CBS Europa

Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Polski erotyk? W Polsce w ogóle się takich filmów nie robi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale są innego rodzaju polskie filmy z domieszką erotyki ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

media2.pl pisze:Zone Europa zmienia wizerunek

Zone Europa – kanał poświęcony dziełom kinematografii europejskiej i światowej – poinformował dziś, że od maja br. zmienia swój wizerunek antenowy w Polsce.

Obchodzący dziesięciolecie na polskim rynku kanał filmowy otrzyma nową oprawę graficzną oraz odświeżoną stronę internetową.

- Nowa oprawa antenowa oraz odmieniona, atrakcyjna strona Zone Europa to ukłon w stronę widzów, partnerów biznesowych oraz reklamodawców z okazji dziesięciolecia kanału na polskim rynku – powiedziała Jolanta Kasparek, dyrektor programowa Zone Europa.

Autorem nowej oprawy antenowej Zone Europa oraz nowej oprawy graficznej strony internetowej jest Studio Sendal.

W maju na antenie kanału zagoszczą obrazy m.in. Ingmara Bergmana (Twarzą w twarz), Istvana Szabo (Kropla słońca), Theodorosa Angelopoulosa (Pejzaż we mgle) oraz filmy: Mój przyjaciel zdrajca, Księżyc na śniegu i Królowie.
Zone Europa to kanał filmowy, który jest nadawany głównie na terenie Polski i Węgier, nadaje główne ambitne kino. A stacja, jak każda w Polsce i na świecie, w końcu co pewien czas musi się zmieniać :).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Właśnie widziałem nową oprawę. Testcard jest taki sam jak za poprzedniego design'u. Ident to jakby miasto nocą z przechodzącymi małymi szklanymi szkiełkami (czyli ciemny niebieski w tle). Krótki ident jest podobny do poprzedniego. Jestem bardzo mile zaskoczony tą odmianą. Tamta oprawa była po prostu żenująca i nudna (te paski i podkład dźwiękowy po prostu odstraszał).
Awatar użytkownika
Ununquadium
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009, 17:29
Lokalizacja: Wrocław

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ununquadium »

Tak, obecna oprawa też mnie się bardzo podoba.
Przynajmniej widać od razu, że jest to kanał filmowy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Kanał Zone Europa otrzymał nową stronę internetową dostępną pod adresem zoneeuropa.tv. Dobry ruch, bo na poprzedniej stronie tej stacji nie było nawet programu telewizyjnego (!). Nowa strona jest prosta, ale ładna i czytelna.
2009-2021
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W sobotnie majowe wieczory Zone Europa wyemituje 4 filmy z Batmanem:

"Batman" - 5 maja, 20:00 (powtórka: 14 maja, 20:00)
"Powrót Batmana" - 12 maja, 22:00 (powtórka: 21 maja, 21:40)
"Batman Forever" - 19 maja, 20:00 (powtórka: 20 maja, 16:00)
"Batman i Robin" - 26 maja, 20:00 (powtórka: 27 maja, 12:25)

Pierwsza część najlepsza :).
Ciekawe dlaczego druga część jest o 22:00, skoro trzy pozostałe o 20:00?
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Widzę, że Zone Europa przestaje powoli być europejska kierując się bardziej w stronę filmów tworzonych za oceanem. Słusznie i niesłusznie. Co prawda Wielka Brytania też brała udział w produkcji tych części "Batmana", jednak widać kierunek w którym zmierza owy kanał filmowy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Bo Batmanie przyszła pora na filmy z Supermanem. Jednak w tym przypadku Zone Europa wyemituje tylko dwie z czterech starszych części: "Superman" z 1978 r. oraz "Superman II" z 1980 r. Tym razem filmy nawiązują trochę do nazwy kanału, bowiem są to produkcje amerykańsko-brytyjskie.

"Superman" - 3 czerwca o 20:00, 4 czerwca o 15:25, 8 czerwca o 17:25 oraz 9 czerwca o 13:20
"Superman II" - 10 czerwca o 20:00, 11 czerwca o 17:35 oraz 18 czerwca o 8:00 i 20:00

źródło: SatKurier.pl
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale ostatnio widziałem kilka typowo amerykańskich filmów. Myślę, że naginają swoją formułę. Zapewne tego chcą reklamodawcy i widzowie.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Tam lecą głównie amerykańskie filmy, a od czasu do czasu pojawiają się naprawdę niezłe tytuły. Z moich obserwacji wynika, że zazwyczaj 75% filmów w ciągu doby to filmy amerykańskie. A dziś akurat jest stosunek 50:50 ;).
2009-2021
mediaf
Obserwator
Posty: 473
Rejestracja: 30 cze 2012, 18:29
x 1
Kontakt:

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mediaf »

Kanał zmieni nazwę na Europa: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=4473

Obrazek
odziom91
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 22 maja 2012, 14:47
x 1
Kontakt:

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odziom91 »

Po rebrandingu stacji ZONE mam nadzieję, że ZONE Europa nie zostanie kolejnym kanałem śmieciowym w stylu "Universal Channel" i wszystkie jego odłamy. :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jak dla mnie mogliby powrócić do nazwy "Europa Europa", która jest bardziej charakterystyczna. Samo "Europa" to dość wyeksplotowane słowo i może kojarzyć się z czymkolwiek. Mam nadzieję, że telewizja nie odejdzie z dominującej kinematografii europejskiej na rzecz amerykańskiej.

A tak poza tym co za fenomenalna ewolucja dla stacji filmowej na przestrzeni wieków :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tyle zmian marek, nazw właścicieli przez 13 lat, a kanał nadal nie będzie mieć w tytule inicjałów żadnego dużego koncernu medialnego na świecie :) Nawet rebranding słowa "Europa" w logo przebiega dość pomału w czasach, gdy wszystkie korporacje potrafią z dnia na dzień zmienic totalnie czcionkę w swoim znakach.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

CBS Europa (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

Tylko w ramach ciekawostki napiszę, że pod starą marką ("Europa Europa") i charakterystycznym logo, umieszczonym wyżej przez Tomka, kanał promujący europejską kinematografię jest obecnie dostępny w krajach Ameryki Łacińskiej. Podobnie rzecz ma się w przypadku Reality TV (naszego dzisiejszego Zone Reality).
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMC Networks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości