"n" na kartę - nowość!

Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

"n" na kartę - nowość!

Post autor: Mocny FULL »

Telewizja "n" wprowadza na rynek nową ofertę pre-paid pod nazwą - "n na kartę", zapewniając dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, w tym aż 12 w jakości HD oraz regularnego serwisu nShow3D nadawanego w technologii 3D.
Obrazek
Obrazek

Więcej info znajdziesz tutaj

Przyznam, że takiej oferty ze strony n-ki się nie spodziewałem, chyba zainwestuję :cool:
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Zyga
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2011, 20:19

"n" na kartę - nowość!

Post autor: Zyga »

I po co inwestować przecież tą samą ofertę ma TNK HD.

@Mocny FULL, przeczytaj co pisze małym druczkiem "Kanały dostępne w Pakiecie Bez Opłat aktywnym dla Użytkowników każdorazowo przez okres 1 miesiąca po wygasnięciu dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładowywał"

A w TNK HD ten okres to 12 miesięcy.

Ciekawe, ile osób przejdzie z TNK HD do N na kartę.
Obrazek

14.10.2011 20:30 T-Mobile Ekstraklasa - 10.kolejka: Lech - Korona 1:0
20.10.2011 19:00 UEFA Liga Europejska - Faza grupowa: Wisła - Fulham
20.10.2011 21:00 UEFA Liga Europejska - Faza grupowa: Rapid - Legia
21.10.2011 18:00 T-Mobile Ekstraklasa - 11.kolejka: Zagłębie - Korona
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

"n" na kartę - nowość!

Post autor: backstage »

z tego co wiem to "TNK" i "n na kartę" to jedno i to samo (ta sama cena, te same kanały, identyczne dekodery i obie należą do grupy ITI)...
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

"n" na kartę - nowość!

Post autor: Mocny FULL »

Dlatego "TNK HD" wkrótce przestanie istnieć, zastąpi ją "n na kartę".
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

"n" na kartę - nowość!

Post autor: Crump »

destin6 pisze:z tego co wiem to "TNK" i "n na kartę" to jedno i to samo (ta sama cena, te same kanały, identyczne dekodery i obie należą do grupy ITI)...
Cena nie jest ta sama bo w tnk hd miales 12 miesiecy darmowy pakiet podstawowy a tu masz tylko miesiac wiec zmuszaja cie do doladowania, tam nie musiales tego robic. Kanaly tez nie te same bo doszedl polsat a co za tym idzie jesli musieli zmienic 'nazwe' na n na karte zeby dac polsat tzn ze polsat nie wejdzie do tnk hd ani tnk sd a wiele osob na to liczylo. Nabijaja troche ludzi w butelke ze swoimi 'promocjami' i 'nowymi' markami eh
baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

"n" na kartę - nowość!

Post autor: baku »

"Ciekawe, ile osób przejdzie z TNK HD do N na kartę."

według mnie sporo, szczególnie że wiele osób nie chce być uzależniona abonamentem. Tak jak ja. Wole prepaidy bo mogę kontrolować wydatki.

teraz 3 miesiące w gratisie na start. Więc biorąc to pod uwagę to dobra oferta i konkurencyjna.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

"n" na kartę - nowość!

Post autor: Mocny FULL »

Chyba ile osób przejdzie z "n-ki" do "n na kartę", oto ci chodziło?
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

"n" na kartę - nowość!

Post autor: Nomik »

baku pisze:"Ciekawe, ile osób przejdzie z TNK HD do N na kartę."

według mnie sporo, szczególnie że wiele osób nie chce być uzależniona abonamentem. Tak jak ja. Wole prepaidy bo mogę kontrolować wydatki.

teraz 3 miesiące w gratisie na start. Więc biorąc to pod uwagę to dobra oferta i konkurencyjna.
Mysle ze telewizja na karte bardziej jest popularna w małych miejscowościach i na wsiach.Tam ludzie nie musza miec 100 kanałów,wystarczy im kilka podstawowych.Inaczej jest w miescie.
baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

"n" na kartę - nowość!

Post autor: baku »

Nomik pisze:
baku pisze:"Ciekawe, ile osób przejdzie z TNK HD do N na kartę."

według mnie sporo, szczególnie że wiele osób nie chce być uzależniona abonamentem. Tak jak ja. Wole prepaidy bo mogę kontrolować wydatki.

teraz 3 miesiące w gratisie na start. Więc biorąc to pod uwagę to dobra oferta i konkurencyjna.
Mysle ze telewizja na karte bardziej jest popularna w małych miejscowościach i na wsiach.Tam ludzie nie musza miec 100 kanałów,wystarczy im kilka podstawowych.Inaczej jest w miescie.
oj już nie przesadzajmy z tym że mają mniejsze wymagania. Mają podobne. Ale nie każdy chce się wiązać na stałe rachunkami. Różne ludzie mają powody i to dla nich jest adresowane. Szczególnie że właśnie na wioskach nie ma punktów sprzedaży więc łatwiej zakupić taki pakiet startowy.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

"n" na kartę - nowość!

Post autor: Mocny FULL »

W środę (17 sierpnia 2011 roku) na rynku pojawił się nowy zestaw Telewizji "n" na kartę. W cenie 299 zł użytkownik otrzymuje na własność dekoder ITI-2849ST (odbiór kanałów satelitarnych i naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T) oraz dwumiesięczny dostęp do "rozrywki w HD".
Dołączą również dwa kanały: Romance TV HD i TVP1 (pseudo) HD.

Lista kanałów:
- Pakiet Domowy HD: TVN, TVN HD, TVN HD+1, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN CNBC, TVN 7, TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP Info, TVP Sport, Discovery Channel, Religia.TV, TV4, Kino Polska, Disney Channel, Disney XD, AXN, Wojna i Pokój, Eska TV, Eurosport, nSport, Orange sport info, TVP Serial, Polsat. Cena: 19,90 zł miesięcznie
- Pakiet Premium HD: TVP HD, nSport HD, Romance TV HD, Eurosport HD, MGM HD, Animal Planet HD, Disocvery Showcaes HD, Nat Geo Wild HD, MTVN HD, BBC HD, FilmBox HD, nShow 3D. Cena: 19,90 zł miesięcznie, należy posiadać Pakiet Domowy HD.
- Pakiet bez opłat: (dostępny dla użytkowników każdorazowo przez okres 1 miesiąca po wygaśnięciu pakietów płatnych.): TVN HD, TVN, TVP1, TVP2, TVN7, Religia TV.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

"n" na kartę - nowość!

Post autor: baku »

Pojawił się nowy starter Smart HD w cenie 99 zł wraz z dostępem do pakietu przez 3 miesiące. Karta działa na dowolnym tunerze satelitarnym wyposażonym w czytnik kart obsługujący system dostępu warunkowego Conax.

Więcej tutaj http://media2.pl/media/96881-n-na-karte ... tkich.html
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości