National Geographic

Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Zgor pisze:Konstanty Gebert też nie jest, ale w niczym to nie przeszkadzało żeby za takiego robił w tym pseudodokumencie
:D




Znalazła się stacja, która wyemituje 'Anatomię upadku'.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Vernon
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 28 sty 2013, 19:56
x 2
x 2

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vernon »

pavl6 pisze:PS: Warto zauważyć, że np. w filmie jest podana wartośc 11,0 m, jako wysokość ścięcia brozy przez skrzydło, gdy tymczasem w rapocie Millera jest podana wartośc 5,1 m.
Wartość 11 m nie dotyczy brzozy tylko uderzenia w pierwsze drzewo, w filmie podają prawidłową wartość dotyczącą brzozy (5 m).
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

W takim razie przepraszam za zamieszczenie błędnej informacji.
Vernon
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 28 sty 2013, 19:56
x 2
x 2

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vernon »

@pavl6 Co do filmu paralotniarza, to jeśli brzoza ścięła skrzydło, to wydaje mi się, że drzewa rosnące dalej nie musiały zostać ścięte.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Tupolew to nie "drzwi od stodoły". Samolot oprocz jednego szkrzydła ma jeszcze... drugie (i jeszcze kadłub). PS: Ktoś wypunktował 27 merytorycznych błędów filmu: http://sed3ak.salon24.pl/482456,smierc- ... ch-klamstw Ja bym tylko punkt 11 pominął, bo nie mam informacji o zarejestrowanych awariach w samolocie na kilka sekund przed upadkiem, ale mogłem o tym zapomnieć, albo po prostu ominąć kiedyś takie informacje.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

wirtualnemedia.pl/artykul/rekord-nation ... prezydenta - jak można się było spodziewać, film obejrzała w National Geographic rekordowa liczba, bo prawie 2 mln widzów w gr. 4+, dając tym samym NGC w czasie emisji filmu trzecie miejsce w rynku, przed TVP1 i TVP2.
2009-2021
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michas1992 »

Według mnie ten film nic nowego nie wnosi do sprawy, a jedynie jest powieleniem raportów komisji Millera i Anodiny z MAK-u
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

No, i o to chodziło. :) NGC nie zamierzał powoływać swojej komisji i prowadzić własnego śledztwa. :)
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Nie poruszylismy w tym temacie (być może ktoś jedynie o tym wspomniał) ciekawostki - a mianowicie film "Śmierć prezydenta" nie był przerywany reklamami. To ciekawe, bo właściciel stacji stracił okazję zysku finansowego na tej produkcji (bez reklam jest tylko rozgłos) i, gdybym ja był właścicielem NGC to odpowiedzialnego za taką sytuację w polskiej wersji stacji wywaliłbym na bruk ;).
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

Coraz bardziej mnie zaskakujesz. Wczoraj byłeś ekspertem od wypadków lotniczych, a dziś strategiem od reklam. :D
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Mistrzu, a ty na jakiej podstawie wypowiadasz się na forum o mediach? Masz jakieś zaświadczenie, że jesteś ekspertem medialnym? A tak na poważnie - tylko debil nie wie, że jak są reklamy to jest kasa, jak nie ma reklam to nie ma kasy, a ja ewidentnie debilem nie jestem.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Reklamy w czasie emisji tego dokumentu w kraju, którego on dotyczy, byłyby co najmniej nietaktem, o ile w ogóle reklamodawcy chcieliby w jego trakcie reklamować swoje produkty.
A o finanse stacji się nie martw - NG bez problemu zarobi na emisji w innych krajach.
2009-2021
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

No tak, to najlepsze wyjaśnienie. Choć w sumie ja bym reklam nie uznał w tym przypadku za nietakt, bo rozumiem (już), że to jedyne źródło dochodów, a telewizja jest przede wszystkim biznesem, ale właściciele stacji mogli się obawiać złego odebrania emisji reklam w trakcie tego programu. Czyli da się porozmawiać na temat tego fimu bez ataków osobistych :D.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

pavl6 pisze:Mistrzu, a ty na jakiej podstawie wypowiadasz się na forum o mediach? Masz jakieś zaświadczenie, że jesteś ekspertem medialnym?
Nie mam, Ty też nie masz, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie podważam kompetencji ludzi pracujących w mediach. :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

National Geographic Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

pavl6 pisze:To ciekawe, bo właściciel stacji stracił okazję zysku finansowego na tej produkcji (bez reklam jest tylko rozgłos) i, gdybym ja był właścicielem NGC to odpowiedzialnego za taką sytuację w polskiej wersji stacji wywaliłbym na bruk ;).
Ale taka może być strategia działania NGC na rynkach lokalnych, tym bardziej, że dostajemy w pełni spolszczoną wersję programów, nawet z polskimi napisami i grafikami - co na Discovery jest np. niespotykane. Druga sprawa - to kanał płatny, więc nie upadną z braku kilku bloków reklamowych. Program ma być powtarzany i w pewnym momencie reklamy mogą do niego wejść.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Walt Disney Company”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości