Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie trafi do działu internet. Juz jest dobrze :-)
Patryk M

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Rozumiem :)
Plus za zmianę nazwy kategorii na "Programy telewizyjne, internetowe i VOD". To ostatecznie rozwiązało problem.
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Tymczasem w odmętach sieci:
https://youtu.be/bBhdT3Ud0VM
Opisu i tak nic nie przebije 8)
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Padłem. XD
Komentarze też dobre.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Wklejam dla potomnych wspomniany opis z YT:
Ja się absolutnie nie zgadzam, gdyż temat dotyczył TYLKO TESTCARDU ZIGZAPA Z LAT 2004-2008, a on podsyła temat, który dotyczy tylko o tym, co sądzimy o ZigZapie. Muszę przyznać, że mam same wady o tym człowieku. Nie rozumiem, jak tak można postępować i krzywdzić. Czy tylko ja się czuję pokrzywdzony? Apropo cytatu "FANI ZZIOMALSKIEGO ZIGZAPA ŁĄCZMY SIĘ!!!" powiedział, że "jeszcze jeden bzdurny apel pisany wielkimi literami, a się pożegnamy. :-)". Z tego możemy wywnioskować jego cechy, jakimi są samolubność i brak szacunku do innych - zwłaszcza ten jego emotek [EH]. Dopiero co dzisiaj założyłem tutaj konto i taki kolo ma ochotę już mi go zamknąć... Pamiętajcie : moderatorzy to największe zło! Cieszcie się, że jesteście zwykłymi ludźmi, a nie kimś ważnym, bo tacy ludzie są bardzo faworyzowani, a potem oni traktują nas jak śmietnik. Ponadto ten człowiek nie bardzo mi przypada do gustu : chciałby zabronić dzieciom kreskówek i odmawiać paciorek w telewizji TRWAM. Tylko za kogo mamy go odmawiać, jak my tej osoby nigdy nie widzieliśmy na oczy i nie wiemy czy istnieje? Widać wyraźnie, że popiera PiS. Ja oczywiście mu tego nie zabraniam, ale to widać, że do PiSu należy
2009-2021
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jak dla mnie w tym filmiku jest trochę prawdy.

Pamiętam, jak Karol miał w podpisie belkę z Lechem Kaczyńskim i licznikiem odmierzającym do końca jego kadencji. Powiedzcie mi, ile fanbojów PiS-u interesowałaby się tak szczegółowo jego rządami i jeszcze dawałaby taki załącznik w każdym poście? Wytłumaczenie może być jedno ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Tak, to jest moim zdaniem groźba, jeszcze dodał emotikonę z uśmieszkiem, żeby pokazać, że jak się jest administratorem, to można pomiatać zwykłymi ludźmi.
źr.: komentarz Telewizorka xd pod filmem
Zaorał.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Tomek pisze:Pamiętam, jak Karol miał w podpisie belkę z Lechem Kaczyńskim i licznikiem odmierzającym do końca jego kadencji.
Wskaż mi okres, pokaż jakiś screen. :) Poszukam w Wayback Machine, ale nie przypominam sobie czegoś takiego :D Wszak forum istnieje już trochę lat, a pamięć z czasem ma się zawodną, jednak tu mnie zaskoczyłeś :)

EDIT:
Przez większość czasu było tak:
[ Spoiler ]
Sygnaturę na temat rzadów Lecha Kaczyńskiego mógł mieć @gosc, @Mario98 albo ktoś inny, nie ja ;) Sugerując coś innego, jeśli nie masz dowodu, a ja naprawdę nie przypominam sobie wspomnianej przez Ciebie sytuacji, wtórujesz temu dzieciakowi z YouTube :) Mnie prezydentura Lecha Kaczyńskiego akurat obchodziła najmniej, nie interesowałem się polityką w jego czasach.

EDIT2:
[ Spoiler ]
:)

Jeśli chodzi o powód zamknięcia wątku, to chyba dla wszystkich jest on oczywisty - dyskusja w nim nie miała głębszego sensu. Jeśli treść tego posta także zostanie nagrana, to z góry chciałbym pozdrowić całą rodzinę, wszystkich forumowiczów, użytkowników YouTube oraz swojego syna. Może to obejrzy w przyszłości, gdy już przyjdzie na świat.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

O masz rację. Tym razem wyślizgnąłeś się ;)
Karol pisze:wtórujesz temu dzieciakowi z YouTube :)
O jak to wtóruję. Tylko powiedziałem, że w tym filmiku jest trochę prawdy np. przedstawiane dwa posty są prawdziwe :D

Ogólnie trudno podchodzić do tego tematu na poważnie.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze: Jeśli chodzi o powód zamknięcia wątku, to chyba dla wszystkich jest on oczywisty - dyskusja w nim nie miała głębszego sensu. Jeśli treść tego posta także zostanie nagrana, to z góry chciałbym pozdrowić całą rodzinę, wszystkich forumowiczów, użytkowników YouTube oraz swojego syna. Może to obejrzy w przyszłości, gdy już przyjdzie na świat.
Sprzedam Opla :D.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Temat @telewizorka, który założył na forum SK, także trafił do Kosza ;) Szkoda, bo redakcja portalu tym samym zdradziła się, że popiera PiS.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Czy administracja może sprawdzić, czy Oprawy Graficzne to nie jest Telewizorek? Gdy patrzę na styl jego wypowiedzi i na to, że wstawił link do filmu YouTube Telewizorka w temacie o ZigZapie (co byłoby dziwnym zbiegiem okoliczności), wydaje mi się, że to on.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wyniki głosowania na Mistrzów Telewizji 2017 postaram się opublikować dziś popołudniu :-)
Pawel

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:Skoro rangą specjalna nie jest niczym wyjątkowym, to dyskusja o tym nie ma sensu.
Pozwolę sobie na kontynuację dyskusji z zamkniętego tematu (to też ci od manipulowania ankiet z tym stoją :lol: ?).


Sami doprowadziliście do tego (wy = władze forum), przyznając rangę VIP, kilku osobom, których nie wymienię tutaj publicznie, że nie jest ona niczym wyjątkowym.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ty wiesz swoje, a ja swoje. Z kolei użytkownicy VIP, którzy to zazwyczaj wskazują na osoby, które powinny dołączyć do ich grupy wiedzą już najlepiej. Fakt, że coś nie jest jawne dla Ciebie nie oznacza, że takie decyzje poparte są jedynie naszym widzimisię (naszym = władz forum).

Tak samo jestem zdania, że jedyne pobudki, które Tobą kierują to chęć zemsty i dosrania innym za przegraną w wyborach na moderatora. Widać to w ironii, jaka od Ciebie bije. Przez chwilę okazywałeś przyjazną twarz, nawet dla @Jantar, a teraz sam tworzysz sztuczne zamieszanie. Nie dziwne, że wyszło jak wyszło. Osobiście głosowałem na Ciebie, ale teraz mam wątpliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości