Discovery Channel / Discovery Science / ID

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Discovery Channel / Discovery Science / ID

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Co sądzicie o tych popularnych kanałach?: Discovery,Discovery,Discovery Science,Discovery Civilisation,Discovery Travel & Living ?
Ja uważam,że Discovery to dosyć dobry kanał,czasami znajdzie się tam coś ciekawszego do obejrzenia.
Discovery chce przyciągnąć mężczyzn

Podczas wakacji Discovery Channel chce zachęcić do oglądania swoich programów szczególnie męską widownie. Programy o wynalazkach, motoryzacji oraz nowym technologiom to główne propozycje stacji na tegoroczne lato.


- Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zdecydowaliśmy się stworzyć specjalne popołudniowe pasmo, w ramach którego mogliby znaleźć swoje ulubione programy, którymi się interesują. Dodatkowo takie podejście stwarza wiele ciekawych możliwości reklamodawcom - powiedział Klaudiusz Gomerski, Press and Marketing Manager CE Discovery Networks Poland.

Najważniejsze propozycje Discovery to programy: poświęcony eksperymentom oraz wynalazkom "Brainiac", motoryzacyjne "Superjazda" oraz "Amerykanski hot-rod", a także poświęcone inżynierii, architekturze oraz technologii "Superkonstrukcje" oraz "Niesamowite maszyny".
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

Dla mnie mówiąc delikatnie Discovery ostatnio "zeszło na psy" bo co nie włącze na ten program to ciągle budują chopera(ileż to można ??????????)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To samo mówi mój starszy :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Nie wiem czemu, ale od tąd, jak miałem tv płatną, to zawsze lubiałem ogladać Discovery a zwłaszcza Detektywów sądowych i z akt FBI a detektywów już tak za bardzo nie widzę, tylko "z akt fbi" zostało, ale to jest nie to samo co wcześnniej. Teraz na Discovery oglądam tyko Brainiac za ich pomysłowość i za chomika z Top Gear:)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Podobnie jak moi przedmówcy ja również mam parę zastrzeżeń do tych kanałów:
1. Ilość reklam jest taka jakby kanały utrzymywały się wyłącznie z nich.
2. Liczne powtórki - ja rozumiem że muszą być żeby każdy obejrzał sobie daną pozycję w odpowiednim dla niego czasie - ale co za dużo to niezdrowo.
3. Programy historyczne - w porównaniu z programami autorstwa p. Wołoszańskiego wypadają blado. Parę mapek z zaznaczonymi pozycjami wojsk i przypadkowo dobrane filmy archiwalne, to wszystko uzupełnione beznamiętnym głosem lektora. Czasami można odnieść wrażenie jakby się było na lekcji historii (powszechnej ;) ) prowadzonej w zastępstwie przez nauczyciela W-Fu :P.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Ogólnie podoba mi sie ten kanał Moimi ulubionymi programami są Brainiac, Pogromcy Mitów, Jak to jest zrobione.
Jednak od jakiegoś czasu również obserwuje pogorszenie jego oferty za dużo powtórek i za dużo reklam :mad: Zapewne to rewelacyjne pasmo wakacyjne to będą sem powtórki wiec to będzie jedna wielka klapa
Matiq
VIP Expert
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matiq »

główny program Discovery jest spoko, ciekawe dokumenty pokazane w fajny sposób.
kanały tematyczne Discovery to ciągle te same serie, więc ich prawie nie oglądam
3bit
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2006, 11:33
x 2

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3bit »

A słyszeliście, że od października ma wystartować Discovery HD w polsce?
Prawdopodobnie kanał Discovery Channel w HD pojawi się na polskim rynku już w październiku. Discovery HD najprawdopodobniej pojawi się w ofercie programowej nowej platformy grupy ITI. Od 1 października ma ruszyć pierwsza produkcja w HD – cykl podróżniczy Atlas HD.

Na zlecenie Discovery Networks powstaje film dokumentalny „Solidarność, początek rewolucji”. Ma on być wyemitowany na kanale Discovery HD w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 2006 roku. Emisja oczywiście w Discovery HD.

Kanał Discovery HD Deutschland w wysokiej rozdzielczości jest dostępny w DVB-S2/MPEG-4 w ofercie niemieckiej i austriackiej Premiere HD z Astry 19,2E z 11,914 H. Jest też Discovery HD UK w brytyjskim pakiecie Sky HD (DVB-S2/MPEG-4) z satelity Astra 2B - 28,2E z 12,324 V - tu jest kodowany w NDS.

Discovery HD nadaje również w Kanadzie i USA.

Pojawienie się Discovery HD w Polsce zapewne zainteresuje posiadaczy telewizorów HD Ready o najwyższej rozdzielczości.
Źródło: satkurier.pl
reyden

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: reyden »

A mnie Brainiac dobija - widac w jakim kierunku idzie Discovery .

Co prawda ma dużo innych programów - jedne lepsze , jedne gorsze .

Tych gorszych jest coraz więcej , dobre programy zajmują coraz mniej czasu .

A co do programów historycznych to faktycznie do programów p. Wołszańskiego się nie umywają .
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Moim zdaniem Brainiac jest niezły. Jak tylko natrafiam na ten program to go oglądam ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

Krótko i na temat:
"Brainiac" ma tyle wspólnego z programem popularnonaukowym, co disco polo z muzyką klasyczną.
TOMIK

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TOMIK »

Discovery było i jest w porządku. Ja jestem zafascynowany glownie kanalem Science, gdzie znalazlem cos, co mnie interesuje i moge go oglądac bez przerwy. ;)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

TOMIK pisze:Discovery było i jest w porządku. Ja jestem zafascynowany glownie kanalem Science, gdzie znalazlem cos, co mnie interesuje i moge go oglądac bez przerwy. ;)
Dosłownie jakbym słyszał mojego wychowawce :P
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Zauważyłem dzisiaj niepokojącą rzecz na Discovery Channel. Otóż skracają i wycinają fragmenty "Amerykanskioego Choppera".

Dzisiejszy odcinek ("Flow bike") był strasznie skrócony. Wiele najciekawszych fragmentów zostało usuniętych. Oglądałem wersję z TLC więc wiem.


Dziwne rzeczy dzieją się w tej TV :/
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Kanały Discovery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Czy na kanale discovery hd w programie ziemia o wschodzie słońca też macie szumy zamiast głosu? Bo ja w tym programie miewam tylko szumy ;] (chodzi oczywiście tylko o "Ziemia o wschodzie słońca).
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości