Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
TV Puls - MyWidzowie
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 11 lip 2017, 20:12
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: TV Puls - MyWidzowie »

A decyzja o ostrzeżeniu nadal potrzymana panie moderatorze?
Ostatnio zmieniony 15 cze 2018, 0:00 przez TV Puls - MyWidzowie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

No masz nadal tylko jedno ostrzeżenie na koncie w profilu, więc chyba drugiego nie dostaniesz, jeśli zastosujesz do moich uwag.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Piotr88 »

Może pora na jakieś ostrzeżenie dla użytkownika Polanda, który spamuje forum jakimś dziecięcym zespołem?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

Może Poland napisał coś o My3 w temacie "Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival", ale to nie tak, że on tą rozmowę sam ciągnął/ciągnie :D Nie ma mowy więc o spamie.

Przypominam też, że na forum jest możliwość ukrywania postów innego użytkownika (przez dodanie go na groźnie brzmiącą "listę wrogów").
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: kacper3100 »

Piotr88 pisze:Może pora na jakieś ostrzeżenie dla użytkownika Polanda, który spamuje forum jakimś dziecięcym zespołem?
Nie tylko tym zespołem, bo Eurowizją także, nawet w temacie o śmierci znanych osób.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Frontowiec »

Nie tylko tutaj @Poland pisze o swoich pasjach (My3, Eurowizja), ale także na innych forach dyskusyjnych typu SATKurier czy tvpolsat.info.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

I ma takie prawo, ponieważ nie łamie przy tym regulaminu. @Piotr88, więcej wątpliwości mam wobec Twoich postów, które regularnie są zgłaszane przez użytkowników jako prowokujące niepotrzebne dyskusje - np. nazywanie Przydenta RP "Adrianem". Takie sformułowania są godne twórców "Ucha Prezesa", a ich powielanie pasuje bardziej do portali lewicowych typu natemat.pl, a nie do dyskusji na forum.

Nikt nie będzie robił niepotrzebnej nagonki na drugiego usera, jeśli sam nie potrafi zgasić go merytorycznymi argumentami - nieważne czy chodzi o @Polanda, @Pawla, czy kogokolwiek innego.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Przekonałem się, że Kisiel i Paweł to jednak dobrzy użytkownicy. Nie wnoszą na forum niczego kontrowersyjnego, w przeciwieństwie do Ciebie, panie Piotrze. Tak mnie sprowokowałeś, że powiedziałem dwa słowa za dużo i dostałem bana, a Ty teraz prowokujesz innych. Może pora na ostrzeżenie dla Ciebie właśnie, za niepotrzebne prowokacje na tym forum. W 100% zgadzam się z Karolem- pisze we właściwych tematach, więc o co biega?

Dużo lepiej by było, gdybyś takie sprawy załatwiał na PW. [Trzeciak]
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

Piotr88 dostał bana za łamanie regulaminu forum z premedytacją.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Jeszcze pisze do mnie wiadomości z jakimiś pretensjami. Twierdzi żebym nie wracał na forum.
BiL
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2018, 15:37
Lokalizacja: Chorzów

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: BiL »

A nie można zakończyć Polanda jakimś perm banem? To zaczęło być irytujące.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

Jak już mówiłem - jeśli komuś nie odpowiada kogoś styl pisania to może dodać tego użytkownika do listy wrogów. Wtedy jego posty będą schowane.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Można coś zrobić z anty-kibicami, którzy weszli na to forum? Użytkownik warrior80 w dziale TVP wyżywa się na Polakach. W temacie Fifa 2018 przezywany jest m.in. bramkarz Wojciech Szczęsny. Ja rozumiem emocje, ale to paranoja.
Pawel

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Pawel »

Tomek pisze:Jak już mówiłem - jeśli komuś nie odpowiada kogoś styl pisania to może dodać tego użytkownika do listy wrogów. Wtedy jego posty będą schowane.
Dodawanie do listy wrogów może i dobre, ale nie rozwiązujące problemu. Sam tego Piotracostam miałem na liście wrogów, ale czesto pojawiały mi się cytaty jego postów udostępniane przez innych userów. Dlatego do osób, które uważają Polanda za usera nie wnoszącego nic do forum, radzę wam zgłaszać po kolei jego posty, oczywiście jeśli faktycznie nadają się do zgłoszenia.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Piotr twierdził, że to denerwujące. To że ktoś wymienia swoje pasje jest złe? No więc na tym forum ma być grobowa cisza i rozmowa o tym, jaki był dżingiel reklamy TVP1 w np. 1997 roku? Pisze o tym w odpowiednich tematach, a Piotr już dostał karę.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SiłaSerca i 8 gości