Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Szymi1111
Użytkownik

Kwestie formalne

Postautor: Szymi1111 » 13 lip 2017, 17:59

Może wybrałem złe miejsce ale chciałem spytać co stało się z tematem "kolejna zmiana w TVP"
Był to fajny, lekki , trochę humorystyczny temat, sam już myślałem co zrobiłbym gdybym zostal prezesem TVP a tu rano zaglądam i temat zniknął.
Chyba że ktoś uznał że temat zbyt niepoważny i że takie gdybanie nie ma sensu, to wtedy rozumiem. Trochę jednak szkoda ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Kwestie formalne

Postautor: Trzeciak » 13 lip 2017, 18:08

Bo to trochę był temat niepoważny, i nadający się co najwyżej na forum fantastyki naukowej. Miałem przenieść wątek do kosza, ale wywaliłem go w kosmos. :) Rozumiem, że mamy okres wakacji, i niektórych ponosi wyobraźnia, ale bez przesady. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
mrc5
Obserwator

Kwestie formalne

Postautor: mrc5 » 13 lip 2017, 22:08

Temat był tak samo niepoważny jak wątek o humorze czy o pewnej sieci sklepów w Hyde Parku. Już prędzej zrozumiałbym ochronę dóbr osobistych pracowników TVP.
Zlikwidować TVP1 i TVP2, w zamian zrobić następujące zmiany w DVB-T:
TVP1 -> TVP Sport, TVP2 -> TVP Seriale, TVP Polonia -> TVP Film.
Programy, których nie "reprezentuje" żaden kanał tematyczny przenieść do TVP Regionalnej (np. red. rolna)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Kwestie formalne

Postautor: Trzeciak » 14 lip 2017, 1:36

Zauważ, że te wątki dotyczą konkretnych wydarzeń, które są faktami. Tutaj mowa była o gdybaniu co może się stać w przyszłości, a przede wszystkim nie wiemy, czy w 2019 roku PiS straci władzę, i czy TVP nie zacznie się sama likwidować. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Postautor: Karol » 05 sie 2017, 11:19

Proszę, aby niektórzy przestali nazywać Telewizję Polską "TVPiS". Nie ma co podkręcać emocji. Podobnie nie chcę, aby o przeszłości lub przyszłości pisano "TVPO", "TVPNowoczesna", itp. Jeśli się nie zastosujecie, skrypt zacznie cenzurować Wam to nazewnictwo, a tego chciałbym uniknąć.
Awatar użytkownika
kacper3100
Poster
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: kacper3100 » 06 sie 2017, 22:05

FinalAnswer98, czemu moje nazwisko wyciąłeś? Jest prawdziwe.
Obrazek
Wszystkiego najlepszego dla TVN, najlepszej telewizji na świecie! Chcemy go więcej i najwięcej!
#20latTVN
Awatar użytkownika
BW134PL
Użytkownik

Kwestie formalne

Postautor: BW134PL » 06 sie 2017, 22:13

Jest problem na forum, mianowicie nie da się usuwacz postów
TVN - od 20 lat programowo najlepsza. Kolejne 20 lat tylko to potwierdzą
Awatar użytkownika
FinalAnswer98
VIP Mod

Kwestie formalne

Postautor: FinalAnswer98 » 06 sie 2017, 22:15

@BW134PL, można usuwać, ale tylko 5 min od momentu wstawienia posta

@kacper3100 - uważam, że publiczne podawanie swojego imienia i nazwiska na publicznym forum, gdzie każdy może sobie tu zajrzeć nie należy do najlepszych pomysłów. Dlatego dla twojego bezpieczeństwa zdecydowałem się na zakrycie nazwiska.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kacper3100
Poster
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: kacper3100 » 10 sie 2017, 21:55

Na forum zarejestrował się użytkownik o nazwie Tele Rozrywka. Multikonto Radka?
Obrazek
Wszystkiego najlepszego dla TVN, najlepszej telewizji na świecie! Chcemy go więcej i najwięcej!
#20latTVN
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Postautor: Karol » 10 sie 2017, 22:07

Sprawdzam to, ale zmienne IP z Plusa robi swoje :-)
Awatar użytkownika
kacper3100
Poster
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: kacper3100 » 10 sie 2017, 22:09

Przeprosił i wyjaśnił, więc dajmy mu drugą szansę.
Obrazek
#20latTVN
RezerwaWWA
Użytkownik

Kwestie formalne

Postautor: RezerwaWWA » 14 sie 2017, 11:43

Siema, to ja, Jacoob. A oto wyjaśnienie.

Przyszłem na forum po to, żeby was przeprosić za te zamieszanie co się stało kilka minut temu przed zamknięciem poprzedniego konta pod nazwą "Jacoob". Niestety to stało się przez przypadek, a że uważacie, że Kuba19 to jestem ja, to jest nieprawda - ten Kuba19 pochodzi z Bolkowa (Dolny Śląsk), ja pochodzę spod Warszawy. No, wiecie, że możecie mnie lubić, pamiętać to co złego wam zrobiłem, ale obiecuję, że już nigdy więcej tego nie zrobię. Postaram się nie używać wulgaryzmów, nie obrażać innych, a poza tym jak idzie - dostarczyć rozrywki, pisać tu swoje opinie oraz krytykować. To od tego właśnie jest forum Media2. Wracam tu, bo korzenie mojego wcześniejszego konta, czyli "Jacoob", były tak dobre, że mógłbym z wami jeszcze tak trochę pogadać (poza tą kłótnią o której wspomniałem wszystko było przecież dobrze). A że na SK nie wiem czy powrócę (nawet nie mogę na niego wchodzić, wyświetla się tylko komunikat o banie, dlatego SK przeglądam tylko przez proxy), a na M2 nie możecie odzyskać mi starego konta, to założyłem nowe konto. Nie, nie żadne jakieś "multikonto", tylko nowe konto. Na Satkurierze też sporo się działo, i byłem równie grzeczny (choć czasem byłem diabłem, to i dostrzegałem prawa że miły jestem na tym forum), ale naprawdę zbanować moje konto całkowicie - to jest absurd. Blokada miała być do 30 czerwca, a potem nastąpił jakiś tam błąd. A że mogę powrócić na Media2.pl to nie po to, żeby was pokłócić, tylko po to, żeby więcej działo się w mediach. Od dzisiaj - spokój i powaga, mądrość i szacunek, a przede wszystkim: dobry poziom dyskusji na forum. Mam również konta na forum.radiopolska.pl i tvpforum.pl, ale na M2 też można przecież założyć - to moje ulubione forum po prostu. Ale jeśli jakimś sposobem możecie odzyskać moje stare konto - to możecie mi zamknąć te nowe konto i będę korzystał ze starego. Ale jeśli nie uda już się odzyskać - to zostanę na tym najnowszym koncie. Tak więc bardzo proszę już mnie nie banować, bo ja naprawdę tego nie chcę (a uważacie mnie za dobrego na forum, i ja was naprawdę cenię), wy możecie mi już dać drugą szansę, a ja witam was na forum i serdecznie do niego zapraszam!

PS: Wybrałem ten temat, bo być może tu ten komunikat pasuje.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Kwestie formalne

Postautor: N-O-R-O-N » 14 sie 2017, 12:02

RezerwaWWA pisze:Niestety to stało się przez przypadek, a że uważacie, że Kuba19 to jestem ja, to jest nieprawda - ten Kuba19 pochodzi z Bolkowa (Dolny Śląsk), ja pochodzę spod Warszawy.

To zobacz sobie w takim razie to: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=13&t=313&start=570#p357943
Tyle w temacie. :)
RezerwaWWA
Użytkownik

Kwestie formalne

Postautor: RezerwaWWA » 14 sie 2017, 12:07

A powiedzieć, że to samo... To coś innego, takie same imię.

Dobra, tyle w temacie. Teraz wyjaśnijcie tu inne kwestie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Postautor: Karol » 14 sie 2017, 12:19

jacoob.png

Jak wyjaśnisz to, być może pogadamy.

Wróć do „Sprawy forum”