CBS Action (2012-2019)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

CBS Action (2012-2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Obrazek

Zapraszam do dyskusji na temat kanału CBS Action. Stacja zastąpi 3 grudnia stację Zone Romantica. Zamiast seriali południowoamerykańskich, możemy spodziewać się produkcji sensacyjnych, SF z biblioteki CBS.
W Polsce odbiorcy nowego kanału CBS Action będą mieli okazję przypomnieć sobie popularny na całym świecie serial Star Trek, apokaliptyczną opowieść Jerycho i wysoko cenioną przez krytyków produkcję 4400.
Źródło: http://satkurier.pl/news/79585/kanaly-c ... udnia.html
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

W związku z zamknięciem tematu ogólnego o kanałach CBS przenoszę mój post o ramówce CBS Action w temat o stacji...

Jantar pisze:Info o ramówce CBS Action... Szczegóły:

Star Trek, TOS (The Oryginal Series, Digitally Remastered - dni tygodnia o 19.00, powtórka następnego dnia o 9.00 i 13.00 oraz w soboty hurtem od 9.00
Diagnoza morderstwo - dni tygodnia o 16.00, powtórka następnego dnia o 7.00 i 12.00
Jericho - dni tygodnia o 20.00, powtórka następnego dnia o 11.00 i 15.00 oraz w niedziele hurtem od 9.00
Sleeper Cell - (Śpiąca komórka, czy Ukryta komórka - było na którymś kanale pod jednym z tych tytułów, o ile pamiętam), dni tygodnia o 21.00, powtórka o 3.00 w nocy
The 4400 - dni tygodnia o 21.00, powtórka następnego dnia o 10.00 i 17.00 oraz w niedziele od 22.00 - tu chyba jest błąd z godz. emisji w tygodniu, pewnie powinno być 22.00

pytanie jeszcze, co będzie emitowane w pozostałych godzinach ramówki, bo przecież jeszcze trochę ich zostało, a informacji na razie nie mam... czekam na dokładne rozpisanie ramówek kanałów...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Dzięki :)

Wygląda na to, że wszystkie seriale, które będą emitowane na CBS Action były u nas na kanałach AXN. "Diagnoza morderstwo" nawet nadal jest emitowana na AXN Crime.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Conan pisze:Dzięki :)

Wygląda na to, że wszystkie seriale, które będą emitowane na CBS Action były u nas na kanałach AXN. "Diagnoza morderstwo" nawet nadal jest emitowana na AXN Crime.
W przypadku Diagnozy AXN chyba nie ma już praw do sezonu 1-go... Obecną emisję zaczęli od sezonu 2-go i widzę w ramówce, że będzie sezon 3-i... Poprzednia emisja zakończyła się na sezonie 4-m... Nie wiem, czy mieli prawa do dalszych, a jeśli nie to czy je zakupią w sytuacji, gdy będzie na CBS... W każdym razie wydaje mi się, że CBS mogłoby sobie darować Diagnozę - przynajmniej na jakieś 2 lata, bo będzie równocześnie na 2-ch kanałach, a jeśli AXN wrzuci na główny to nawet na 3-ch... CBS ma tak bogatą bibliotekę, że mogli wybrać co innego...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

AXN do tej pory korzysta z seriali CBS Studios, w związku z tym większość seriali jest znana.
kisiel205 pisze:Ciekawe też czy CBSy będą też inne znane seriale jak: Moonlight: Pod osłoną nocy, serie CSI i NCIS, Wzór, Dowody zbrodni czy Unforgettable: Zapisane w pamięci na przykład po zakończeniu ich produkcji ?
Należy odróżnić produkcje CBS, od seriali innych producentów, które w USA leciały/lecą na CBS. "Unforgetable", to produkcja Sony, "Dowody zbrodni", to produkcja Warnera i to nie jedyne przykłady.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Pawop pisze:AXN do tej pory korzysta z seriali CBS Studios, w związku z tym większość seriali jest znana.
kisiel205 pisze:Ciekawe też czy CBSy będą też inne znane seriale jak: Moonlight: Pod osłoną nocy, serie CSI i NCIS, Wzór, Dowody zbrodni czy Unforgettable: Zapisane w pamięci na przykład po zakończeniu ich produkcji ?
Należy odróżnić produkcje CBS, od seriali innych producentów, które w USA leciały/lecą na CBS. "Unforgetable", to produkcja Sony, "Dowody zbrodni", to produkcja Warnera i to nie jedyne przykłady.
Ale CBS ma jakieś umowy z niektórymi producentami, na mocy których może dystrybuować ich produkcje na kanały swojej marki nie tylko w USA... W materiałach prasowych o CBS UK była podana informacja, że w tym roku dla UK zakupili sezon 6 NCIS, Star Trek Voyagera i Cheers... Na kanałach w UK leci też Dallas od 1-go sezonu... Sądzę więc, że wszystkie te seriale mamy szanse zobaczyć także na polskich wersjach kanałów... Pytanie tylko, które seriale polecą na którym kanale... Moim zdaniem Detektyw w sutannie powinien być na CBS Action, a dają go na CBS Drama - w końcu to serial detektywistyczny, w którym wprawdzie ksiądz z zakonnicą, ale rozwiązują zagadki morderstw i innych przestępstw, tak samo jak w Diagnozie morderstwo, które ma być właśnie na Action, a jedyna różnica jest taka, że policji pomagają lekarze...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

CBS nie ma takich umów. Według zapowiedzi kanały CBS na świecie mają też pozyskiwać programy od zewnętrznych producentów, ale raczej nie te same dla wszystkich rynków.
Jeżeli serial jest produkowany przez np Sony, to CBS nie ma do niego praw, poza emisją na własnym kanale w USA, prawa na świat ma wtedy Sony. Wszystkie seriale, które wymieniłeś (oprócz Dallas) to produkcje Paramount Television czyli studia, które zmieniło się w CBS Studios.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Dostałam ramówkę CBS Action UK na grudzień... Jeśli to, co tam jest, prędzej czy później pojawi się też u nas to będzie trochę premierowych seriali nigdy w Polsce nie pokazywanych... Oczywiście będzie też trochę powtórek... I chyba możemy też liczyć na odcinki pilotowe seriali znanych z anteny AXN, jednak emitowane do tej pory bez pilotów - przynajmniej w przypadku Diagnozy morderstwo są w ramówce 3 odcinki po 100 min., a takich AXN nie emitował...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

[quote=""Jantar""]Sleeper Cell - (Śpiąca komórka, czy Ukryta komórka - było na którymś kanale pod jednym z tych tytułów, o ile pamiętam), dni tygodnia o 21.00, powtórka o 3.00 w nocy
The 4400 - dni tygodnia o 21.00, powtórka następnego dnia o 10.00 i 17.00 oraz w niedziele od 22.00 - tu chyba jest błąd z godz. emisji w tygodniu, pewnie powinno być 22.00[/quote]
"Sleeper Cell" będzie emitowany tylko w weekendy o 21:00, a "The 4400" od pn-pt.

Generalnie na pewno będzie więcej niż te 5 seriali w ramówce. W folderach innych krajów europejskich też podano tylko kilka seriali, a kompletne ramówki są jednak bogatsze. Patrząc na to, że u nas i u nich sporo seriali się powtarza, to jest spora szansa, że w polskiej wersji kanału może pojawić jeszce coś z tych tytułów: Twin Peaks, Hawaii Five-O (1968-1980), Gunsmoke (1955-1975), The Twilight Zone (1985-1989) czy "Matlock" (1986-1995) Przekonamy się jak poznamy pełną ramówkę CBS Action Polska :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Conan, ramówki powinny się pojawić już w przyszłym tygodniu - jak tylko je poznam, podrzucę...

Co do ramówki CBS Action UK to jest jeszcze kilka innych seriali... Myślę, że prędzej czy później zagoszczą też u nas - w końcu mogą korzystać ze wszystkich tytułów, do których prawa nie zostały sprzedane innym stacjom...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Jantar pisze:Sleeper Cell - (Śpiąca komórka, czy Ukryta komórka - było na którymś kanale pod jednym z tych tytułów, o ile pamiętam), dni tygodnia o 21.00, powtórka o 3.00 w nocy
"Uśpiona komórka", dwa sezony poleciały na Universal Channel. Rewelacyjny serial, poważnie wciąga! I ten arabski klimat... Chętnie obejrzę ponownie, tylko mam nadzieję, że CBS Action będzie w 16/9!
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

SNOL pisze:
Jantar pisze:Sleeper Cell - (Śpiąca komórka, czy Ukryta komórka - było na którymś kanale pod jednym z tych tytułów, o ile pamiętam), dni tygodnia o 21.00, powtórka o 3.00 w nocy
"Uśpiona komórka", dwa sezony poleciały na Universal Channel. Rewelacyjny serial, poważnie wciąga! I ten arabski klimat... Chętnie obejrzę ponownie, tylko mam nadzieję, że CBS Action będzie w 16/9!
oj, na to, że będzie w 16/9 to nie licz... większość produkcji, które będą emitować to czysty 4/3...

CBS Action UK ma też Bonanzę w ramówce - w odróżnieniu od naszych TVS i Film Boxu, odcinki są tam emitowane ciągiem i co ważniejsze, w kolejności...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

SNOL pisze:
Jantar pisze:Sleeper Cell - (Śpiąca komórka, czy Ukryta komórka - było na którymś kanale pod jednym z tych tytułów, o ile pamiętam), dni tygodnia o 21.00, powtórka o 3.00 w nocy
Chętnie obejrzę ponownie, tylko mam nadzieję, że CBS Action będzie w 16/9!
Wirtualnemedia informowały, że stacje CBS nadawać będą w 4:3
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Jantar pisze:
SNOL pisze:"Uśpiona komórka", dwa sezony poleciały na Universal Channel. Rewelacyjny serial, poważnie wciąga! I ten arabski klimat... Chętnie obejrzę ponownie, tylko mam nadzieję, że CBS Action będzie w 16/9!
oj, na to, że będzie w 16/9 to nie licz... większość produkcji, które będą emitować to czysty 4/3...
Pozostaje pytanie, jak będzie emitowana ta "mniejszość", czyli to, co jest w 16:9. Pewnie w letterboksie albo jeszcze gorzej - wykastrowane do 4:3, jak to czasem robi np. 13th Street Universal.
2009-2021
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

/nie cytuj całego posta, jeśli odpowiadasz zaraz pod nim; to naprawdę zbędne :) [direct39]

Stawiam raczej na letterbox... Już mieli seriale produkowane w 16/9 i tak właśnie leciały, np. Amanda O z Natalią Oreiro...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość