[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka (ankieta anulowana)

Wszystko co związane z działaniem tego forum.

Moderatorem powinien zostać

Czas głosowania minął 15 sty 2018, 11:36

Atoman
47
46%
Pawel
55
54%
 
Liczba głosów: 102
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Jantar »

Pawel pisze: Mimo że głosowałem na pewna osobę, która już została wybrana moderatorem, a nie potrafi opanować jednego tematu na forum.

Mam tylko nadzieje, że moje uwagi dotyczące seriali będą rozpatrywane. Bo akurat w tym temacie, co zresztą wiele osób podkreśliło mam jakąś wiedzę. I tak jak wspomniał ktoś, nawet jeśli byłaby taka opcja to mógłbym tylko doradzać przy tematach dotyczących seriali.
Napisałam ci już w privie, że muszę mieć chwilę, żeby ogarnąć skrypt - nie każdy rodzi się ze znajomością wszystkiego i nie jest wstydem, czy też ujmą, napisać, że się czegoś na daną chwilę nie wie. Jest to trochę inny skrypt, niż ten, z którym miałam do czynienia, a byłam moderatorką na jednym forum telenowelowym. Druga sprawa to fakt, że wszystkiego od razu też nie zrobię i najpierw uporządkuję dział telenowel.

Dziękuję za twoją propozycję doradzania przy serialach. Nigdy nie odmawiałam ci wiedzy w tej dziedzinie. Jeśli o mnie chodzi to zapewne skorzystam.

Jeśli zaś chodzi o twoją uwagę pod moim adresem apropo moich poglądów politycznych i światopoglądowych to nadal będę je wyrażać w granicach rozsądku. Bycie moderatorem nie nakłada na mnie i na pozostałych knebla w tych dziedzinach, bo jak napisał @Karol, "po to jest forum dyskusyjne". A jeśli się boisz, że z powodu twoich poglądów będę cię karać to mnie nie znasz. Ostrzeżenie i uwagi ode mnie dostaną tylko ci, którzy na to zasłużą zgodnie z obowiązującym regulaminem forum, a nie na podstawie mojego widzimisię. Jednego wszyscy mogą być pewni: nie toleruję chamstwa i obelg - tak w życiu prywatnym, jak i na tym forum i na każdym innym. Sama w moich postach nie używam takiego języka i oczekuję tego od każdego forumowicza. Na tym forum tylko jeden raz zdarzyło mi się użyć pospolity wulgaryzm (nie pod adresem któregoś z użytkowników, a w komentarzu odnośnie ramówki któregoś kanału), który zresztą wykropkowałam, ale zostałam wtedy upomniana przez jednego z moderatorów. Tyle w tym temacie ode mnie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Kamilo »

I się zaczęło... :P
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1045

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Lupus28 »

@Pawel Niby jaka "polityczna szczujnia"? Aż do twojego wpisu nikt w tym temacie o polityce nie wspominał, więc o co chodzi?
Pawel

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Pawel »

Kamilo pisze:I się zaczęło... :P
Dokładnie.
Lupus28 pisze:@Pawel Niby jaka "polityczna szczujnia"? Aż do twojego wpisu nikt w tym temacie o polityce nie wspominał, więc o co chodzi?
Sorry, nie dam się wprowadzić w jakieś dziwne dyskusje. Na tyle szanuje @Karola, naszego admina że poważam jego zdanie i odpuszczam dalszą dyskusje.
Pawel

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Pawel »

Dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na mnie. Naprawdę to doceniam. Czy się zgadzamy w różnych tematach czy nie, naprawdę to jest coś mobilizującego do dalszego udzielania się na forum. Dzięki jeszcze raz.

Jednocześnie gratuluję zwycięzcom i mam nadzieję że spełnią pokładane w nich oczekiwania. Ja zawsze postaram się zgłosić swoje uwagi w temacie seriali, tak jak robiłem to do tej pory. A że czasem coś krytycznie zgłoszę, to też nie obrażajcie się. Mnie krytykują i ja mam prawo do tego :). A poza tym krytyka powinna was mobilizować do lepszej pracy. I nas też do lepszego wyrażania swoich opinii. Także mam nadzieję, że sami sobie pomożemy w byciu jeszcze lepszym dla siebie i dla innych zarówno na forum jak i codziennie w real life ;).
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1045

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Lupus28 »

Pawel pisze:Sorry, nie dam się wprowadzić w jakieś dziwne dyskusje. Na tyle szanuje @Karola, naszego admina że poważam jego zdanie i odpuszczam dalszą dyskusje.
Nie chcę cię wprowadzać w żadne dziwne dyskusje, po prostu pytam, bo nie za bardzo rozumiem całą sytuację. Ale jeśli nie chcesz odpowiadać, to ja to rzecz jasna uszanuję.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Tomek »

Ja chciałbym wiedzieć, czemu pod moją nieobecność kategoria "SPECJALNE" z wyborami zawędrowała na dół forum. Od kiedy przenosi się pudła z głosami do innego lokum podczas głosowania? :P
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

Kategoria zniknęła równo o północy, w momencie zakończenia głosowania na MT i jest widoczna tylko dla niektórych, a ja siedzę od 4:30 i wszystko liczę. Wyniki może opublikuję popołudniu, chyba, że pierwszy doliczysz się tego, czego ja nie dałem rady :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Tomek »

Głosowanie na moderatora za to nie skończyło :P
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

Jedynie usunąłem link ze strony głównej, bo nie było sensu go trzymać. Zainteresowani jakoś tu dotrą :-P
Lex

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Lex »

Jaka polityczna szczujnia? Co za głupoty znowu Paweł wypisujesz?! Powtarzam tobie po raz kolejny i ostatni - Nie masz pojęcia jakie mam poglądy polityczne i się nie dowiesz, bo kulturalnie nigdy nie potrafiłeś zapytać!
Za twój język nienawiści nie mam do Ciebie zaufania i boję się, że będziesz nadużywał swojej władzy. Moderowanie forum, to nie tylko wiedza w danej dziedzinie, ale także odpowiedzialność i szacunek dla innych użytkowników. Chcę tu wchodzić dla przyjemności, a nie z obawą czy nie zostanę zaatakowany przez kogoś innego.
Sam oglądam seriale wręcz przemysłowo i wydaje mi się, że mam dużą wiedzę na ten temat. Mogłem sam siebie zgłosić, ale niestety na moderowanie bym nie miał czasu ze względu na inne obowiązki w życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego w moich propozycjach uwzględniłem Ciebie i Jantar, a że inni się zgłosili... nie jest moją winą. W pierwszym sezonie "Plotkary" padło zdanie "demokracja potrafi być suką". Niech da Ci to do myślenia.
Sądzisz, że mój głos był przeważający? Ja go oddałem na początku od momentu uruchomienia ankiety, gdzie miałeś dużą przewagę nad Atomanem. Dogrywka nie jest porażką, a głosowanie wciąż trwa. Już gratuluję tobie wysokiego poparcia.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Dominik »

Trochę nie rozumiem. Głosowanie cały czas trwa, każdy dobrowolnie oddaje głos na wybranego kandydata. Mamy dwóch użytkowników mających równe szanse. Skąd to rozjątrzenie jednego z nich?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

I teraz taka prośba. Utnijcie w tym miejscu całą dyskusję. Albo przeniesiecie ja na PW albo dacie już spokój. Za 1,5 godziny ankietą się kończy, a wątek zostanie zamknięty.

Zachęcam do głosowania i nie odpowiadania na mój post.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: kacper3100 »

Ktoś tu się dopuszcza oszustwa. Wszedłem przed chwilą tutaj - Paweł miał 42 głosy. Odświeżam - co kilka minut nowe głosy. Teraz ich jest aż 55. Zaś wczoraj AtoMan zdecydowanie wygrywał z Pawłem (ponad 10 głosów więcej).
Czyżby ktoś z multikont głosował?
Lex

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Lex »

Paweł moje gratulacje w 1,5 godziny zdobyłeś większość. Mam nadzieję, że forum będzie dobrze się rozwijało.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości