Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Kwestie formalne

Postautor: Pawel » 06 wrz 2017, 15:28

Chodzi o to że nałożył ostrzeżenia za punkt:
Obrażanie innych użytkowników jest niedopuszczalne, w tym także publikowanie prywatnych danych osobowych, kontaktowych oraz prywatnej korespondencji, bez zgody ich właściciela – nie ma znaczenia, czy dzieje się to na forum publicznym, prywatnym czy poprzez „Wiadomości prywatne” – podobnie jak przejaw dyskryminacji, będzie to karane „banem”.

oraz:
Niedopuszczalne jest obrażanie osób sprawujących pieczę nad porządkiem na forum. Wszelkie dyskusje na temat prawidłowości działania administratora oraz moderatorów powinny odbywać się w odpowiednim wątku na forum, gdzie także przyjmowane są „reklamacje” na działalność moderatorów. Decyzję moderatora może odwołać jedynie administrator, jeśli uzna to za właściwe.

Nigdzie w tamtej dyskusji nie obrażłem ani innych userów tego forum ani moderatorów czy administratorów. Po prostu gość nie potrafił zaprezentować screenów na swoją obronę, więc postanowił wykorzystać swoją przewagę nad zwykłym userem.

Oto moje posty z tamtego tematu (plus posty matika), nigdzie nie obrażam, nie żądam tylko proszę o udowodnienie swojej tezy, współdyskutanta.

Pawel pisze:
Memorex_94 pisze:
Pawel pisze:Wolę oglądać normalne mecze a nie szopki z udziałem celebrytów.

Inna sprawa, że jak pisałem wcześniej, nie mam w domu podpiętej nawet naziemnej :D.

Lepsza szopka na cele charytatywne, niż szopka noworoczna. :)

Tez osobiście nie przepadam za takimi meczami, ale najważniejsze, iż kasa idzie na szczytny cel a atmosfera pozytywna, wiec sama idea zawsze na plus.

Ano pewnie. Tylko że nie trzeba do tego robić jakiejś szopki tylko po prostu przekazać kasę na ten szczytny cel. No ale widocznie Owsiak i jego świta nie potrafi tego zrobić inaczej.

Pawel pisze:No widzisz. Sam zauważyłeś że wtedy TVP na koncercie zbierało kasę dla ofiar nawałnic. A w tym samym czasie komercyjne badziwie spod znaku TVN nawet o tym nie pomyślało.

Pawel pisze:
Jordi pisze:W Sopocie były puszki i publiczność wspierała ofiary nawałnicy - ba prowadzący kilkukrotnie zachęcali do wrzucenia datków ze sceny. Zebrano kilkanaście tysięcy złotych, więc Paweł czasami może daruj sobie "okazję" do nawrzucania na tvn, bo ostatnio jednak strzelasz kulą w płot. TVP zbierało, TVN zbierał i obie stacje zadziałały - to jest najistotniejsze.

Tylko taka różnica że w TVP wtedy na paskach zachęcano do wysyłania smsów dla ofiar nawałnic, a w TVN w dla komercyjnego badziewia. Nikogo nie interesuje co działo się w tym czasie na trybunach. Ważne jaki przekaz poszedł w świat poprzez transmisję. Także jeśli ktoś strzela kulą w płot to tylko TVN i jego obrońcy (zresztą jak zawsze).

Post @matika, za który też mógłby dostać ostrzeżenie, jeśli to za późniejszą odpowiedź ja dostałem ostrzeżenie:
matik pisze:Widziałeś wszystkie paski że tak twierdzisz? Pomoc dla ofiar Rytla o której była mowa na festiwalu TVN i pomoc dla Centrum Zdrowia Dziecka na Wielkim Meczu to dla Ciebie nic? Skoro już pisałeś, że nawet nie oglądałeś więc trochę żałosne jest wypowiadanie się w kwestiach o których nie ma się pojęcia, więc się dalej ośmieszaj. Przyzwyczaiłeś nas na tym forum, że nie warto przywiązywać większej uwagi do Twoich słów.

Moja odpowiedź na ten post:
Pawel pisze:Do twoich postów na temat TVN też nie ma co przywiązywać większej wagi bo nie od dziś wiadomo że zaliczasz się do grona zagorzałych fanów tejże stacji.

Ale proszę, jak jesteś taki mądry to zaprezentuj tutaj wszystkie paski ze wspomnianego wcześniej festiwalu (nie meczu).

Pawel pisze:Ja ci nie mam nic do udowadniania. To ty twierdzisz że TVN dawał paski o pomocy dla ofiar wichury. Więc weź się nie kompromituj tylko udowodnij to. No ale widzę że dla ciebie to za trudne. Co mnie specjalnie nie dziwi bo zapewne (widzisz daję ci szanse na obronę) zakłamujesz rzeczywistość. Zresztą tak jak i twoja ulubiona stacja.

Poźniej @mateusz_71 dał screena, którego wielki moderator nie potrafił umieścić i zakończyłem dyskusję, nastomiast wielce obruszony wielki moderator, postanowił wykorzystać swoją sytuację że jest "lepszy" od zwykłego usera i wlepił mi ostrzeżenie, nawet nie wskazując w swoim poście gdzie popełniłem w tej dyskusji te wykroczenia (to widocznie też przekracza jego możliwości, jak i udowodnienie że TVN emitował paski o pomocy dla ofiar nawałnic).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Postautor: Karol » 06 wrz 2017, 15:36

A zarzut o zakłamywaniu rzeczywistości "tak jak twoja ulubiona stacja" nie jest przypadkiem oszczerstwem? Bo brak dowodów na tezę nie jest przecież kłamstwem.
Jantar
VIP Mod
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: Jantar » 06 wrz 2017, 15:49

Pawel pisze:No widzisz. Sam zauważyłeś że wtedy TVP na koncercie zbierało kasę dla ofiar nawałnic. A w tym samym czasie komercyjne badziewie spod znaku TVN nawet o tym nie pomyślało.

@Karol, a te słowa @Pawła to nie jest przypadkiem obrażanie?
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Kwestie formalne

Postautor: Pawel » 06 wrz 2017, 15:51

Karol pisze:A zarzut o zakłamywaniu rzeczywistości "tak jak twoja ulubiona stacja" nie jest przypadkiem oszczerstwem? Bo brak dowodów na tezę nie jest przecież kłamstwem.

Nie, nie jest. To po prostu moje wnioski wysunięte z postów @matika.
Jak pisałem wcześniej, jeśli to jest dla was czymś na ostrzeżenie to post matika również:

Widziałeś wszystkie paski że tak twierdzisz? Pomoc dla ofiar Rytla o której była mowa na festiwalu TVN i pomoc dla Centrum Zdrowia Dziecka na Wielkim Meczu to dla Ciebie nic? Skoro już pisałeś, że nawet nie oglądałeś więc trochę żałosne jest wypowiadanie się w kwestiach o których nie ma się pojęcia, więc się dalej ośmieszaj. Przyzwyczaiłeś nas na tym forum, że nie warto przywiązywać większej uwagi do Twoich słów.

Zaraz poleci zgłoszenie.

Jantar pisze:
Pawel pisze:No widzisz. Sam zauważyłeś że wtedy TVP na koncercie zbierało kasę dla ofiar nawałnic. A w tym samym czasie komercyjne badziewie spod znaku TVN nawet o tym nie pomyślało.

@Karol, a te słowa @Pawła to nie jest przypadkiem obrażanie?

Również nie. Zwykła ocena festiwalu TVN, który był dla mnie komercyjnym badziewiem.
Zresztą nie tylko w TVN są badziewia. W TVP też takie można znaleźć, o czym też pisałem na forum. Np. te tureckie serialiki.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Postautor: Karol » 06 wrz 2017, 16:01

@Pawel. Temat zakończony, ostrzeżenie cofnięte. Za chwilę otrzymasz PW.

EDIT: Mała modyfikacja uprawnień. Nowo zarejestrowani użytkownicy, czyli osoby, które mają mniej niż 5 postów, a zarejestrują się na forum od wczoraj w przód (z punktu widzenia osi czasu), nie mają uprawnień do pisania na forach Off Topic, z wyjątkiem Ogłoszeń i Ankiet.
Kasacz
VIP Expert
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: Kasacz » 07 wrz 2017, 17:19

Od kilku dni podczas wczytywania strony wyskakuje mi to
Obrazek
Wirusy na stronie?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Postautor: Karol » 07 wrz 2017, 17:23

To raczej nie wirus. Cubeload to serwis hostujący zdjęcia, jednakże na tą chwilę nie widzę, aby użytkownicy z niego korzystali. Być może któryś hotlinkuje z niego zdjęcie w podpisie.

Przy okazji proszę, aby ostrożnie dobierać obrazy do podpisów - niech nie będą za duże i irytujące, a osobiście zalecam statyczne. Gify jednak są drażniące.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: kacper3100 » 08 wrz 2017, 13:28

Karol pisze:EDIT: Mała modyfikacja uprawnień. Nowo zarejestrowani użytkownicy, czyli osoby, które mają mniej niż 5 postów, a zarejestrują się na forum od wczoraj w przód (z punktu widzenia osi czasu), nie mają uprawnień do pisania na forach Off Topic, z wyjątkiem Ogłoszeń i Ankiet.

Coś nie wyszło, bo nowi, tacy jak lennA, mogą pisać w Hyde Parku pomimo napisania mniej niż 5 postów.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2017, 14:11 przez kacper3100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: Tomek » 08 wrz 2017, 13:43

Jakby ktoś zastanawiał się, co się stało z tymi kilkoma postami lennA to je usunąłem (+ban).
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: Poland » 11 wrz 2017, 19:34

Myślę źe w związku z najnowszymi doniesieniami Wirtualnychmedów można zmienić nazwę tego tematu: viewtopic.php?f=65&p=396724&sid=4594090797055629df0c6c4caab48e72#p396724
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 11 lat!
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: kacper3100 » 13 wrz 2017, 7:22

Czy Giovanni to nie jest czasem Marecki384?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Postautor: Karol » 13 wrz 2017, 7:40

Tak, to on. :-) Ale ciężko zbanować IP sieci komórkowej, bo to się mija z celem.
melona
Użytkownik

Kwestie formalne

Postautor: melona » 28 wrz 2017, 12:51

Witam na forum,
@Karol Gdzie na moim koncie są prywatne wiadomości ? Bo po zalogowaniu nie ma modułu prywatnych wiadomości. Dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Kwestie formalne

Postautor: kacper3100 » 28 wrz 2017, 12:57

Trzeba napisać 5 postów, by się pojawił.
melona
Użytkownik

Kwestie formalne

Postautor: melona » 28 wrz 2017, 13:09

kacper3100 pisze:Trzeba napisać 5 postów, by się pojawił.

Skąd wiesz ? Bo widzę w regulaminie nic nie pisze o tym... :P

Wróć do „Sprawy forum”