Liga włoska w telewizji N

baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

Liga włoska w telewizji N

Post autor: baku »

No i stało się - nie TVP, nie Cyfra+, a Platforma N zdobyła prawa do transmisji meczy ligi włoskiej.
Bardzo się cieszę, że liga włoska będzie dostępna na platformie n. Dzięki temu kibice i sztab trenerski reprezentacji Polski będą mogli często oglądać mecze z moim udziałem – mówi Kamil Glik, obrońca FC Torino.
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2006, 8:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Liga włoska w telewizji N

Post autor: mir123bych »

Ta liga włoska wchodzi w skład ligi europejskiej?

Bo ja wyczytałem, że w 2012/13, 2013/14 i 2014/15 kibice będą mogli śledzić najciekawsze spotkania Ligi Europejskiej UEFA oraz Ligi Mistrzów. To jedno i to samo?
Kiedyś uczyłem się chodzić, teraz latać...
baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

Liga włoska w telewizji N

Post autor: baku »

mir123bych pisze:Ta liga włoska wchodzi w skład ligi europejskiej?

Bo ja wyczytałem, że w 2012/13, 2013/14 i 2014/15 kibice będą mogli śledzić najciekawsze spotkania Ligi Europejskiej UEFA oraz Ligi Mistrzów. To jedno i to samo?
A to swoją drogą że będą transmitować też i te mecze. Jak dla mnie nPremium przegania Polsat sport jeśli chodzi o rangę imprez.

Dziś mecz Ac Milan i Inter Mediolan. Można to porównać do derb Polonii i Legii tylko w trochę większej skali. :)
baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

Liga włoska w telewizji N

Post autor: baku »

aha.. w ogóle po podłączeniu dekodera do Internetu.masz ligę europejską i ligę mistrzów w N za darmo bez oplat.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości