Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Post autor: Poland »

Witam wszystkich miłośników dobrych mediów
Piszę tą wiadomość gdyż w ostatnim czasie zostalo popełnione przeze mnie wiele błędów przez które to podpadłem wielu osobom. Niestety dotarło to do mnie ze posunąłem się za daleko. Zdaje sobie z tego sprawę że mam zbyt wybujałą wyobraźnię, przez którą naraziłem się na niepotrzebne komplikacje. Niestety muszę stwierdzić że ludzie którzy są na mnie źli to mają rację. Jestem osobą która chce być w centrum ciekawych i interesujących informacji. Wiem że nie zawsze dobrze się tam odnajduje ale media to moja pasja i nie chciałbym stracić nimi kontaktu. Niestety muszę przyznać że moje błędy byly dziecinne i głupio przeze mnie pisane. Jestem maniakiem internetu jednak bardziej w pozytywnym tego słowa znaczeniu choć wiem że inni mogą odbierać to zdecydowanie inaczej. Chciałbym pomagać w tworzeniu mediów w Polsce ale ze względu na brak wykształcenia to jest nie możliwe. Mam nadzieję ze osoby którym się naraziłem zrozumieją i wybaczą. Dlatego jak najbardziej przepraszam w swoim imieniu za zamieszanie w mediach spowodowane moja osobą. Proszę o wybaczenie i obiecuję ze nigdy już nie będę wymyślał swoich pomysłów i upubliczniał ich (no chyba że będą przemyślane i napisane z przysłowiową głową - to wtedy wam je pokaże) oraz nie pisał bez wyraźnej potrzeby (czy też spamował) do żadnych mediów ale będe z nimi rozmawiał w założonych przykładowo w napisanych przez nie lub siebie tematach na Facebooku a ewentualne wiadomości drogą e-mailową czy ogólnie pisząc prywatną do nich będę pisał w sytuacji gdy naprawdę to będzie konieczne - przykładowo gdy będzie trzeba zgłosić istniejący w nich błąd czy usterkę. Myślę że pisanie takich wiadomości będzie jak najbardziej usprawiedliwione w odróżnieniu od tego co robiłem dotychczas.

PRZEPRASZAM !
Krzysztof "kisiel205" Miśkowicz
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Post autor: matik »

kisiel205 pisze:Proszę o wybaczenie i obiecuję ze nigdy już nie będę wymyślał swoich pomysłów i upubliczniał ich (no chyba że będą przemyślane i napisane z przysłowiową głową - to wtedy wam je pokaże) oraz nie pisał bez wyraźnej potrzeby (czy też spamował) do żadnych mediów
10 minut dzisiejszego popołudnia wystarczyło, by przeczytać masę Twojego nieprzemyślanego spamu na Facebooku. Widzę, że jak zawsze dotrzymujesz słowa.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Post autor: Trzeciak »

Po co obiecywać coś, czego i tak się nie dotrzyma? :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Post autor: Direct »

Przykro mi to pisać, ale było do przewidzenia, że Kisiel nie dotrzyma słowa... Niestety.
2009-2021
Awatar użytkownika
STARYWYGA
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:47
Lokalizacja: Andrychów
x 8
x 8
Kontakt:

Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Post autor: STARYWYGA »

Masz Vipa i jeszcze narzekasz
mafia medialni niestety rządzi
ja mam internet od 18 lat i jak był rogus miałem vipa
a teraz nie mam
Jestem za wiadomo czym
Pawel

Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Post autor: Pawel »

Patrząc na niektóre osoby, które mają tutaj vipa to naprawdę nie ma nic ekskluzywnego w tej randze. Nawet bardziej ekskluzywne jest jej nie mieć.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Oświadczenie na temat mojego zachowania na przestrzeni lat

Post autor: Karol »

@Pawel, ale nie rozumiem czemu chcesz rozwijać ten wątek. Odnosisz się do wypowiedzi osoby, którą należy ignorować, bo niczym nie zasłużyła sobie na jakiekolwiek uznanie. Mało tego, drogą prywatną zawraca gitarę administracji oczekując niemożliwego.

Skoro rangą specjalna nie jest niczym wyjątkowym, to dyskusja o tym nie ma sensu.

Wątek zamykam, bo już dawno jest nieaktualny.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości