Podział rang

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Patryk M

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Gratulacje :) Zwłaszcza dla @Zdzicha, który awansował na VIP-a mając niecałe 300 postów na koncie! To rzadkość.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 634

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

@Patryk M @Karol: A dziękuję, chociaż sam nie wiem za co to :D
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

VIP Expert? No nieźle. W 4 lata 943 posty. :D
Pawel

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Akurat teraz większym wyróżnieniem jest nie dostać tej rangi :P ;).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8084
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Patrząc na to, jak Karol masowo rozdaje VIP-y na lewo i prawo to w zasadzie masz rację. Czasem mam wrażenie, że 3/4 tutejszych userów to posiadacze specjalnych rang (zresztą wystarczy spojrzeć na ten wątek i zobaczyć, kto gratuluje). VIP to teraz jedynie synonim aktywnego użytkownika, który nie podpadł administratorowi :rolleyes:.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

39x VIP Expert, 24x Mythical VIP. Sporej części rang specjalnych nie przyznawałem ja, a pierwsza administracja forum na dzień dobry, w ciągu pierwszych kilku dni funkcjonowania tego miejsca. A nawet jeśli to ja jestem taki rozrzutny, to proszę, podaj mi średnią rozdawanych rang w przeciągu 11 lat istnienia forum, jednocześnie odlicz ex moderatorów i adminów. Poza tym jakkolwiek by tego nie liczyć, nie są to proporcje o których piszesz - wystarczy sprawdzić na listach ostatniej aktywności użytkowników. Nie wiem czy rangi specjalne należą do chociaż 1/4 stale udzielających się użytkowników.

Przy okazji odpowiedz na pytanie, czego synonimem jest bycie moderatorem? To przypominanie sobie o forum raz na kilka dni (wcześniej raz na kilka tygodni), pojedyncze działania porządkowe w skali kilku lat i od czasu do czasu prowokowanie mnie poprzez bezsensowną krytykę? Bo merytorycznie napewno nie jest. Nie znasz powodów, dla których przyznaję użytkownikom rangi specjalne i dodatkowe uprawnienia, tak samo nie wiesz czemu staram się ich nie odbierać tym, którym wcześniej ich nie przyznalem. Wierz mi, w konkretnych przypadkach aż mnie korci. Z drugiej strony panuje tu wolność wypowiedzi, a ja aż tak słaby nie jestem, by dać się ponieść. Jesteś tego swoistym przykładem. Nie robisz nic, a jesteś tu dłużej modem, niż ja adminem :-)

Bawi mnie powtarzanie krytyki rang specjalnych. Były tu od zawsze i nie wydaje mi się, aby to miało się prędko zmienić. Z drugiej strony nie wszyscy zwracają na nie uwagę, część osób nawet nie wie o "awansie". Co ciekawe, najbardziej interesują się nimi ich przeciwnicy, szanowny @Tomek i @Pawel :-)

Dla mnie rangi to forma zabawy, wyróżnienia przez administrację. Wcale nie chodzi o to, czy ktoś mi podpada, czy nie, bo ostatnio nie miałem tu z nikim konfliktu. Rozpatruję to, co ktoś ma do wniesienia na forum, częstotliwość jego wizyt, czy różnorodność poruszanych przez siebie tematów. Jeśli na kogoś było zbyt dużo skarg, to niestety, ale takiej osobie muszę w tej kwestii podziękować, przynajmniej dopóki się nie poprawi.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8084
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Nie chce się czepiać, ale w żadnym zdaniu nie stwierdziłem, że jestem przeciwnikiem rang specjalnych. Nawet nie wypowiedziałem się negatywnie o ich przyznawaniu :P

To raczej ty łamiesz mi serce :lol:. Na forum od jakiegoś czasu wchodzę codziennie, przy okazji usuwając spam, czasem za czym w ogóle jest zgłaszany. A jak chcesz porozmawiać o kwestiach administracyjno-moderatorskich to zawsze pozostaje kwestia nierówności pomiędzy VIP-ami ;/ Mi osobiście nie chce się, więc wolałbym darować sobie.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Samą złośliwością dałeś do zrozumienia, jakoby coś Ci w kwestii rang nie odpowiadało.

Przykład 1:
Patrząc na to, jak Karol masowo rozdaje VIP-y na lewo i prawo to w zasadzie masz rację.
Czekam na rozwinięcie tego zarzutu.

Przykład 2:
Czasem mam wrażenie, że 3/4 tutejszych userów to posiadacze specjalnych rang (zresztą wystarczy spojrzeć na ten wątek i zobaczyć, kto gratuluje)
.
Poprosiłem Cię o zrobienie statystyk, najlepiej średniej rocznej w przyznawaniu rang specjalnych.

Przykład 3:
VIP to teraz jedynie synonim aktywnego użytkownika, który nie podpadł administratorowi :rolleyes:.
To już pomawianie. Teorie spiskowe?
Na forum od jakiegoś czasu wchodzę codziennie, przy okazji usuwając spam, czasem za czym w ogóle jest zgłaszany.

Brawo. Na tym polega praca moderatora.
A jak chcesz porozmawiać o kwestiach administracyjno-moderatorskich to zawsze pozostaje kwestia nierówności pomiędzy VIP-ami ;/ Mi osobiście nie chce się, więc wolałbym darować sobie.
Wszelkie zarzuty proszę kierować na PW, w miarę Twoich chęci. Rozumiem, że za nierówności uważasz przyznawanie rang osobom znającym się świetnie na temacie (np. pracują w mediach), których stawia się na równi ze zwykłymi widzami, którzy telewizję znają tylko poziomu ekranu telewizora. No to fajnie, @Pawel ostatnio usiłował wyśmiać awans @Polanda, którego poza wynajdowaniem ciekawych informacji, często ponosi czysta fantazja, przy czym mija się z prawdą, ale przypominam, że to Ty wnioskowałeś o przyznanie mi rangi specjalnej oraz wysunąłeś ku temu odpowiednie argumenty. Więc nie szukaj nierówności. Każdy jest doceniany na swój sposób. Dużo osób dostaje rangę na wniosek kogoś innego, najmniej ja tu robię.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8084
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Karol pisze:Czekam na rozwinięcie tego zarzutu.
Że dużo rozdajesz VIP-ów? To akurat prawda, wystarczy popatrzeć na ten temat, także Paweł ma niejako rację. Skoro często w tematach na tym forum dominują osoby z VIP-em, to niejako można uznać osobę bez rangi za wyróżniającą się.

No i gdzie jest zarzut? To tylko wyrażenie opinii, sposób, w jaki ja to widzę. Nie powiedziałem za to, czy taki domniemany stan rzeczy jest oceniany przeze mnie dobrze, czy też nie.
Poprosiłem Cię o zrobienie statystyk, najlepiej średniej rocznej w przyznawaniu rang specjalnych.
Dlaczego miałbym robić jakieś statystyki. Przecież powiedziałem, że czasem mam takie wrażenie. Mam tłumaczyć się z odczuć? :D
To już pomawianie. Teorie spiskowe?
Rzeczywiście napisałem o podpadnięciu, ale nigdzie nie napisałem, że to źle. Podpaść można z różnych powodów np. regulaminu.
Brawo. Na tym polega praca moderatora.
Dziękuje. Czuję się teraz, jak kobieta, która dostała czerwone goździki na 8 marca za PRL-u ;)
Wszelkie zarzuty proszę kierować na PW, w miarę Twoich chęci. Rozumiem, że za nierówności uważasz przyznawanie rang osobom znającym się świetnie na temacie (np. pracują w mediach), których stawia się na równi ze zwykłymi widzami, którzy telewizję znają tylko poziomu ekranu telewizora. No to fajnie, @Pawel ostatnio usiłował wyśmiać awans @Polanda, którego poza wynajdowaniem ciekawych informacji, często ponosi czysta fantazja, przy czym mija się z prawdą, ale przypominam, że to Ty wnioskowałeś o przyznanie mi rangi specjalnej oraz wysunąłeś ku temu odpowiednie argumenty. Więc nie szukaj nierówności. Każdy jest doceniany na swój sposób. Dużo osób dostaje rangę na wniosek kogoś innego, najmniej ja tu robię.
No ja jestem zadowolony z rangi VIP dla @Polanda, dlatego pewna kwestia nie daje mi nadal spokoju :rolleyes:.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Lex

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Nie będę dolewać oliwy do ognia. Widać od dłuższego czasu, że atmosfera na forum jest napięta. Za mało ostatnio skupiamy się na mediach. Już prawie w każdym dziale widzę politykę, religię i inne tematy światopoglądowe. Może warto rozpocząć jakąś dyskusję co jest tego powodem i jak to rozwiązać? Nie wiem... może korekta do regulaminu, usunięcie niepotrzebnych działów/tematów/rang?
Patryk M

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Moim zdanem powinno się dawać ostrzeżenia tym, co do normalnej dyskusji o jakimś np. teleturnieju, wciskają politykę. Ogólnie tam, gdzie się nie powinno, od tego są odpowiednie tematy i działy. Razi mnie jak ktoś cały czas i wszędzie używa zwrotów np. "TVPiS" :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Akurat na takie zwroty mam sposób. Cenzura :-) Dlatego likwiduję fora nie związane z mediami żeby nie pojawiał się OT. Oczywiście przed wszystkim Nas nie uchronię, czasem trzeba coś palnąć politycznego, tym bardziej, że część mediów jest od polityki uzależniona. Proponujcie zmiany, jakie mogłyby zaistnieć na forum, a które poprawią jakość dyskusji. Wszystko jest kwestią uzgodnień.

Swoją drogą pamiętajcie, że na forum panuje wzajemna kontrola jakości oraz treści postów. Wszystko możecie raportować moderatorom i w ten sposób wykluczać off topic w tematach medialnych.

PS. Propozycji zmian nie zamieszczajcie w tym wątku :-)
Awatar użytkownika
STARYWYGA
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:47
Lokalizacja: Andrychów
x 8
x 9
Kontakt:

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: STARYWYGA »

Drogi Karolu
jak forum się opiekował Rogus to byłem Vipem
dlatego proszę o nadanie mi takiej rangi
Motywacja zbyteczna
Jestem za wiadomo czym
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Statystyki forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mam pewne pytanie a mianowicie czy jest szansa na sporządzenie z okazji 12 lecia forum listy powiedzmy TOP20 którzy jako pierwsi rejestrowali się na forum i tym samym byli jego założycielami. Można by tu ewentualnie pomysleć o rangach specjalnych :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Podział rang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie ma to jak wymyślić rangę pod jednego użytkownika :lol: Spójrz na dwudziestu pierwszych userów zarejestrowanych na forum i powiedz, ilu pisze tu do dziś :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości