Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mogę poprosić o przyklejenie tego tematu: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=146&t=10415
Będę z góry wdzięczny :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Czemu temat o Windows 10 został uznany za wyczerpany? Według mnie jeszcze jest o czym tam dyskutować. Tematy o Windows Vista i Windows 7 nie zostały zamknięte i można w nich pisać, ale w temacie o dziesiątce już nie.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 10#p377342
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Skuteczne zabezpieczenie antyspamowe. Robił się tam śmietnik. Poza tym nie uważam wątku o Windows 10 jako kluczowego, bez którego nie można się obyć.

Dla pocieszenia, wątek o Windows XP został przemianowany na bardziej ogólny dla tej marki.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Czy to się komuś podoba, czy nie, przeniosłem kilka postów z wątku Telemetria do Kosza. Sorry, ale ataki ad personam nie będą domeną tego forum. Pojawił się zarzut naginania regulaminu forum przez @Pawla, który dziś wyjątkowo uważam za bezpodstawny - wystarczy zobaczyć kto tak naprawdę zakwestionował jego prywatną opinię i nazwał żartem, na co on tylko odpowiedział:
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 70#p438070

Jeśli ktoś się zainteresowany dyskusją na temat wzajemnego szacunku do siebie i cudzych opinii (a przypominam, że to forum dyskusyjne), polecam PW lub jawną dyskusję właśnie w tym wątku, nie w Telemetrii.
Pawel

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ostatnio widzę jakąś nagonkę na moją osobę ze strony niektórych moderatorów. Nie rozumiem dlaczego to robicie. Jak pisałem wcześniej, podczas konkursu na moderatora i dalej się tego trzymam (wbrew temu co niektórzy pisali że twierdziłem tak tylko żeby zgarnąć punkty w głosowaniu). Ja rozumiem że różnimy się w tematach politycznych czy światopoglądowych ale wzajemny szacunek do siebie powinniśmy trzymać. Dlatego proszę nie oskarżać mnie o coś co popełniają inni userzy w stosunku do mnie. Naprawdę słabo to wygląda i, jak widać, nie przechodzi niezauważone przez administrację.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Oskarżyłeś mnie w temacie "Korony Królów" o przyjmowanie korzyści majątkowych za negatywne komentarze o tym serialu. To było nieuprzejme i uderzające wvmoją godność.
Zgłosiłem w/w post moderatorom, ale niestety został zamknięty bez odpowiedzi, więc widzę że masz przyzwolenie na swoje aroganckie zachowanie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nikt nie ma przyzwolenia ma arogancję. Moderator zwrócił uwagę @Pawlowi w adnotacji umieszczonej pod postem.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

@Pawel - przede wszystkim zacznij patrzeć na siebie. Ostatnio upominałem ciebie o to samo, co zgłosił cię @Piotr88, po czym przyznałeś mi rację i usunąłeś post.
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 45#p435493
Mimo to zaraz powtarzasz ten sam błąd. Nie mów więc o wzajemnym szacunku jak sam nie masz go dla innych.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Zauważ że post o którym piszesz był w dziale politycznym, który od dłuższego czasu jest tykającą bombą i faktycznie lepiej tam czasem usunąć kontrowersyjne posty bo może się zrobić niezły bajzel (co już czasem bywało).

Czy sugerowanie że ktoś pisze posty za przysłowiowe 60 groszy za wpis to coś złego? Może tak, może nie. Zależy od kontekstu. Akurat w temacie KK nikomu z forum tego nie sugerowałem. Wyraźnie napisałem tam: "Oczywiście zawsze znajdą sie tacy co to napiszą swoje #60groszyzawpis byle tylko skrytykować TVP. Ale takimi nie ma się co przejmować."
Nigdzie nie sugerowałem w tym wpisie że odnosi się on do konkretnego użytkownika forum. Bardziej mi chodziło o ogólne opinie w różnych portalach internetowych gdzie takie praktyki mają miejsce i to nie tylko pośród komentujących ale także tzw. recenzentów. Chociaż reakcja pewnego użytkownika poszła, z tego co widzę, w myśl zasady "uderz w stół, a nożyce się odezwą", ale nie mnie już to komentować.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Tłumaczenie kierowcy, który został co dopiero złapany "panie władzo nie jestem pijany. Wypiłem tylko jedno piwo".
W realu byś dostał w twarz za takie oskarżenia. W sieci czujesz bezpiecznie.
Pawel

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jest taki mem ze Stafanem co zapomniał że nie jest w internecie, którego z racji wulgaryzmów tutaj nie wkleję, ale idealnie pasujesz do tego Stefana. A groźby oczywiście zgłoszone do moderatorów.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Jakie groźby? Znasz chociaż definicję tego słowa :lol:
Miej trochę męskiego honoru w sobie.
Myślę, że twoją desperacką skargę jakoś przeżyję. :afro:
Patryk M

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

@Pawel z tym postem o "60 groszach za wpis" nie odniósł się bezpośrednio do Ciebie, lecz ogólnie poruszył tę kwestię, więc nie wiem, o co się prujesz. Przyszedł "świeżak" i tylko chaos wprowadza, bo czuje się wielce obrażony, choć nikt go tu nie atakował.
[ Spoiler ]
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

A to jakieś zamknięte forum? Uważasz, że jak ktoś jest tu nowy, to może być atakowany i nie ma prawa się bronić?
Świeżaki to miałeś przez pewien czas w Biedronce. Dobra, spadam stąd. Szkoda czasu na rejestracje. Towarzystwo tutaj i tak jest dla mnie delikatnie mówiąc dziwne. Narka!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Piotr ma całkowitą rację. Paweł, pisząc o tym, jakoby płacono 60 gr za wpis, miał jego na myśli. Wystarczy się domyślić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości