[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka (ankieta anulowana)

Wszystko co związane z działaniem tego forum.

Moderatorem powinien zostać

Czas głosowania minął 15 sty 2018, 11:36

Atoman
47
46%
Pawel
55
54%
 
Liczba głosów: 102
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka (ankieta anulowana)

Post autor: Karol »

Dogrywka trwa do wieczora :-)

EDIT: do jutra, do 11:36.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Tomek »

Czyli dokładnie do kiedy? :P
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

Koło 24 się zakończy, bo Karol idzie spać :-)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Tomek »

Czyli jak Karolowi będzie odpowiadać wynik :P
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

Ech :-)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Tomek »

Nie "ech", tylko z tego, co wiem, to nie da się ustawić ankiety automatycznie co do godziny, minuty i sekundy :lol:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Lex

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Lex »

Może lepiej wydłużyć do jutra do godziny 23:59? Dziś w wielu miastach jest WOŚP. Niektórzy się angażują aktywnie, a jeszcze inni są na imprezach plenerowych.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

Tomek pisze:Nie "ech", tylko z tego, co wiem, to nie da się ustawić ankiety automatycznie co do godziny, minuty i sekundy :lol:
Screenshot_20180114-115118.png
Dlatego muszę siedzieć przy komputerze, gdy będzie północ.

@Lex zobaczymy, jakie będzie zainteresowanie ankietą do końca dnia :-)

EDIT: Ankieta trwa do jutra, do. 11:36. @Tomek szczęśliwy :-) Admin nie będzie manipulować, bo głosowanie samo się zablokuje :lol:
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Tomek »

No i nie ma opcji z ustawieniem co do sekundy. Jest w dniach, czyli jakbyś ustawił 1 dzień to ankieta skończy się po 24 dniach. Tak jak to było z poprzednią.

Napisałeś posta (ankietę) o:
11 sty 2018, 10:56
Ankieta skończyła się: 14 sty 2018, 10:56

Równe trzy dni.

EDIT:
Okej, koniec transmisji ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

Uznałem, że skoro nie ustawiłem 1 dnia jako czasu trwania ankiety w momencie jej zakładania , to może nie dać się już tego zmienić, bo te nie lubią być edytowane i kasują głosy - ale jak się okazuje, tyczy się to tylko edycji opcji do wyboru :-)
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: jas06 »

Oddałem głos na AtoMan'a
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Pawel

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Pawel »

Szkoda że ta dogrywka okazała się polityczną szczujnią. Ale ja to przewidziałem dlatego mnie od początku napisałem @Karolowi że zgłaszam swoją osobę tylko i wyłącznie dlatego, że były osoby, które poparły moją kandydaturę. Z mojej strony byłoby to nie fair dla tych osób, żebym odmówił startu, aczkolwiek cały czas mówiłem że ze szczujnią się nie wygra.


Taki @lex sie bał czy nie wpierdzielę się w temty poityczne. Zobaczymy czy nowo wybrani moderatorzy mocno skręcający w lewo tego nie zrobią.

Ja cały czas będę zgłaszał swoje uwagi do tematów seriali i to mogę zagwarantować że zawsze będę w tym temacie pomagał w rozwijaniu forum. I to bez względu na poglądy polityczne.
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Kacper »

No cóż, pisząc o "rozjeżdżaniu przechodniów" trochę odstraszyłeś osoby o innych poglądach. Niemniej zagłosowałem, bo jesteś spoza klubu VIPów to raz, a dwa że jednak Twoje posty lepiej kojarzę jeżeli chodzi o np. kanały AXN, FOX czy Universal (a właśnie nowy moderator ma się nimi zajmować, prawda?).
Jakbyś przegrał - popieram Twoją kandydaturę na VIP Experta.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Karol »

Nowy moderator ma mieć własne poglądy, zdanie i ma je wyrażać, bo w końcu to forum dyskusyjne - wszystko w granicach normy, z zachowaniem szacunku do drugiego usera. I najlepiej gdyby znał się na tematyce seriali, bo takich ludzi nam brakuje. :-)

Sugerowanie, że głosowanie ma podłoże polityczne jest pustym zarzutem. @Lex pisał o twoim języku, a nie sympatiach politycznych. Poza tym ja także mam poczuć się urażony jako autor ankiety? Zapytałem wszystkich zaproponowanych przez użytkowników, czy życzą sobie wziąć udział w głosowaniu, założyłem temat i czekam na to wymyślicie, jednak widzę, że im bliżej końca, tym większe jazdy mają miejsce. Nie chcę żałować, że sam nie wybrałem moderatorów.
Pawel

[Wybory] Nowy moderator forum - dogrywka

Post autor: Pawel »

O "rozjeżdżaniu przechodniów" to był specjalny post pokazujący fałszywość niektórych osób. Ale bez znaczenia. Wierz mi że naprawdę (albo i nie, jak tam chcesz) mi na tym moderatorze nie zależy, tym bardziej że nie wiem czy bym miał czas na to. Można sobie zobaczyć moją aktywność na forum że jest tak że kilka dni mnie nie ma. Ale widzę co się dzieje i dlaczego. Mam to gdzieś. Mimo że głosowałem na pewna osobę, która już została wybrana moderatorem, a nie potrafi opanować jednego tematu na forum.

Osobiście na VIPie mi nie zależy, ale wszystko należy do @Karola. Jeśli uzna że samym tym że było kilka osób co mnie zgłosiło do roli moderatora to na to zasłużyłem to nie mam nic przeciwko. Ale jeśli uzna że jednak nie zasłużyłem to też nie mam nic przeciwko.

Mam tylko nadzieje, że moje uwagi dotyczące seriali będą rozpatrywane. Bo akurat w tym temacie, co zresztą wiele osób podkreśliło mam jakąś wiedzę. I tak jak wspomniał ktoś, nawet jeśli byłaby taka opcja to mógłbym tylko doradzać przy tematach dotyczących seriali.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości