Extreme Sports Channel

Lionick
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2007, 19:55

Extreme Sports Channel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lionick »

Nie wiem jak wy ,ale bardzo lubię oglądać sporty ekstremalne w każdym (byle nie w swoim) wydaniu.Po prostu jest za mało u nas takich programów.Jeśli gdzieś je widziałem to albo trochę im brakowało np.YOZ w Eurosport(bo za krótkie), albo TransSport w Zig Zap .Kiedyś leciał jeszcze na Game One i DSF. Ta stacja świadomie trochę naginając tematykę : Gunball 3000(zwariowane wyścigi gwiazd),100!Testosteron ,stare MMA, a od 7 kwietnia wrestling -WWE RAW.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Dawniej oglądałem ten program na okrągło ;) Teraz lubię oglądać tam zawody w ujerzdżaniu byków, tylko że żadko na to trafiam. Dwa razy w sobotę wieczór udało mi się trafić na ten sporcik ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

U mnie było tak. Gdy Vectra włączyła ten kanał do oferty, byłem uradowany. Oglądałem przez kilka dni, po kilkadziesiąt minut w ciągu doby. Z czasem jednak zacząłem się tym brzydzić, gdy Extreme wprowadziło polskie programy i na okrągło je powtarzało - szczególnie z wyścigiem Gumball 3000 i Sydneyem Polakiem.

Vectra wyłączyła Extreme Sports Channel i nie czuje żadnej pustki.
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 17 wrz 2006, 10:47

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zoltar »

Nie oglodalem tego kanalu przez dlugie lata,choc mam dostep do niego od poczatku jego istnienia az pewnego dnia przypadkowo przelaczajac z kanalu na kanal natrawilem na PRO BULL RIDING tak mnie to wciagal ten sport ,ujezdzanie bykow ze oglodam wszystkie programy emitowane w EXTREME i doskonale znam czolowke jezczow a takze mam swoje ulubione byki,moge powiedziec ze dla mnie to sport nr1,nie mniej profesionalny jak tenis czy boks,naprawde polecam wszystkim te wspaniale widowisko !!!
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:04
Lokalizacja: Rudnik pow. Cieszyn
Kontakt:

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wwe19989 »

Pierwsza szkoła wrestlingu w Polsce - reality show na Extreme Sports Channel

Temat kręcił się od dłuższego czasu, ale teraz za sprawą Extreme Sports Channel, wrestleFans, Andrzeja Suprona oraz amerykańskiego pro-wrestlera z USA stał się rzeczywistością. Przedsięwzięcie jest duże. Planowane jest nakręcenie reality show typu Ultimate Fighter . Otwieramy szkołę wrestlingu, a pierwsi adepci wezmą udział w programie telewizyjnym. Pomysłów jest dużo, ale nic nie drgnie, jeśli do udziału nie zadeklarują się odpowiednie osoby. Uwieńczeniem zakończenia szkolenia będzie gala wrestlingu, na której zwycięzca odbędzie walkę z niezależnym wrestlerem, jednak z pierwszej ligi (niezakontraktowana była gwiazda WWE lub zakontraktowany z TNA). W tej chwili jesteśmy na etapie zbierania zgłoszeń. Następnie dokonamy oceny, czy kręcimy temat dalej. W dalszej kolejności wszyscy chętni będą musieli przesłać krótki materiał wideo ze sobą, wypowiadając się, dlaczego chcieliby wziąć udział w programie. Zgłoszenia przesyła się na adres [email protected]

Paweł "Boryss" Borkowski{Komentator gal WWE I UFC NA EXTREME SPORTS CHANNEL}
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Awatar użytkownika
Piotrek52090
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2012, 11:38
Lokalizacja: Kłaj/Bochnia/Kraków

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek52090 »

Ja tam lubię ten kanał oglądać, naprawdę dość fajna szeroka ramówka.
Szkoda tylko że gale WWE mają takie opóźnienie, bo trzeba na nie czekać chyba miesiąc po premierze ale naprawdę warto.
Mój Sprzęt : Antena 90cm, Ferguson HD ARIVA 210 Combo MPEG-4 PVR i 4 konwertery.
Cztery Satelity : Hotbird, Astra 1 , Astra 2 , Sirius (Astra 4a).
*Cyfra + (Optimum)*
*Cyfrowy Polsat : Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD*
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja też lubię oglądać ten kanał ze względu na programy i gale spod szyldu WWE (swoją drogą mogliby uzupełnić ofertę o program "WWE Superstars" który dawniej był emitowany w Telewizji Puls czy odkupić od Eurosportu prawa do "Vintage Collection") ale jak zauważył mój przedmówca w oczy rzucają się opóźnienia w stosunku do rzeczywistości czy nawet tego co jest na Eurosporcie. Kiedyś komentatorzy wspomnieli że jest to możliwe ale póki co do tej pory tego zrobiona a szkoda bo dzięki temu Extreme Sports Channel mogłoby emitować na swojej antenie nawet "This Week" które na Eurosporcie podobnie jak "Vintage Collection" ma problemy z regularnością ukazywania się bo zawsze jest odwoływany z powodu choćby pojedynków tenisowych. Innym problemem jest to że gale jak i poszczególne rostery są obcięte i nie trwają tyle ile powinny trwać (zazwyczaj są to około dwie godziny) tylko godzinę dzięki czemu widzimy znacznie mniej dobrej rozrywki sportowej niż na przykład amerykanie :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Piotrek52090
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2012, 11:38
Lokalizacja: Kłaj/Bochnia/Kraków

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek52090 »

Fajnie by było jak by kiedyś udało się otrzymać uprawnienia im do gal WWE Live.
Ale raczej to nie możliwe , bo wysokie koszty oraz chyba tylko ma to platforma Sky.
Mój Sprzęt : Antena 90cm, Ferguson HD ARIVA 210 Combo MPEG-4 PVR i 4 konwertery.
Cztery Satelity : Hotbird, Astra 1 , Astra 2 , Sirius (Astra 4a).
*Cyfra + (Optimum)*
*Cyfrowy Polsat : Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD*
Rafal020
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 17 cze 2012, 17:08

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafal020 »

Znane z anteny Extreme Sport zawody w ujeżdżaniu byków Pro Bull Riding od niedawna można zobaczyć także czasami na Polsacie Sport Extra. Są tam emitowane z komentarzem (komentują je Tomasz Lorek i Szymon Wierzchosławski) a nie tak jak na Extreme z lektorem. Myślę że Extreme Sport Channel mógłby zainwestować trochę w komentatorów, bo jedyni komentatorzy to Andrzej Supron i Paweł Borkowski, którzy komentują wrestling. Głównie przydałby się ktoś od sportów walki, bo kiedyś czasami oglądałem tam World Combat League i trochę dziwnie się to ogląda z lektorem, który czyta bez żadnych emocji kwestie komentatora.
Tradycjonalista

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Wraz z początkiem marca b.r. Extreme Sports Channel przechodzi na format 16/9. Można powiedzieć nareszcie. Pracują też nad wersją HD ale w to akurat nie wierzę.
Źródło: Extreme Sports Channel Polska na Facebooku.
Tradycjonalista

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Zgodnie z zapowiedziami, Extreme Sports Channel już nadaje w 16/9. Ciekawe, czy rzeczywiście przejdą na HD?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Na antenie Extreme Sport Channel trwa właśnie transmisja na żywo (chyba pierwsza w historii stacji) z gali UFC w Krakowie. Podejście do tego stacja prezentuje całkiem dobre - nawet napis "na żywo" został zrobiony tak by pasował do loga ekranowego. Nie wiem jak wam ale mi się podoba :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Tak właśnie wygląda logo podczas transmisji:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Dzisiaj w czasie "Wrestlemanii 31" pod logiem jest napis "premiera" zaś podczas rosterów jest podpis "nowe odcinki" a na dodatek logo zasłania podpisy wstawione podczas programów WWE.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Extreme Sports Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Extreme Sports Channel traci UFC ale za to wzmacnia WWE czyli wrestling na swojej antenie:
Screenshot_2018-01-14-20-29-06.png
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMC Networks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości