Administratorzy i moderatorzy

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Również wyrażam poparcie dla @Jantar.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Także i ja oddaję swój głos na @Jantar :)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To jeszcze nie głosowanie. Brakuje mi odpowiedzi @AtoMana :-)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Obrazek

Szczerze powiem, że chciałem się od razu wycofać (trochę mnie zmogło i nie miałem siły), ale... w sumie? Skoro ludzie chcą, to poczekamy na ten wynik głosowania ;)
dość
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

PPM pisze:Jantar jest kobietą :) I ma moje poparcie :)
Dawno kobieta nie sprawowała tu żadnej funkcji. Nie wiem czy pamiętasz, ale kiedyś administratorem była tu @IZA :-) @Beaty z Media2.pl nie liczę, bo w sumie nie było jej widać.
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Do końca ankiety mogę nie mieć czasu dlatego swoje słowa kieruję do wszystkich, którzy wskazali na moją kandydaturę jako moderatora i oddali na mnie głos. Bez względu na wyniki, jestem Wam wdzięczny że pomimo różnic światopoglądowych (że tak to nazwę) potraficie docenić moje zaangażowanie jeśli chodzi o tematy seriali, zwłaszcza zagranicznych.

Mogę zapewnić, że bez względu na wynik ankiety zawsze będę służył swoimi wskazówkami w tym temacie.

Ja oddałem swój głos na @Jantar bo w temacie telenowel, obok @Marcina jest bezkonkurencyjna. I nie ma tutaj znaczenia nasze skrajnie różne poglądy polityczno-światopoglądowe. Ale że seriale to nie tylko telenowele to zgadzam się z @Karolem że potrzeba jeszcze jednej osoby. I tutaj bez znaczenia kto wygra, może liczyć na moją pomoc, którą też udzielałem do tej pory, wpisując swoje uwagi.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Karol pisze:
PPM pisze:Jantar jest kobietą :) I ma moje poparcie :)
Dawno kobieta nie sprawowała tu żadnej funkcji. Nie wiem czy pamiętasz, ale kiedyś administratorem była tu @IZA :-) @Beaty z Media2.pl nie liczę, bo w sumie nie było jej widać.
Całkiem o Izie zapomniałem. Przypomniałeś mi właśnie o tym ale w sumie to tak pamiętam jak przez mgłe. W tamtych czasach udzielałem się bodajże przede wszystkim w wątku o Pulsie :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Bardzo dziękuję za uznanie, jakie otrzymałam od forumowiczów w postaci zgłoszenia mojej kandydatury. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Nigdy też nie uważałam siebie za serialowego i telenowelowego eksperta. Po prostu dzieliłam się tym, co wiem i czego się dowiaduję. Nigdy też nie przypuszczałam, że zaowocuje to zgłoszeniem mnie do pełnienia funkcji moderatora i niezależnie od tego, kto nim zostanie, zawsze może liczyć na moją pomoc.
Lex pisze:Legenda głosi, że ponoć Jantar masz więcej nagranych seriali niż miejsca na nagrywarce :D ;)
Zależy, którą nagrywarkę masz na myśli, bo 2 już "zajeździłam" na amen... Ale co ja na to poradzę, jak u mnie w domu jest jeszcze drugi smok serialowy, który "pożera" po 2-3 płyty dziennie i tylko woła "film", albo "płyta"... Także taki serial 100-200 odcinków w kilka tygodni poleci... Jeśli o mnie chodzi to oglądam głównie przy obróbce nagrania, ale też najlepiej w maratonach :)
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Przypominam, że ankieta, w której wybieracie nowych moderatorów forum kończy się jutro rano, więc jeśli ktoś jeszcze nie oddał głosu, to ma na to kilkanaście godzin :-)

Także jutro, jednak około wieczora lub w poniedziałek wczesnym rankiem, zakończymy wybory Mistrzów Telewizji 2017.

Polecam brać czynny udział w życiu tego miejsca - zarówno w sferze merytorycznej, jak i organizacyjnej. Wtedy może nie wszystkim, ale z pewnością większej liczbie użytkowników będzie się przyjemnie odwiedzało forum i czytało nasze posty :-)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dzięki głosom użytkowników @Jantar od tego momentu jest moderatorem :-) Temat drugiej osoby jest fazie rozstrzygania.

Gratuluję :-)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Gratuluję, Jantar :).
2009-2021
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Również gratuluje.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy. Postaram się jak najlepiej służyć forum, ale póki co muszę się "wgryźć" w te wszystkie ustawienia, więc z góry przepraszam za ewentualne wpadki.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Telewizja2
Użytkownik
Posty: 167
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:26
x 6

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Telewizja2 »

Gratuluje Janatar za wygranie wyborów na moderatora.
Pragnę również podziękować za oddane na mnie głosy, mimo tego że otrzymałem tylko jeden i nie wygrałem.
Może mi się poszczęści następnym razem. No pożyjemy zobaczymy w końcu to od was zależy kto jest moderatorem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Jantar i @AtoMan legalnie wybranymi VIP Modami :-) Gratulacje.

A na ankiety w przyszłości trzeba uważać :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości