonią z promocją to spotkamy się w sądzie i opiszę ich działania nękające klientów w internecie - I POPROSIŁEM O WYKASOWANIE MOJEGO NUMERU Z ICH BAZY DANYCH. Pomogło na kilka miesięcy. Wczoraj znowu zadzwonił jakiś idiota z promocją. Ponieważ mam już tego dosyć - w końcu jest to mój prywatny telefon i mogę sobie nie życzyć żeby jacyś idioci co chwila mi dzwonili z reklamami - udałem się do punktu gdzie kupując cyfrę jak ostatni głupek podałem swój numer telefonu. Okazało się że pani w punkcie CYFRY nie może dokonywać żadnych zmian - pewnie nie byłem pierwszy;) - i podała mi numer do infolinii. Oczywiście na infolinię nie dodzwoniłem się, ALE MUSIAŁEM WYSŁUCHAĆ ICH REKLAMĘ O PROMOCJACH, którą każdy musi wysłuchać jeśli chce cokolwiek załatwić przez infolinię - KOLEJNE CHAMSTWO CYFRY+.

Opisuję całą sprawę w internecie ku przestrodze innych - a może dzięki temu cyfra+ przestanie nękać telefonami z promocjami innych klientów.

PODSUMOWANIE - jeśli kupujesz cyfrę+ i nie chcesz potem ustawicznego nękania telefonami z promocjami - NIE PODAWAJ SWOJEGO NUMERU TELEFONU.
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: maqs6 »

numer Telefonu trzeba podać, swój numer telefonu - to już niekoniecznie;)
ciiekawy
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 05 sty 2011, 2:50

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: ciiekawy »

ratel pisze:Piszę ten post jako ostrzeżenie dla wszystkich przyszłych użytkowników Cyfry+ przed chamskimi praktykami Cyfry+.
Cyfrę+ mam już długo, myślę że zbierze się jakieś 10 lat. Problemy zaczęły się jak jakieś pół roku temu postanowiłem zmienić pakiet komfortowy na powitalny (ten najniższy). Przez następne trzy dni miałem PIĘĆ telefonów z jakimiś durnymi promocjami żebym tylko wrócił do pakietu komfortowego. Oczywiście już w pierwszej telefonującej osobie wyjaśniłem że nie zamierzam tego zrobić i POPROSIŁEM ŻEBY WIĘCEJ NIE DZWONIŁA Z ŻADNYMI PROMOCJAMI. W kolejnych rozmowach nie pomagało proszenie i straszenie - dzwoniący byli jak hieny (albo pijawki) i nie docierały do nich argumenty że KLIENT NIE ŻYCZY SOBIE TELEFONÓW Z CYFRY+. W końcu w piątym telefonie powiedziałem że nagrywam rozmowę i jeśli jeszcze raz do mnie zadzwonią z promocją to spotkamy się w sądzie i opiszę ich działania nękające klientów w internecie - I POPROSIŁEM O WYKASOWANIE MOJEGO NUMERU Z ICH BAZY DANYCH. Pomogło na kilka miesięcy. Wczoraj znowu zadzwonił jakiś idiota z promocją. Ponieważ mam już tego dosyć - w końcu jest to mój prywatny telefon i mogę sobie nie życzyć żeby jacyś idioci co chwila mi dzwonili z reklamami - udałem się do punktu gdzie kupując cyfrę jak ostatni głupek podałem swój numer telefonu. Okazało się że pani w punkcie CYFRY nie może dokonywać żadnych zmian - pewnie nie byłem pierwszy;) - i podała mi numer do infolinii. Oczywiście na infolinię nie dodzwoniłem się, ALE MUSIAŁEM WYSŁUCHAĆ ICH REKLAMĘ O PROMOCJACH, którą każdy musi wysłuchać jeśli chce cokolwiek załatwić przez infolinię - KOLEJNE CHAMSTWO CYFRY+.

Opisuję całą sprawę w internecie ku przestrodze innych - a może dzięki temu cyfra+ przestanie nękać telefonami z promocjami innych klientów.

PODSUMOWANIE - jeśli kupujesz cyfrę+ i nie chcesz potem ustawicznego nękania telefonami z promocjami - NIE PODAWAJ SWOJEGO NUMERU TELEFONU.
To zrób tak.

Zakładam,że dzwonią do ciebie na komórke, tak ?

Przenieś numer do PLAY bo jak ktoś dzwoni do tej sieci płaci najdrożej :).

Jak zadzwoni do ciebie jakiś konsultant Cyfry+ wypytuj go o wszystkie szczegóły, o szczegóły szczegółów, drąż, przeciągaj rozmowe tak,żeby sam doszedł do wniosku,że chcesz sobie pogadać, a nie skorzystać z droższej oferty, jak zazdzwoni ktoś jeszcze raz rób to samo :).

Po jakimś czasie jak się Cyfra+ opamięta na jakie koszty się naraża i,że to nic nie daje bo klient nie zmieni pakietu to konsultanci sami przestaną dzwonić :).
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: maqs6 »

w międzyczasie powie "tak" i włączą mu jakąś "promocję";)
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: Crump »

Tak bo w call center przy milionach polaczen mysla jedynie czy klient nie jest w play bo tam nie zadzwonimy:D A jak jeszcze nei tak dawno rozmowy byly po 1,20 dla normalnych uzytkownikow a nie jak teraz po 29gr to reklam nie bylo? A moze call center dziala po playu i ma do play za darmo nie pomyslales o tym?:o
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: maqs6 »

korzystają ze strony wjakiejsieci.pl i widzą jaka sieć i z tej samej dzwonią - nie bójcie się - za połączenia płacą marne grosze albo nawet wcale. Prawie zawsze dzwonią z zastrzeżonych, tylko jak klient ma blokade na zastrzezoneto dzwonią z uaktywwnionym numerem
ciiekawy
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 05 sty 2011, 2:50

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: ciiekawy »

maqs6 pisze:korzystają ze strony wjakiejsieci.pl i widzą jaka sieć i z tej samej dzwonią - nie bójcie się - za połączenia płacą marne grosze albo nawet wcale. Prawie zawsze dzwonią z zastrzeżonych, tylko jak klient ma blokade na zastrzezoneto dzwonią z uaktywwnionym numerem
a z jakiego numeru dzwonią jeśli klient ma blokade na zastrzeżone numery - dzwonią z jednego numeru z tak zwanej bramki,że klientowi zawsze wyświetla się jeden numer czy dzwonią z różnych numerów ?
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: maqs6 »

z różnych numerów - prawdopodobnie jednorazowe startery - ale cóż opłaca im się, za zwerbowanego klienta przez telefon kase z tego mają, nie uda się tego to karte zawsze można wykorzystać dzwoniąc do innego.
kaeres
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2010, 9:15

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: kaeres »

Na prawdę nie potrafisz odłożyć słuchawki gdy tylko się przedstawi ?
Nie brandzluj się tylko zlej ich.
zamulek
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 22 gru 2009, 15:44

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: zamulek »

wpisz numer z którego dzwonią i nawet nie odbieraj, to moja metoda :)
shark
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2010, 18:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: shark »

Możesz zablokować połączenia przychodzące z tego numeru ;)

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w Sony Ericssonie mam możliwość utworzenia grup i mogę ustawić, tak aby połączenia przychodzące z poza niej zostały automatycznie odrzucone. To jest dobry sposób ale sprawdza się tylko na telefonie do użytku prywatnego.
Blog o e-marketingu i SEO
Aktualności i porady komputerowe - Portal IT
Sterowniki - Forum IT
Dewastator
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 07 lut 2010, 13:20

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: Dewastator »

Ciekawe jak się będzie miała ta nowa ustawa o nękaniu, bo to faktycznie jest przerażające ile razy trzeba odmawiać tym natrętom
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
DAN-SAT
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2011, 10:00

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: DAN-SAT »

Zawsze można poprosić o wykreślenie numeru z bazy danych
Obrazek

mój pakiet w Cyfrze+ - Canal+ + Optimum HD + HBO HD = 38,40zł
niania
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2011, 23:12

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: niania »

byleby przy nastepnym kontakcie z call center znowu im nie podawac :) a tak wogóle to konsultant dzwoni tam gdzie nr wybiera komputer a przedstawic oferte musi bo za to ma płacone
Dewastator
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 07 lut 2010, 13:20

Nękanie użytkowników telefonami z promocjami przez CYFRĘ+

Post autor: Dewastator »

Nawet jeśli ktoś nie podaje numeru a tylko zadzwoni o coś zapytać to oni sami go zapisują. I jak się później dzwoni to od razu wiedzą kto dzwoni. Ja nie musiałem podawać nawet numeru abonenta
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości