Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

Popieram wniosek BiL'a gdyż matkob98 tak samo czyni też na innych forach medialnych.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

BiL pisze:Można coś zrobić z userem matkob98? Pisze posty nie na temat oraz zadaje bezsensowne pytania.
Zacznijmy od tego, że sam powinieneś zastanowić się nad swoim zachowaniem, abym nie musiał usuwać niewnoszących nic do tematu postów np. z wątku o Mandarynie.

Chciałbym też przypomnieć, że nie jest to temat do pisania takich skarg.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

No ale jeżeli kwestia tamtego użytkownika została już przywołana do tablicy to czy szanowna administracja czy moderacja forum ma zamiar coś z tym zrobić?
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

Jest coś takiego jak zgłaszanie postów. Koniec tematu.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Można coś zrobić z alterkontami pana Tefałen... Kolejne multikonto jego o nazwie Mafia... W ogóle bez komentarza ten nick
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: kacper3100 »

Nie sądzę, by to był on. Mafia założył konto 23 sierpnia, a tefałen dostał bana dopiero dzień później.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Jantar »

Ban dla usera @AmyFowler za spamowanie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

Łotr1SW_TVN pisze:Można coś zrobić z alterkontami pana Tefałen... Kolejne multikonto jego o nazwie Mafia... W ogóle bez komentarza ten nick
To nie koncert życzeń.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

User @dawid333 otrzymał ostrzeżenie za dwa posty łamiące regulamin (punkt 3f), w tym naruszające - jak dla mnie - moje dobre imię :-) "żałosnymi" może sobie nazywać kolegów, rodzeństwo albo Michała Wiśniewskiego, jeśli tylko za takich ich uważa. Ja sobie nie życzę obrażania mnie.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 22#p458322.
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 10#p458291

To już drugie ostrzeżenie. Jak wiadomo, w przypadku trzeciego, gratis dorzucany jest ban na czas określony, choć zastanawiam się, czy nie powinien być on na stałe. Niestety, niektórzy są zbyt agresywni w momencie, gdy człowiek choć kwiknie coś na temat ich ideałów i podważy ich anielskość.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: dawid333 »

Gdzie mogę złożyć oficjalny donos na Admina @Karol?

Chciałem tylko napisać, że ów admin uwziął się na mnie tylko dlatego, że nie odpowiada mu moja retoryka. Gdziekolwiek się nie wypowiem w danym temacie, to zaraz się pojawia on z prowokującymi tekstami wymuszającymi reakcję, a kiedy zareaguję, to szyderczo się ze mnie naśmiewa publicznie na forum. Uznaje mnie za człowieka mającego nierówno pod sufitem i daje mi to do zrozumienia szydząc z moich przemyśleń na dany temat. A potem daje mi ostrzeżenie bo podobno ja jestem agresywny. Typowe działanie admina, który chce wykurzyć z forum niewygodnego forumowicza. Jest człowiekiem z wybujałym ego, pozbawionym szacunku do mojej osoby.

Wato wspomnieć, że forumowicze, którzy poglądowo są mi bliscy, akurat również są przez admina @Karol bardzo nielubiani.
Zauważyłem też, że ów admin daje mi w powyższym wpisie do zrozumienia, że będzie dążył do tego aby dać mi bana na stałe.

W związku z poniżaniem mnie publicznym i szydzeniem ze mnie wnoszę o zwrócenie uwagi adminowi @Karol i cofnięcie ostrzeżenia, które mi dał.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Administratorzy i moderatorzy

Post autor: Karol »

@Pinirini otrzymał ostrzeżenie za poniższy post.
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 00#p458388

Czemu? Odpowiedź w jego treści :-)
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Łotr1SW_TVN pisze:
Karol pisze:@tefałen ma dwutygodniowe wakacje od forum. Jest nie do zniesienia :-)
No nareszcie :) on po prostu syfi w każdym temacie. Nie daje linków do źródła i tak dalej. Prawdopodobnie założył jednak wczoraj nowe konto... Post o oprawach graficznych w temacie TVN zobaczymy co będzie pisać
Ech, nie masz już się kogo przyczepić? Przepraszam za syf, ale to nie znaczy, że musisz posądzać mnie o mulitkonta, których nie mam. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

@dawid333 otrzymał dwutygodniowego bana, bo uzbierał trzy ostrzeżenia. Pewnie będę tego żałować :-)
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

:lol: Ja się go już boję! A jak ma pretensje, niech pisze do Media2- ma do tego święte prawo, bo to chyba oni zarządzają Wami, nie?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

W tym momencie to bez znaczenia kto tu rządzi, a kto jest właścicielem. Zasłużył na ostrzeżenie i bana. Koniec. Nie wiem natomiast co chciał osiągnąć swoimi postami. EOT.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości