Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

O dziwo dziwne, że tylko ty zamykasz zawsze moje zgłoszenia bez interwencji, odpowiedzi. Przypadek, że zawsze moje zgłoszenia trafiają tylko do ciebie? Ja tylko pytam.
No dobra czasem się zdarzy pod czyimś postem kolor czerwony.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A skąd ty wiesz kto zamyka Twoje zgłoszenia. Akurat jedne z Twoich zamknął inny moderator.
Pozdrawiam, Trzeciak
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Hahaha... Moderujesz forum i nawet nie wiesz jakie ono ma właściwości? :lol: Widzę w powiadomieniach :P
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Administrator się znalazł. Jeszcze na tym forum nikt nie upadł na głowę, żeby Ciebie słuchać. Lepiej radziłbym nie wywoływać wilka z lasu, bo jak @Karol się wkurzy, oj będzie źle. Już taki w dziale teleTOON+ się znalazł, uciszył go banem na 2 tygodnie. Radzę, bo od kilku lat śledzę to forum i wiem, że moderator wiecznie ostrzeżeń nie daje.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

To ja i inni użytkownicy mają się kogoś tu bać? :o Jakie to komiczne :lol:
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Nie, Twój post można interpretować jako takie polecenie dla moderatorów, co czyni to bardziej kuriozalne.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Przecież to są pytania, wątpliwości, spostrzeżenia. BTW, dziwne masz interpretacje.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Może nie jest to post szkalujący moderatora, ale obraźliwy na 100%. Zanim wyrazisz opinię pomyśl.
P.S. Nie będę zniżał się do poziomu rynsztoku, dlatego więcej postów nie napiszę.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Gdzie Ty widzisz coś obraźliwego? Poza tym porównałeś moje wypowiedzi do rynsztoku, więc oczywiście twoje zachowanie również zgłosiłem.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Gdzie ja powiedziałem że Ty piszesz posty na poziomie rynsztoku? Dziecko idź się do dyktanda poucz ;) Hahaha, uśmiałem się na maxa. Powiedziałem że NIE ZNIŻĘ SIĘ w tym temacie do poziomu rynsztoku, który obecnie tu panuje. I pomyśleć że ty piszesz że Paweł jest prowokatorem. Mogę dostać bana, ale piszę prawdę. Tylko że mam 17 lat i nie muszę już uczyć się ortografii na j.polskim w Szkole Podstawowej
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

tefałen pisze:Administrator się znalazł. Jeszcze na tym forum nikt nie upadł na głowę, żeby Ciebie słuchać. Lepiej radziłbym nie wywoływać wilka z lasu, bo jak @Karol się wkurzy, oj będzie źle. Już taki w dziale teleTOON+ się znalazł, uciszył go banem na 2 tygodnie. Radzę, bo od kilku lat śledzę to forum i wiem, że moderator wiecznie ostrzeżeń nie daje.
Karol się wkurzy i pierwsze, kogo się pozbędzie, to Ciebie. Nie widzę podstaw do straszenia kogoś moją osobą. Bo niby co mam zrobić? Zbanować wedle własnego widzimisię?

Zgłoszenia postów trafiają do wszystkich moderatorów oraz administratorów. Ich zamknięcie oraz ewentualna "interwencja" zależy od wolnego czasu każdego z nich - jeśli @Trzeciak zobaczy i zamknie zgłoszenie jako pierwszy, kiedy mnie nie ma, to bez szczegółowego sprawdzenia historii, nie wiem o tym, że coś się działo.

@Piotr88. Wydaje mi się, że chyba dopatrujesz się jakiejś celowej niechęci @Trzeciaka wobec swojej osoby. Wiedz, że nie wszystkie zgłoszenia zasługują na działanie, dlatego je zamykamy i tyle. Podkreślam, że po wcześniejszym zapoznaniu się z treścią przytaczanych wypowiedzi.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

tefałen pisze:Dziecko idź się do dyktanda poucz ;)
Patrzę na tę sprawę z boku i wydaje mi się, że powinieneś skierować to zdanie do siebie, drogi @tefałenie.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Tak ze swoją definicją ortografii oraz wiekiem wiele wyjaśniłeś. :lol: Dziękuję, nie mam pytań ;D
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

w końcu jesteś głową forum, więc... dobra, może Ciebie przeproszę za urazę, ale Piotr pisze niewłaściwe zdania na to co napisałem. Napisałem że nie chcę zniżać się do poziomu rynsztoku, ale o nim nie wspomniałem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@tefałen dostał bana na dwa tygodnie. Za rynsztok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości