Eurosport 1 / Eurosport 2

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
okon247
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2018, 15:02

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: okon247 »

Czyli na żywo konkurs Rudziński komentował na Eurosporcie 1, a teraz powtórki Pindera International? Jaki sens wciskać Pindera, jeśli mam Eurosport do Polski?

1. Polskie znaki!
2. Wielka litera!
3. Przecinki i w ogóle znaki!
4. Następnym razem będzie ostrzeżenie! To nie czat, a forum dyskusyjne
FinalAnswer98
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak widać stacja stawia na kolejne rozszerzenia swojej bogatej oferty. Od środy eliminacje do głównej drabinki AO, losowanie, a sam turniej, to ok. 300 godzin live.
Alek1224
Thinker
Posty: 5531
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 518

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

U mnie w Vectrze pojawiły się kanały Eurosport 1,2,3,4 i 5. Jest na nich nadawana plansza o starcie 9 lutego.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe, z tymi kanałami, ale może to będzie płatna dodatkowa oferta.

Ponadto potwierdzono, że :
Igrzyska olimpijskie skomentują uznani eksperci i komentatorzy Eurosportu m.in. biathlonowy duet Tomasz Jaroński - Krzysztof Wyrzykowski, czy specjaliści od skoków narciarskich - Igor Błachut i Marek Rudziński. W Pjongczangu pracował będzie także Kacper Merk, który oprócz komentowania biegów narciarskich będzie pełnił funkcję jednego z reporterów. Do Korei Południowej pojedzie kilkanaście osób z polskiej redakcji Eurosportu, a kolejnych kilkadziesiąt będzie zaangażowanych w obsługę igrzysk w Warszawie i Paryżu. W sumie stacja wyśle do Korei ok. 1000 osób z całej Europy.
Ewa Stoch będzie przygotowywać materiały o Korei i całej otoczce igrzysk, a
Krzysztof Gonciarz, jeden z czołowych polskich youtuberów będzie podczas igrzysk olimpijskich tworzył relacje wideo z Korei Południowej, dostarczając widzom Eurosportu unikalne treści. Znany podróżnik i vloger od kilku lat na stałe mieszka w Japonii i przemierza całą Azję, odkrywając jej nieznane aspekty. Na miejscu będzie tworzył treści wideo wraz ze swoją współpracowniczką, znaną youtuberką - Kasią Mecinski.

W trakcie igrzysk olimpijskich Eurosport będzie produkował wiele materiałów wideo na potrzeby strony eurosport.interia.pl oraz aplikacji mobilnej Eurosportu. Dedykowane digitalowi treści będzie dostarczał specjalny reporter w Pjongczangu - Łukasz Przybyłowicz.
https://media2.pl/media/147885-Pyeongch ... rtami.html
Dark777
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2010, 19:50

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dark777 »

http://programtv.naziemna.info program na 8 i 9 lutego
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Eurosport zdecydowanym liderem kanałów sportowych, udział w 2017 roku wyniósł 0,58 proc. W porównaniu do poprzedniego roku zwiększył się aż 23,40 proc.

http://[link zakazany]/artykul/eu ... ven-sports
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

I okazało się, że Discovery jednak umie robić kanały sportowe. Eurosport ostatnio się stara, co widać po "polonizacji" ramówki na czas Igrzysk. ES pokazuje też, że da się mieć widownię bez posiadania praw piłkarskich z absolutnego topu, choć myślę, że i to się niedługo zmieni. Trzeba mieć na uwadze, że Eurosport 2 dużo stracił, ale nie ma się dziwić, skoro głównym elementem jego ramówki była Bundesliga.
Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Choćby jak się porówna pokazywanie turnieju Wielkoszlemowego tu, a w PS, to bez porównania, choć Polsat ma więcej kanałów, jest to robione dużo gorzej i niewielu dobrych komentatorów tenisa.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Maciej Bydliński z marszu został komentatorem i wymiata, komentuje prawie wszystkie konkurencje alpejskie, a wczoraj nawet ski cross. Słucha się go mega fajnie, merytorycznie, duże brawa, oby został na dłużej, choć pewnie będzie miał wiele propozycji. Generalnie wśród komentatorów alpejskich jest urodzaj tych dobrych, jedynym słabym punktem jest pan Urbanowicz, nie wiem po co go trzymają. Ale ogólnie transmisje alpejskie w Eurosporcie to sama przyjemność słuchać. Zimą 2 kanały to nawet mało, jest mega wypełniony grafik, który się zazębia, ale trzeba powiedzieć, że starają się pokazać jak najwięcej, nawet jak nie na żywo i nawet te mniej popularne konkurencje.
brigus
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 03 gru 2015, 16:22
x 20

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brigus »

Ja tam lubię specyficzny styl Urbanowicza. Bydliński jest dobry jako komentator ale jeszcze musi się trochę wyrobić. Ciekawi mnie czy Eurosport wyśle do Korei komentatorów alpejskich? W komunikacie nic na ten temat nie padło.
mrc5
Obserwator
Posty: 570
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:46
Lokalizacja: Warszawa
x 5
x 41

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mrc5 »

Wysyłanie prezenterów do Paryża mimo posiadania przez Discovery 100% profesjonalniej telewizji w Polsce wpisuje się w brak zrozumienia dla polskich realiów przez zachodnich managerów. Boją się, że Jaroński z Wyrzykowskim zagadają reklamy jak playout będzie w Warszawie (wiem o sprawach koncesyjnych...)?
Samo emitowanie obcych reklam przez wiele lat pewnie zniechęciło wielu widzów do oglądania transmisji na tym kanale. Do niedzielnego kotleta przy obiedzie głupio było tego słuchać z rodziną.
Ciekawe ilu widzów Eurosport traci pokazując podpis "LIVE" zamiast swojskiego "NA ŻYWO" :lol:
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

Mnie tam prawdę mówiąc nigdy nie przeszkadzały obce reklamy w ES ani "Live" zamiast "Na żywo", ba nawet uważam, że gdyby spolszczyli tą część to już nie było to samo.
Swoją drogą mam cichą nadzieję, że Eurosport po tym sezonie spróbuje wykupić prawa do NBA, mają już takowe na League Passa, więc telewizyjne tylko dopełniłyby całości, bo na C+ nie da się tego oglądać, a Eurosport dobrze radził sobie z rozgrywkami Eurocupu.

Jestem też ciekaw jak będzie wyglądała dostępność tych dodatkowych kanałów. To, że są one tylko na IO i po nich znikną to raczej pewne.
Alek1224
Thinker
Posty: 5531
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 518

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Eurosport oficjalnie zapowiada dodatkowe kanaly: http://satkurier.pl/news/167348/eurospo ... nalow.html
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Takie mam pytanie: czy wykupując Eurosport Player poza polską będę miał możliwość zmienienia komentarza na polski? Ktoś korzystał, ktoś coś wie na ten temat może?
Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A tak skacze Igor Błachut, a komentuje Kamil Stoch :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości