Radio ZET

laszlo12
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 30 sie 2017, 11:00
x 64
x 40

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlo12 »

Wow, szok, sezon 2017/18 obfituje w odejścia... :-\ Radio ZET ma obecnie wakaty na dyżurach w weekendowe poranki i popołudnia, a odejście Tomka Florkiewicza spowodowało, że przedpołudnia w dni robocze poprowadzi przynajmniej w tym tygodniu przesunięty z Antyradia Tomasz Kasprzyk. Za to teraz w "Między dniem a snem" obok Marcina Łukasika można usłyszeć... wracającą Justynę Dżbik, którzy rozmawiają ze słuchaczami tak jak to miało miejsce w "Halo ZET" - czyżby powrót tej audycji? I co w takim razie z Hubertem Radzikowskim?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Do tego doliczyłbym jeszcze mówiąc wprost głupią (by nie powiedzieć deb... :p) decyzje o zmianie nazw pasm z tych które się dobrze słuchaczom kojarzyły. Dlaczego Radio Zet nie może być tak dobre jak stacje jego odpowiednik z Czech czyli Frekvence 1 ? Swoją drogą myślę że Radio Zet jest już tak osłabione że tylko rebranding powiedzmy na Europę 2 mógłby coś zdziałać.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

W stacji Meloradio pracuje niewykorzystany w pełni (przez brak autorskiej muzycznej audycji,podobnej do pierwszorzędnej i nie dającej się porównać z żadną inną w polskim eterze audycją "Z archiwum ZET") najlepszy polski DJ - Redaktor Piotr Sworakowski.Jego muzyczne audycje,poza dostarczaniem rozrywki i relaksu,wzbogacały wiedzę muzyczną słuchaczy i były nie tylko lubiane,ale i entuzjastycznie przyjmowane.Jestem przekonana (i nie jestem w tym osamotniona),że Jego powrót do ZET-ki,podobnie,jak zaangażowanie w niej innych,bardzo dobrych muzycznych prezenterów(jak np.Redaktor Tomasz Kasprzyk),wzmocniłby znacznie tę stację.
kubuś puchatek
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2018, 22:13

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubuś puchatek »

Nie wiem czy to jest najlepszy polski Dj, ale wiem,że ten człowiek to fundament Meloradia. Piotr marnuje się w meloradiowym poranku czytając komunikaty pogodowe oraz komunikacyjne,że nie wspomnę o kulinarnych eksperymentach , z których nic nie wynika. Zapowiada też "coś", do czego przypuszczam w ogóle nie ma przekonania, a mianowicie wróżby i horoskopy. Zastanawiam się dlaczego Radio Zet rezygnuje z dobrych prezenterów takich jak: Marek Starybrat, Piotr Sworakowski, Beata Pawlikowska na korzyść osób, które przyczyniają się do spadku słuchalności tej stacji.Od dawna wiadomo,że słuchacze skupiają się wokół osób , które darzą sympatią, a właśnie te osoby potrafiły przyciągac do odbiorników radiowych swoją wiedzą, miłym stosunkiem do słuchaczy i umiejętnością zjednywania sobie ludzi.Mam nadzieję,że mówiąc o tym,że : " to słuchacze decydują o tym jak wyglądają stacje radiowe iże to słuchacze mają wpływ na to, kto tam pracuje" doczekamy się w końcu pozytywnych efektów naszych próśb, wniosków i sugestii.
Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

Wszystkie wymienione przez Kubusia Puchatka osoby są sympatyczne,lubiane i nietuzinkowe.Redaktor Piotr Sworakowski to postać wybitna.Należy do pierwszej trójki najlepszych polskich prezenterów muzycznych.Ma ogromne doświadczenie w prywatnych i państwowych stacjach radiowych.Jest osobą wybitnie inteligentną,skromną,chętną do pomocy,z ogromnym poczuciem humoru.Jest podporą Meloradia.Powinien być odciążony od pracy wydawcy.Jego wydawcą,choćby na 1/2 etatu,mógłby być doświadczony radiowiec,np.Redaktor Rafał Bryndal lub ktoś o podobnych kwalifikacjach.Redaktor Piotr Sworakowski to pasjonat muzyki wszelakiej,który w ciekawy sposób potrafi przekazać wiedzę o niej innym.Mógłby być jednym z głównych filarów Radia ZET i silną przeciwwagą dla konkurencji.Redaktor Piotr Sworakowski to dobra inwestycja warta każdych pieniędzy.
Pawel

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Wczoraj w serwisie informacyjnym rano (7 albo 8, nie pamiętam) jakaś prezenterka nie potrafiła wymówić prawidłowo imienia i nazwiska Zinedina Zidana, a po południu jakiś ich śmieszny prezenter naśmiewał się z dziennikarza TVP i jego wpadki z tym nazwiskiem sprzed dobrych kilku lat. Ot taka obłuda antypolskiego radia.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Skoro nazywasz Radio ZET ''antypolskim radiem'', to ciekaw jestem jakiego radia ''czystopolskiego'' słuchasz? - niech zgadnę: Radio Maryja?
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Pawel

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Z nadających w eterze tylko lokalne Radio Nysa, a z internetowych weszlo.fm.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Beata Lubecka będzie prowadzić poranne rozmowy Radia Zet:
https://twitter.com/maciejkozielski/sta ... 7228462081
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michaal »

Beata Lubecka mówi, że w czerwcu jeszcze bez zmian będzie w Śniadaniu w PN:

https://tvpolsat.info/news/9560/beata-l ... c-nastepcy
kubuś puchatek
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2018, 22:13

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubuś puchatek »

Mnie odpowiedała poprzednia prowadząca Monika Olejnik. Miałem nadzieję,że jeszcze wróci do ZETki, tak samo jak Beata Pawlikowska, która świetnie sobie radzi bez Radia ZET.
Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

Stronę od polityki.Panią Redaktor Beatę Lubecką zapamiętałam jako energiczną i świetnie radzącą sobie Panią Dyrektor łódzkiego oddziału RMF FM.Nie można przekreślać kogoś na wstępie.Każdy powininien mieć swoją szansę,a trudno oceniać pracę kogoś przed jej podjęciem.Pani Beata Pawlikowska to sympatyczna i miła osoba,którą zwiedziła wiele krajów i potrafi o nich barwnie opowiadać.Nie dziwię się,że sobie radzi bez Radia ZET.Parałam się krótko zawodowo turystyką i przyznam szczerze, raczej nie mogłabym zorganizować wycieczki wyłącznie na podstawie Jej opowieści czy książek.Jeśli chodzi o zwyczaje i zagrożenia w konkretnych krajach Jej wskazówki były przydatne.Natomiast nie było tam zbyt wielu konkretów dotyczących np.cen (biletów,posiłków ze wskazaniem najlepszego miejsca stołowania się).Z pewnością lekkość prowadzenia przez Panią Redaktor audycji,barwne opowieści,kultura osobista były magnesem przyciągającym słuchaczy i jeśli zajdzie taka potrzeba i nie będzie lepszego kandydata do prowadzenia audycji podróżniczych,Dyrekcja Radia ZET zaangażuje Ją znowu.
kubuś puchatek
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2018, 22:13

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubuś puchatek »

Wszystko się zgadza,tylko, to pani Beata Pawlikowska podziękowała Zetce i zerwała współpracę, a nie odwrotnie.Radio Zet musiałoby się bardzo postarać i zaakceptować warunki p. Beaty, bo to ona stawia warunki a nie odwrotnie. I tak trzymać p. Beato!!!
Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

Dotyczy postu Kubusia Puchatka.Detali nie znam.Wiem,że było różnie.Był czas,że ZET-ka zrezygnowała,bo miała inną koncepcję ogólną programu radia i Pani Beata Pawlikowska jakiś czas pracowała w radiowej Jedynce.
kubuś puchatek
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2018, 22:13

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubuś puchatek »

Kiedy p. Beata prowadziła ostatni raz swoją audycję słuchałem jej, zresztą prawie zawsze słuchałem, wtedy też pożegnała się ze słuchaczami i powiedziała,że niestety musi odejśc, bo nie zgadza się na to co jej zaproponowano. Postąpiłaby wbrew sobie i swoim przekonaniom.Nie podała konkretnie o co chodzi, ale jasne jest,że to jej decyzja była. Za to zyskała jeszcze większy szacunek sluchaczy. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości