CBS Action (2012-2019)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

No i zostałam zablokowana na fb CBS za moje komentarze o ramówce kanału i brakujących odcinkach! niech żyje cenzura! redakcja chyba zapomina, że czasy PRL-u dawno minęły! oczywiście zostały usunięte wszystkie moje wpisy, jak również nie mogę pisać kolejnych.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

W takim razie ktoś niezbyt profesjonalny prowadzi fanpage, bo usuwanie postów i blokowanie to nic innego jak robienie sobie czarnego PR'u. Znamy to już m.in. z cenzury na fanpagu Polonii 1, gdzie po niedługim czasie od 'wprowadzenia cenzury' całkiem usunięto profil, gdyż ilość negatywnych komentarzy była nie do 'ogarnięcia' :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

CBS Drama Polska nie będziemy przenosić niekończących się dysput o naszych rzeczywistych lub urojonych winach na kolejny kanał - przerabialiśmy to już przez parę lat i wystarczy. Powtórzmy: nasza oferta jest taka, jaką widać. Kolejne komentarze o zawiedzionych nadziejach i brakujących odcinkach będą kasowane.
Szanowna pani redaktorka zapowiedziała przecież kilka dni, że jeszcze jeden mój krytyczny wpis na temat ramówki, a zostanę zablokowana i komentarze usunięte. No i wpisałam się na temat ramówki styczniowej, jak i na temat stron internetowych polskich kanałów CBS, na których część materiału jest po angielsku, dotyczy CBS UK i ich ramówki sprzed roku... Za te ostatnie komentarze zostałam po prostu zablokowana. Ale wszystkie komentarze typu "jaki cudowny kanał", "szkoda, że go nie mam", "kiedy będzie tu i tu" pozostały nietknięte.

A pani redaktorka prowadząca fan page CBS nie znosiła krytyki i nic się w tym względzie nie zmieniło przez lata. Taka sama sytuacja była na fb Romantici, tyle że nie zdążyła zablokować, albo już olała sprawę bo i tak fb miał być i został zlikwidowany. Zablokowaniem na fb Romantici groziła nie tylko mnie, ale także innym użytkownikom krytykującym stację.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Nasuwa się pytanie, po co stacja prowadzi fanpage, skoro nie rozumie, o co chodzi w jego prowadzeniu. Do oznajmiania informacji wystarczy zwykła strona stacji, najlepiej bez możliwości komentowania, a fanpage na FB ma na celu komunikację z widzem, a komunikacja to - jak podaje Wikipedia - proces przekazywania (wymiany) informacji między jej uczestnikami.

Zbanowany na profilu łatwo może trafić do nas, a tutaj cenzura pani redaktorki całe szczęście nie sięga.

Obrazek
2009-2021
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Pani redaktorka posunęła się jeszcze dalej! Otóż okazuje się, że nie tylko nie mogę pisać komentarzy na profilu fb, ale również zostałam pozbawiona możliwości odczytywania nowych wpisów na profilu - tak ze strony samej stacji, jak i innych użytkowników w komentarzach: widzę na profilu wszystkie wpisy i komentarze tylko do 20 grudnia, a powyżej już ani jednego!
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
conbhpe
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2012, 12:17

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: conbhpe »

Mnie to cieszy bo nielubię takich stacji jak romantica, a stacja oglnow filmowa z nakierowaniem na sensacę jest w polsce potrzebna. Można będzie coś poglądać z biblioteki CBS a programy na licencji tej stacji zawsze mi się podobały.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

tyle, że seriale CBS-u są obecne przynajmniej na 5-u innych kanałach, a telenowel na 180 polskich kanałów mamy ledwie 2 tytuły... a podlicz, ile jest w emisji seriali sensacyjnych i kryminalnych na wszystkich antenach... będzie z dobra 50-a tytułów, jak nie więcej... masz przynajmniej 4 kanały w całości poświęcone sensacji i kryminałom + 2 tematyczne sci fi... a Romantica była przez lata jedynym kanałem tematycznym z telenowelami... więc gdzie tu sprawiedliwość? ja już, za przeproszeniem, rzygam serialami kryminalnymi - na który kanał nie włączę to kryminał, sensacja, mordobicie itp... też chcę mieć możliwość pooglądania romansu! właśnie to oferowała mi Romantica i teraz zostałam tego pozbawiona!
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Najchętniej oglądane programy CBS Action w grudniu.

Tytuł - data - widownia - udział w widowni

1. Gliniarz i prokurator - 16.12.2012 - 50 984 - 1,20%
2. Jerycho - 23.12.2012 - 40 610 - 0,47%
3. Hawaii-Five-O - 17.12.2012 - 37 546 - 0,29%
4. Szeryf z Los Angeles - 15.12.2012 - 37 075 - 0,25%
5. Życie od nowa - 02.12.2012 - 32 319 - 0,20 % ( nie wiem co ta pozycja tu robi bo jest jeszcze z Zone Romantici z dnia poprzedzającego rembranding)

Źródło: Nielsen
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Życie od nowa na Romantice było wałkowane wiele razy i to od dawna, a nie tylko w dniu poprzedzającym zmianę.

Nie dziwi mnie trzecie miejsce Hawaii 5-O, bo to w końcu jedyna premiera stacji na start - jedyna prawdziwa premiera, bo serial mimo "wieku" nigdy nie był w Polsce pokazywany.

Gliniarz i prokurator to serial lubiany, ale równocześnie jest emitowany na TV4. Miały być na CBS seriale, do których praw nie mają inne polskie stacje, a tu mamy równocześnie 1-e sezony na TV4 i Action, co warto odnotować. Wygląda więc na to, że to kolejne puste słowa szefostwa Chello Media.

A przy okazji, został zlikwidowany profil CBS na fb - tak, ten ogólny, na którym były zapowiedzi wielkiego wejścia i krytyka. Zamiast niego utworzono profil CBS Action, na którym absolutnie nic się nie dzieje, a pani redaktorka wpisuje komentarz od niechcenia raz na 2 tygodnie - jak dotąd zamieściła jedynie kilka linków na seriale na stronę oficjalną kanału, gdzie są tylko podane emisje...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

W lutym premierą CBS Action będzie "Wyspa Harpera". Emisja od 9 lutego w weekendy o 21:00. Reszta ramówki to kontynuacja dotychczasowych seriali i powtórki.
ARTUR B.

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Oglądałem na AXN. Dobry powrót do klasyki thrillera. Trochę przekoloryzowane, ale trzyma w napięciu
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W TVP1 też to było. Zwróciłem uwagę ze względu na Jima Beavera.
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W styczniu CBS Action zanotowało spadek oglądalności na poziomie 75,7% w grupie 4+ oraz 62,8% w 16-49 w porównaniu do analogicznego okresu 2012 roku. Ostateczny udział w rynku to 0,03% (4+) i 0,02% (16-49).
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Zabrali nam Zone Romanticę, to niech teraz cierpią. Z radością obserwuje ich upadek.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

CBS Action

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

O tak! A pani redaktor na fb wypisuje, jak to kanały CBS wciąż zbierają nowych stałych widzów i jakie to są fantastyczne i popularne... Zresztą nawet aktywność redakcji na fb w styczniu była mizerna...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości