Radio Planeta FM

Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Dyskusja na temat tej stacji radiowej,która nadaje m.in w Katowicach.Grają oni muzykę dla młodzieży,oraz różne ciekawe audycje.Odbiera ktoś z Was to radio? Jeśli tak to niech napisze coś więcej.
Nowe pasmo w Radiu Planeta FM
2006-05-30 17:55:34 | Maciej Kozielski
W czerwcu na antenie Radia Planeta FM pojawi się nowe pasmo muzyczne Planeta DJ’s Live, w którym DJe zaprezentują swoje miksy na żywo. Prezenterzy mogą się zgłaszać do rozgłośni wysyłając swoje demo. Najlepsi z nich otrzymają czas antenowy Radia Planeta FM w sobotni wieczór.

– Wszystkim wiadomo, że działamy na tym rynku nie od wczoraj promując muzykę taneczną. Hity, które można usłyszeć na Planetach, w swoich klubach miksują DJe, wprowadzając taką pozycję programową dajemy szansę szerszego pokazania swoich możliwości tym, którzy też promują taką muzykę – tłumaczy nam Jacek Pluta, dyrektor programowy Radia Planeta FM.

Jacek Pluta wyjaśnia nam, że DJ, który chce się zaprezentować w paśmie Planeta DJ’s Live musi przesłać 30 minutowe demo i krótki opis swoich dotychczasowych osiągnięć. – Po uzyskaniu akceptacji ustalimy termin jego prezentacji live w naszym studiu – mówi nam. Dodaje, że bardzo ważnym warunkiem uczestnictwa w programie jest materiał, z którego DJ będzie korzystał. – Mogą to być płyty analogowe, CD lub MP3 – pod warunkiem, że będą pochodziły z legalnego źródła – zaznacza Pluta.

Każdy DJ będzie miał do swojej dyspozycji 5 – 6 godzin, czyli tyle, ile wynosi standardowy czas pracy prezentera. – Program nie będzie odbywał się na zasadach turnieju tak jak to było przed rokiem, lecz polegać będzie na prezentacji różnych gatunków muzyki tanecznej i umiejętnościach jej miksowania przez poszczególnych uczestników programu – tłumaczy nam Jacek Pluta, dyrektor programowy Radia Planeta FM.

Jako pierwszy w paśmie Planeta DJ’s Live zaprezentuje się Marek Filipkowski, prezenter rozgłośni.
Żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Po cholere te newsy zamieszczasz w pierwszym poscie.

Wracając do stacji odbieram Radio Planeta Katowice i Bielsko-Biała.Katowicka stacja nadaje z siedziby Flashu ekhm... Antyradia Kartowice. Czasem ją słucham w dzień, gdy nadawane są serwisy informacyjne. Za to w nocy tylko z Bielska, bo stamtad muza mi bardziej odpowiada. Poza tym nadają więcej audycji o tej porze niz siostra z Katowic.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Tomek pisze:Po cholere te newsy zamieszczasz w pierwszym poscie.
Moim zdaniem nie każdy ma czas,aby czytać wszystkie newsy np.na Media2.pl,czy innych,konkurencyjnych serwisach i wchodzi na Forum,aby dowiedzieć się wszystkiego dokładnie ,co się dzieje w świecie radia i TV.Jeśli Administratorzy,albo Moderatorzy stwierdzą,że mam tego nie robić,to wtedy przestanę cytować newsów.

Wracając do radia,to kiedyś miałem okazję posłuchać go w Internecie i spodobało mi się.Fajną muzykę grali i zdecydowanie można powiedzieć,że jest to konkurencja np.dla Radiostacji,ale ja i tak nie mam co narzekać,gdyż u mnie są 3 stacje radiowe z którymi konkuruje Planeta: Radio Eska,RMF Maxxx i Radiostacja.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Jak dla mnie radio takie sobie:) W skali od 1 do 10 daję mu +4
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

W Kielcach z pełnym programem
2006-06-05 14:26:33 | Maciej Kozielski
W poniedziałek Radio Planeta Kielce rusza z pełnym programem. Od marca na częstotliwości 103,9 MHz w Kielcach odbywała się jedynie emisja testowa. Kielecka Planeta jest już piątą rozgłośnią w Polsce nadającą program pod tą marką.

Marek Kurowski, dyrektor handlowy Ad.pointu (nadzoruje Radio Planeta), wyjaśnia nam, że dotychczas tylko czasami pasma emitowane były na żywo. – Obecnie program będzie już w całości odbywał się z udziałem DJ-ów, zaś jego niektóre pasma będą współtworzone przez studentów kieleckich uczelni – dodaje.

– Kielecka Planeta będzie radiem lokalnym skierowanym w przeważającej części programu do ludzi młodych, zwłaszcza późnym popołudniem, wieczorami i w nocy – zapewnia nas Maciej Dobrowolski, dyrektor programowy Radia Planeta Kielce.

Radio Planeta Kielce emitować będzie serwisy informacyjne, audycje o charakterze lokalnym i akademickim. Maciej Dobrowolski zapewnia nas, że stacja w mniejszym stopniu niż inne stacje korzystać będzie z programów sieciowych. – Zdecydowana część audycji produkowana będzie na miejscu jak i zdecydowana większość pasm prezenterskich odbywać się będzie na żywo, z kieleckiego studia – mówi nam Dobrowolski.

Dotychczas pod nazwą Radio Planeta program emitowały cztery rozgłośnie: na Śląsku, w Krakowie, Opolu i Bielsku – Białej. Teraz dołączyła do nich stacja w Kielcach.
Żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Maciej Dobrowolski zapewnia nas, że stacja w mniejszym stopniu niż inne stacje korzystać będzie z programów sieciowych.
Za to też lubie Planete. Większośc czasu antenowego to lokalność :). Nie jak np. "lokalne" Eski, które nadają w większości z Warszawy.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

Tomek pisze:Nie jak np. "lokalne" Eski, które nadają w większości z Warszawy.
Zależy, które. Te w większych miastach, jak np. śląska nadają w większości z lokalnego studia.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Majkell pisze:
Tomek pisze:Nie jak np. "lokalne" Eski, które nadają w większości z Warszawy.
Zależy, które. Te w większych miastach, jak np. śląska nadają w większości z lokalnego studia.
No widzisz, czyli nierówne traktowanie słuchaczy. Poza tym na Śląsku leci mało programów, a głównie muzyka. W Planecie jest o wiele tego więcej.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
MYSZA32
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 21 sie 2006, 15:00

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MYSZA32 »

PLANETA FM dobra stacja mieszkam pod legnica na wiezy niemoge zlapac tej stacji wiec slucham jej tylko w necie. duzo muzy dance ,house podobnie jak w RMF MAXX , ale PLANETA ma lepsza liste przebojow bo reaktywacja listy HOP BEC w RMF MAXX to zenada. bez jedrycha lista stracila swoj dawny blask teraz skoda czasu na sluchanie tego gniota.
adriano
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2006, 20:24

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adriano »

mam takie pytanie ?? kiedy radio planeta puszcza muzyke techno ??

Poczekaj trochę na odpowiedz a nie pisz zaraz drugiego posta. Czasami musi minąć trochę czasu aż ktoś trafi na ten wątek i będzie potrafił odpowiedzieć na twoje pytanie. A jeżeli nie chce ci sie czekać to może czasami warto zobaczyć ramówkę danej stacji na jej stronie /RaPi
adriano
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2006, 20:24

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adriano »

nie ma ramówki w radiu planeta
Marta
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2007, 13:17

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marta »

hej......mam pytanko!!!!!kojarzy moze ktoś taki utworek,gdzie faceci specyficznie tańczą nogami....prosiłabym o tutuł ..:):):)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jeszcze jedno takie pytanie i zacznę Was wykopywać. Ten temat nie służy do odpowiadania na pytania o "utworki", lecz do kluczowej dyskusji na temat Radia Planeta FM.
Filipp647
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2008, 17:24

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Filipp647 »

Ja odbieram Radio Planeta Konin. Zastąpiła ona od początku marca radio Flash Konin, które wcześniej zastąpiło radio lokalne '66. Wszystkie te trzy stacje nie różnią się praktycznie niczym, oprócz nazw programów. Większość newsów jest poświęcona oczywiście regionowi, dlatego włączam ją jak chce sie dowiedzieć co się w mojej okolicy dzieje. Niestety muzyka w tym radio mi nie odpowiada... Wole zdecydowanie radio WAWA lub Złote Przeboje...
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Radio Planeta FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Ja lubię słuchać Planety FM. Niestety w Chojnicach nie odbieram więc mogę słuchać tylko przez Cyfrę + ewentualnie przez neta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości