Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Jantar »

Użytkownik @tefałen otrzymuje ostrzeżenie za wulgaryzmy w temacie o ACTA2. Chociaż częściowo wykropkowane, są na tyle ostre i każdy je zna, że absolutnie nie mogą być na tym forum tolerowane.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 61#p459961
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Trzeciak »

@Paweł otrzymał ostrzeżenie za użycie wulgaryzmu oznaczającego pewną czynność w stosunku do innego użytkownika drogą PW. Przypominam, że nawet pisząc prywatną wiadomość należy zachować zasady kultury osobistej i panować nad emocjami.
Pozdrawiam, Trzeciak
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Jantar »

Użytkownik @SabrinaAbbot dostał bana za spamowanie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

Pan @Pawel dostaje tygodniowego bana za swój podpis:
Większa kompromitacja niż PO? Praca Trzeciaka jako moderatora.
Regulamin:
f. Niedopuszczalne jest obrażanie osób sprawujących pieczę nad porządkiem na forum. Wszelkie dyskusje na temat prawidłowości działania administratora oraz moderatorów powinny odbywać się w odpowiednim wątku na forum, gdzie także przyjmowane są „reklamacje” na działalność moderatorów. Decyzję moderatora może odwołać jedynie administrator, jeśli uzna to za właściwe.
Podpis nie jest miejscem do zgłaszania takich obiekcji. W ten sposób autor pomnożył tysiąckroć swoje przewinienie przez całe forum.

Co do usuniętych postów przez @Trzeciak pragnąłbym przypomnieć pierwszy post tamtego tematu napisany przez @Karol:
Witam,

W tym temacie cytowane będą posty, które przysłużyły się do nałożenia na użytkowników ostrzeżeń lub blokady dostępu do forum. Temat ma służyć głównie moderatorom, jednak każdy user ma tutaj wgląd i może zobaczyć za co został ewentualnie ukarany, jeśli do tej pory nie miał takiej wiedzy. Oczywiście jeśli ktoś czuje się potraktowany niesprawiedliwie, niech zgłasza swoje uwagi właściwemu moderatorowi (temu, który nałożył ostrzeżenie) lub do mnie, a nie komentuje tutaj.
Generalnie nie jestem wielkim fanem podchodzenia do regulaminu co do słowa, jednak można było się spodziewać takiego usunięcia, skoro dyskusja zamieniła się w pyskówkę między Abbottem, a tobą. Cieszcie się, że moderator wtedy nie pomyślał o ostrzeżeniach, co moim zdaniem pokazuje jego wolę w spokojnym rozwiązaniu sprawy.

Tym razem twoje obiekcje znajdują się w odpowiednim temacie, więc nie znikną, jak już do nas powrócisz.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

@dawid333 otrzymał ostrzeżenie za sztuczne tworzenie OT i atakowanie użytkownika forum.

viewtopic.php?p=470246#p470246
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

@Pawel dostaje 14-dniowego bana za użycie określenia "zboczenie" w kontekście mniejszości seksualnych na podstawie punktu regulaminu:
d. Jakakolwiek forma dyskryminacji innych użytkowników, a także osób publicznych ze względu na płeć, orientację seksualną, poglądy, religię, rasę, itp., jest niedozwolona. Kara z tym związana to możliwość zablokowania przez administratora lub moderatorów dostępu do forum (tzw. ban) użytkownikowi, który łamię tą zasadę.
Można nie być za propagowaniem alternatywnych orientacji seksualnych w szkołach, ale to nie powód, aby rzucać tego typu rażącą obelgą.

@Kamil otrzymuje pierwsze ostrzeżenie za rzucenie obelg w stronę Pawła i niepotrzebny off-topic - przypominam o istnieniu funkcji zgłaszania postów, wiadomościach prywatnych, czy dziale "Sprawy forum", gdzie można opisać (kulturalnie) zaistniałą sytuację.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Diabeu007
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2018, 12:22

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Diabeu007 »

Na razie jedyną formę dyskryminacji to pokazujesz tutaj ty, blokując i cenzurując możliwość wypowiedzi. Wyraźnie pisałem w kolejnym poście, którego specjalnie nie cytujesz bo jest nie po twojej myśli, że dla mnie każdy jest człowiekiem. Ale to już nie pasuje do twojej tezy. A to że dla mnie propagowanie homoseksualizmu w szkołach jest nienormalne to mam prawo do takiego osądu i wypowiedzenia go. I jeśli ty mi tego zabraniasz to ty właśnie łamiesz regulamin i podstawę wypowiedzi. Ale rozumiem że twoje wybryki dalej będą tolerowane przez admina bo przecież ręką rękę myje. Żegnam was bez żalu.

PS. Napisałem e-maila do admina ale nie dostałem odpowiedzi, więc założyłem drugie konto tylko po to żeby pokazać twoją hipokryzję. Mimo wszystko liczę na odpowiedź od admina na mejla, chyba że też nie będzie potrafił się odnieść do tego co tutaj wyrabiacie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

Odpowiedzi nie ma, bo nie ma maila od Ciebie.
Diabeu007
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2018, 12:22

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Diabeu007 »

Wysłałem maila za pośrednictwem formularza na forum, zresztą tak jak i poprzednio. Sprawdź może czy ten formularz ma dobre dane bo widocznie coś jest z nim nie tak. Chodzi o formularz z kontaktem do admina.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

Wysłałem sobie wiadomość testową. Dotarla. Twoja nie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Trzeciak »

@pawksi1000 - ban na stałe za zaśmiecanie forum: viewtopic.php?f=101&p=470937#p470937
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Abbott »

Zabawne. Jeden użytkownik za stawianie linków otrzymuje bana na stałe, a drugi za homofobię i obrażanie innych tylko na 2 tygodnie. Dziwna jest polityka tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

Bo niektórzy pomimo swoich wad w ciągu 12 lat obecności tutaj, coś wnieśli na forum. Są też użytkownicy, których nie da się reformować i mimo powtarzających się ostrzeżeń, dalej popełniają te same błędy. Najczęściej tyczą się one 100 procent napisanych przez siebie postów.

Poza tym forum nie ma w pełni spójnej polityki. Decyzje moderatorów odnośnie bana dla konkretnych userów są suwerenne. Akurat ten ostatni został nałożony na moją prośbę rękami @Trzeciaka :-)
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Abbott »

Tylko kary powinny czegoś uczyć, a w tym określonym przypadku mieliśmy odwrotny efekt.
No cóż każde forum walczy o swój wizerunek...
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Łotr1SW_TVN »

W ogóle chciałem aczkolwiek wiem że, bywam czasem irytujący ale czemu Trzeciak upomniał mnie za wpis "ty chyba żartujesz" które nie było złośliwą uwagą, lecz żartobliwą ironią a chyba mam prawo się z czyimś zdaniem nie zgodzić. I jeśli kulturalnie o coś pytam to nie rozumiem czepiania się. Ok była to może mała wycieczka personalna, ale nie była w złośliwym kontekście. Co do mojej estetyki wypowiedzi, piszę na telefonie i nie zawsze mam czas na budowanie charakteru mojej wypowiedzi :)
Mam nadzieję że dostanę chociaż odpowiedź.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości